Spalio horoskopas: šis mėnuo nustebins

Antrasis rudens mėnuo nuobodus nebus. Priešingai, jis žada daug įdomių įvykių ir netikėtų malonių susitikimų.

BENDRA PROGNOZĖ

Vis dėlto, turėkite omeny, kad kartais jūsų savijauta bus nyki ir depresyvi, tad reakcija į tai, kas vyksta, ne visada bus adekvati.

Todėl svarbiausia, kuo reikėtų pasirūpinti spalį, - pozityvios emocijos ir optimizmas. Čia nepamaišys sveikas egoizmas, nesidrovėkite jo ir nepriekaištaukite dėl jo kitiems.

Mėnesio pradžioje teks padirbėti, siekiant užbaigti pradėtus darbus, senus projektus, ir ne viskas eisis lengvai. Svarbu būti atsargiems, kreipti dėmesį į detales, atidžiau žiūrėti į žmones, su kuriais bendraujate. Būkite reiklūs sau, nenuolaidžiaukite sau. Jei tikslo laikysitės tvirtai, sulauksite sėkmės.

Antroje spalio pusėje labiau skirkite dėmesį smulkiems ir trumpalaikiams projektams nei rimtiems. Tuo metu daugumos elgesys, poelgiai bus nenuoseklūs, negebės (o gal ir nenorės) teisingai prioritetus sudėlioti.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Avinas

Paprastai labai aktyvūs ir energingi Avinai 2015 metų spalio mėnesį gali pajusti fizinį ir moralinį nuovargį. Svarbiausia nepasiduokite blogoms nuotaikoms, jūsų stiprybės šaltinis – šeima. Įsiklausykite į kritiką, ji veda tobulumo link. O štai kritikuoti kitų žmonių spalį nereikėtų. Kandūs pastebėjimai gali sugadinti santykius su „reikalingais žmonėmis“. Dėl savo sėkmės darbe turėtumėte pasistengti patys. Parodykite daugiau iniciatyvos, įdėkite daugiau pastangų, neatidėliokite svarbių darbų, vėliau jiems atlikti sugaišite daugiau laiko, o ir rezultatai greičiausiai bus ne tokie, kokius galite pasiekti dabar.

Jautis

2015 metų spalis į Jaučio gyvenimą gali atnešti didelių permainų. Galbūt keisite gyvenamąją vietą, darbą, galbūt laukia pokyčiai asmeniniame gyvenime. Nebijokite permainų, viskas išeis į gerą, net jeigu dabar taip neatrodo. Būsite aktyvūs, energingi ir kryptingai judėsite savo tikslo link. Rizika spalį turėtų pasiteisinti, žinoma prieš priimdami svarbius sprendimus gerai viską apsvarstykite. Savo verslą turintiems Jaučiams gali kilti sunkumų su verslo partneriais. Visas iškilusias problemas spręskite iš karto, neatidėliodami, nes vėliau joms pašalinti prireiks kur kas daugiau laiko ir jėgų.

Dvyniai

Dvynius 2015 metų spalį kankins daug abejonių. Sunku jiems bus apsispręsti, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Prisiminkite, kad pirmasis įspūdis, pirmoji į galvą atėjusi mintis dažniausiai ir būna teisinga, todėl ja ir reikėtų remtis. Darbo ir karjeros srityje jokių pokyčių ar svarbių įvykių nenusimato. Vykdykite savo tiesiogines pareigas ir nepersidirbkite, pataupykite jėgas ateičiai. Priimant svarbius sprendimus nevertėtų klausyti svetimų žmonių patarimų, būtent savarankiškai priimti sprendimai padės pasiekti geriausių rezultatų, o patarimai spalį gali išmušti iš vėžių.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovui spalis gan sėkmingas mėnuo. Būsite aktyvūs, energingi ir darbštūs, todėl nuveiksite daug. Daugiau bendraukite, tvirtinkite bendradarbiavimo ryšius ir asmeninius santykius. Dirbantiems Vėžiams spalio mėnesį tikėtini nesusipratimai su kolegomis. Pasistenkite nekonfliktuoti, neįrodinėti savo tiesų, o daug ir gerai dirbti. Taip išlaikysite gero darbuotojo reputaciją, būsite pastebėtas vadovybės ir tai teigiamai atsilieps jūsų karjerai. Daugiau rūpinkitės savimi, sportuokite. Labai tinkamas laikas keisti įvaizdį. Tačiau žvaigždės pataria visur jausti saiką

Liūtas

Spalį Liūto ženklo atstovai turėtų pasistengti neskleisti gandų, nesivelti į apkalbas ir intrigas. Priešingu atveju jie rizikuoja užsitraukti „reikalingo žmogaus“ nemalonę. Profesinėje veikloje didesnių pasikeitimų nebus. Spalio mėnesio horoskopas pataria neapsiimti darbų, kurių galite nesugebėti padaryti iki galo. Jeigu jaučiate, kad nesate pakankamai kompetentingas kažkurioje srityje, geriau nepradėkite, nes jūsų reputacija nuo to gali nukentėti. Ieškantys darbo Liūtai antrą mėnesio pusę gali sulaukti darbo pasiūlymo, kuris iš pirmo žvilgsnio neatrodys viliojantis, tačiau ateityje gali būti labai perspektyvus.

Mergelė

Spalio mėnesį Mergelės ženklo atstovai bus labiau aktyvūs bendraudami su aplinkiniais. Jie bus geranoriškai nusiteikę ir stengsis padėti visiems, kas prašys jų pagalbos. Šį mėnesį Mergelėms atsivers puikios galimybės realizuoti asmeninius planus. Turėtumėte sutelkti daugiau dėmesio į svarbius dalykus ir mažiau jo skirti smulkmenoms. Greičiausiai spalį įsigysite daiktą apie kurį jau seniai svajojote. Spalio mėnesio horoskopas pataria stiprinti sveikatą ir sveikiau maitintis. Antroje spalio mėnesio pusėje galimos peršalimo ligos.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovui spalis bus sudėtingas mėnuo. Gali būti, kad pasijusite pakliuvę į situaciją be išeities. Nenusiminkite, greičiausiai nėra viskas taip blogai, kaip atrodo. Geriau išanalizavę situaciją, tikrai rasite išeitį. Jeigu kažkas ir nesiseka, vis viena mažais žingsneliais judėkite pirmyn. Neabejokite savimi, abejonės trukdo veikti. Nesivelkite į konfliktus su kolegomis, gerbkite svetimą nuomonę ir įsitikinimus, nors jie ir nesutampa su jūsiškiais. Spalį reikėtų pasisaugoti peršalimo ligų. O jeigu visgi susirgote, laiku kreipkitės į gydytoją, nesigydykite savarankiškai.

Skorpionas

Spalio mėnesį Skorpionui neverta planuoti darbų iš anksto. Didelė tikimybė, kad tai, ką suplanuosite, įvykdyti nepavyks, tad geriau tiesiog veikite pagal situaciją, daugiau pasikliaudami savo nuojauta. Visgi, jeigu susidursite su problemomis, nebėkite nuo jų, o neatidėliodami spręsti jas patys, taip pasieksite geriausių rezultatų. Neskubinkite įvykių nei profesinėje veikloje nei asmeniniame gyvenime, tegul viskas teka įprasta vaga. Spalį Skorpionui vertėtų stiprinti sveikatą. Vartokite vitaminus, sportuokite, mėgaukitės vandens procedūromis.

Šaulys

Spalio mėnesio horoskopas pataria Šauliams mažiau paisyti svetimų žmonių nuomonės, nesivadovauti patarimais iš šalies. Daugelį problemų spalį galite sėkmingai išspręsti tiesiog pasikliaudami savo intuicija. Sėkmė profesinėje veikloje ar nuosavame versle spalio mėnesį priklausys nuo to, kaip greitai reaguosite į tam tikrus įvykius ar aplinkos pokyčius. Paanalizuokite savo siekius. Puikiai suprantate, kad galite nuveikti daug, bet kartais pritingite, ar kažko bijote. Išsiaiškinkite savo baimių priežastis, o tinginystei pasakykite griežtą „NE“. Daugiau dėmesio skirkite projektams turintiems ilgalaike perspektyva, nes prie jų padirbėję iš peties, ateityje greičiausiai sulauksite labai gerų rezultatų. Nepamirškite ir sveikatos. Svarbiausia šiuo metu gerai išsimiegoti.

Ožiaragis

Spalis Ožiaragio ženklo atstovui gan pasyvus mėnuo. Mažai tikėtinos didesnės permainos darbe ar asmeniniame gyvenime, tad tiesiog plauksite pasroviui. Greičiausiai teks grįžti prie nebaigtų, bet jau senokai užmirštų darbų. Venkite konfliktų su kolegomis. Nieko nelaimėsite, tik sugadinsite nuotaiką sau ir kitiems. Visą spalį jausite palaikymą iš draugų ir artimų žmonių. Pasistenkite atsidėkoti tuo pačiu.

Vandenis

2015 metų spalis į Vandenio gyvenimą neatneš jokių nenumatytų įvykių. Sėkmė jus lydės jeigu viską kruopščiai planuosite. Sprendžiant problemas pasinaudokite visa sukaupta gyvenimiška patirtimi, nes tai padės priimti teisingus sprendimus. Spalio mėnesį galimi konfliktai su kolegomis. Kažkas iš jų suabejos jūsų profesionalumu, greičiausiai būsite apkalbėti. Geriau šioje situacijoje nieko viešai nesiaiškinti. Apsimeskite, kad nelabai Jums tai rūpi ir artimiausiu metu viskas bus pamiršta.

Žuvys

Didelė tikimybė, kad 2015 metų spalio mėnesį, patys to nejausdami, prikrėsite kvailysčių, kurios apkartins jums gyvenimą netolimoje ateityje. Įsiklausykite į artimų žmonių pastabas, galbūt jie mato, ką darote ne taip. Santykiai su kolegomis greičiausiai bus įtempti. Turėtumėte pamąstyti kodėl taip yra, gal problema jumyse? Jeigu praeityje kažką įžeidėte ar apkalbėjote, niekada nevėlu atsiprašyti. Atsiprašymas nėra nusižeminimas, po jo pasijusite kur kas geriau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis