Pavasaris pakvietė atsinaujinti kosmetines

Šylantis oras ne tik ištraukia žmones į gatves. Jis primena, kad pavasarį būtina kitokia kosmetika. O pildyti kosmetines kur kas įdomiau gražioje kompanijoje.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- Kopūstų dieta – plokščias pilvas per 14 dienų
- Kaip atnaujinti namus pavasariui be didelių išlaidų?
- Savaitės horoskopas: pagaliau galėsime atsikvėpti
- Savaitės ikona. Kodėl dizainerė A. Kuzmickaitė nemėgsta ryškiai rengtis?
- Kepta vištienos krūtinėlė su įdarytomis bulvėmis

Ta proga „Kristiana“ surengė vakarą, į kurį pakvietė garsių žmonių, ištikimų klientų ir klienčių. Visą vakarą parduotuvėje zujo konsultantės, pasirengusios išpildyti kiekvieną svečių norą, papasakoti apie jau kosmetikos bei parfumerijos produktus, pasiūlyti jų išbandyti.

Organizatorių nuotr.

Vakaro metu buvo pristatyta ir naujienų. Viena garsiausių - „Versace“ kvepalai moterims „Eros pour femme“. Naujasis aromatas pasakoja legendą apie meilės dievą Erosą užvaldžiusią aistrą sutikus tikrąją meilę. Šis aromatas, tai kvietimas pasiduoti aistrai ir imti iniciatyvą į savo rankas.

Tai kvepalai stipriai, išskirtinei, gundančiu žavesiu apdovanotai moteriai.

O štai Roberto Cavalli aromatas „Paradiso“ (liet. Rojus) - raktas į kitokį pasaulį, į jausmingų pojūčių ir geidulingų malonumų rojų žemėje. Jis nukelia mintimis prie Viduržemio jūros pakrantėje esančios vilos ir jos nuostabaus sodo. Prabangaus ir jausmingo aromato reklaminiu kampanijos veidu tapo Lietuvos modelis Edita Vilkevičiutė!

Sužinoję apie naujienas vakaro svečiai turėjo galimybę pasigrožėti keliais dizainerio Juozo Statkevičiaus modeliais iš rudenį pristatytos 2015 metų pavasario ir vasaros couture kolekcijos, kurią įkvėpė Marokas. Ir, žinoma, norintieji galėjo įsiamžinti su maestro.

Vakaro akimirkos - galerijoje:

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis