Horoskopas: liepos mėnuo žada galybę įvykių ir romantikos

Liepos mėnuo bus gana produktyvus ir nevienareikšmis, palankus užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui, tolimoms pažintinėms, poilsinėms, bei dalykinėms kelionėms. Šį mėnesį įvykiai rutuliotis dinamiškiau, daugės ryžto ir atkaklumo, energijos ir jėgų, kurias bus galima panaudoti nuosekliai ir tikslingai, siekiant profesinio augimo, sėkmės karjeroje, finansinės naudos ir gerovės.

Avinas (03.21 - 04.20)

Avino ženklo atstovams profesinėje veikloje liepos mėnesio horoskopas pataria būti atsargiems ir atidiems. Aklai nepasitikėkite kolegomis ar verslo partneriais, neperkelkite ant jų pečių darbų, kuriuos turite ir galite atlikti patys ir nuo kurių gali priklausyti Jūsų reputacija. Jeigu šiuo metu ieškote naujo darbo, liepos mėnesio pabaigoje galite sulaukti viliojančio pasiūlymo. Puikiai seksis mokslai. Vertėtų atkreipti dėmesį į sveikatą, labiau rūpintis savimi.

Jautis (04.21 - 05.21)

Didžiausias Jaučio ženklo atstovų priešas liepos mėnesį – neveiklumas. Nuo to, kaip greitai reaguosite į tam tikrus įvykius ar aplinkos pokyčius, priklausys Jūsų sėkmė tiek darbe, tiek meilėje. Liepa Jaučiui - produktyvus mėnuo. Sutvarkykite darbus, kuriuos jau kurį laiką atidėliojote ir imkitės naujų. Nenumokite ranka į kolegų patarimus ir nesivelkite į konfliktus su jais. Liepos viduryje daugelio Jaučių laukia įdomi kelionė. Dabar nesunkiai atsikratysite nereikalingų kilogramų, tad pradėkite sportuoti, jeigu to dar nepadarėte.

Dvyniai (05.22 - 06.21)

Profesinėje veikloje Dvyniai liepą gali susidurti su sunkumais. Iš pradžių pasijusite bejėgiais juos įveikti, bet vėliau, įsigilinę į situaciją, surasite būdų kaip apeiti iškilusius sunkumus. Neprisileiskite per daug arti naujų pažįstamų, nepatikėkite jiems paslapčių ar savo gyvenimo detalių, vėliau galite suprasti, kad žmogus nėra toks, kokiu save pateikė pažinties pradžioje.

Vėžys (06.22 - 07.22)

Vėžio ženklo atstovui liepos mėnesio horoskopas pataria kuo rečiau reikšti savo nuomonę viešai. Elkitės taip, kaip Jums atrodo teisinga, o informuoti aplinkinių nereikia, nes galite kažkam sukelti pyktį ir agresiją. Profesinėje veikloje greičiausiai nukrypsite nuo turimo darbo plano, to priežastimi gali būti įvairūs netikėtumai. Tačiau užbaigti, jau kurį laiką besitęsiančius, svarbius darbus Jums pavyks ir galėsite truputėlį atsikvėpti ir skirti daugiau laiko artimiems žmonėms. Liepos mėnesio horoskopas pataria neatvirauti su kolegomis ir neprašyti jų pagalbos. Per didelis patiklumas gali atsisukti prieš jus. Daugiau laiko praleiskite gryname ore, tik per daug nesimėgaukite tiesioginiais saulės spinduliais.

Liūtas (07.23 - 08.21)

Liūto ženklo atstovui liepos mėnesio horoskopas pataria „nesimėtyti“ nuo vieno darbo prie kito. Susikoncentruokite į vieną, svarbiausią tikslą, o mažiau svarbius atidėkite vėlesniam laikui. Taip pasieksite puikių rezultatų. Tiesa, kartais atrodys, kad reikalai tvarkosi savaime. Nieko nuostabaus. Liepos mėnesį jausis pagerėjimas įvairiose veiklos srityse. Šiuo laikotarpiu daugiau planuokite. Liepos mėnuo geras laikas kūrybinių profesijų Liūtams. Turėsite daug naujų, gerų idėjų ir įkvėpimo jas įgyvendinti. Bet kokie pokyčiai profesinėje veikloje bus naudingi.

Mergelė (08.22 - 09.23)

Mergelės profesinėje veikloje liepos mėnesį tikėtini dideli pasiekimai ar karjeros šuolis. Greičiausiai tai sunkaus darbo rezultatas, nors sėkmės priežastimi gali tapti ir Jūsų kolegų nesėkmės. Niekuo savęs nekaltinkite, nebent tikrai „kišote kolegai koją“. Visada sulauksite pagalbos iš draugų ir artimų žmonių. Tiesa reikėtų pagaliau atsirinkti, kas Jūsų draugai, o kas priešai. Jeigu turite konkurentų, nors gal net nenutuokiate apie jų egzistavimą, tai liepą viskas iškils į paviršių. Versle viskas klostysis sklandžiai, jeigu nesusigundysite įtartina veikla.

Svarstyklės (09.24 - 10.23)

2016 metų liepą Svarstyklių ženklo atstovai turėtų būti budrūs. Profesinėje veikloje ar nuosavame versle sekite aplinkoje vykstančius procesus, pokyčius, mat kas tiko vakar, gali visai netikti rytoj. Svarbu laiku pastebėti ateities tendencijas ir tinkamai reaguoti. Kažką darydami galvokite ne tik apie patį procesą, bet ir apie galutinį rezultatą. Radę kelias laisvesnes dienas būtinai kur nors išvažiuokite, pakeiskite aplinką, pailsėkite. Jums to reikia, kad pasisemtumėte naujos energijos.

Skorpionas (10.24 - 11.22)

Liepą daugiau laiko praleiskite su artimais žmonėmis, organizuokite išvykas, tačiau venkite pamokslauti ir įrodinėti savo tiesas, taip galite išprovokuoti konfliktines situacijas. Jeigu būsite aktyvūs, jums seksis daugelyje gyvenimo sričių. Mėnesio viduryje vertėtų vengti konfliktinių situacijų su viršininku ar verslo partneriais.

Šaulys (11.23 - 12.22)

2016 metų liepa Šaulio ženklo atstovui – permainų metas. Šiuo metu galite atsisakyti kažko svarbaus, kilti karjeros laiptais, gali didėti Jūsų atlyginimas. Liepos antroje pusėje gauta svarbi žinia gali visiškai pakeisti ateities planus. Tačiau, kas benutiktų, visi pokyčiai praeis lengvai, jausite palaikymą iš draugų ir artimųjų. Liepa - puikus laikas tobulėjimui, saviugdai. Užsirašykite į kursus, lankykite seminarus, ar tiesiog mokykitės savarankiškai. Finansinė situacija bus gera, galimos papildomos pajamos. Laisvalaikį leiskite gamtoje, tai suteiks Jums papildomos energijos. Mėnesio pabaiga gali būti nervinga. Pasisaugokite vagių.

Ožiaragis (12.23 - 01.20)

Ožiaragio ženklo atstovui liepos mėnesio horoskopas pataria būti taktiškam ir tolerantiškam su aplinkiniais. Jeigu Jums nepatinka kažkieno nuomonė, tai dar nereiškia, kad ji neteisinga. Pabandykite pasižiūrėti iš kito žmogaus pozicijos, pamatykite situaciją kito žmogaus akimis ir suprasite, kad nėra vienos tiesos. Liepos mėnesį galimas karjeros augimas, tik turėsite įtikinti vadovybę, kad esate to vertas. Nebūkite per daug kuklus, jeigu žinote, kad esate nemažai nuveikę įmonės labui, tai ir papasakokite savo viršininkui, galbūt Jūsų nuopelnus prisiėmė kolega?

Vandenis (01.21 - 02.18)

2016 metų liepa Vandenio ženklo atstovui bus ramus mėnuo. Profesinėje veikloje viskas „tekės įprasta vaga“. Jeigu planuojate atostogas, nepatingėkite apmokyti Jūsų darbą perimsiantį kolegą, kitu atveju grįžę iš atostogų pamatysite, kad darbai taip ir nepasistūmėjo į priekį. Jeigu šiuo metu ieškote naujo darbo, greičiausiai liepą nesulauksite tinkamo pasiūlymo. Netiks siūlomas atlygis ar darbo sąlygos. Neverta nerimauti, ilsėkitės ir džiaukitės vasaros teikiamais malonumais, netolimoje ateityje viskas susitvarkys.

Žuvys (02.19 - 03.20)

Profesinėje veikloje Žuvis 2016 metų liepos mėnesį lydės sėkmė. Greičiausiai iškils sunkumų, bet lengvai juos įveiksite. Ypatingai produktyvus birželis bus Žuvims-verslininkams. Turėsite galimybę sudaryti ne vieną naudingą sandorį, susipažinsite su „reikalingais“ žmonėmis. Jūsų pajamos gali išaugti. Tiesa Jus aplankiusi sėkmė nepatiks pavyduoliams, tad saugokitės intrigų ar apkalbų. Samdomų darbuotojų – Žuvų pajamos greičiausiai nesikeis, bet galite pakloti gerus pamatus ateities sėkmei. Greičiausiai liepą suprasite, kad visko padaryti neįmanoma, todėl susidėliosite prioritetus ateičiai, kas neabejotinai pasitarnaus ateities sėkmei.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis