12 tvirčiausių Zodiako porų – suderinamumo horoskopas

Juos sieja itin stiprus ryšys, tai poros, kurios intuityviai pajunta abipusę trauką.

Avinas ir Vandenis


Šių ženklų atstovai – apsigimę nuotykių ieškotojai, ne tik kalbant apie keliones po visą pasaulį, bet ir apie kasdienius bendrus atradimus: pavyzdžiui, lovoje. Jie mėgsta viską daryti kartu, kaip viena darni komanda. Kitos poros gali pavargi nuo nuolatinio bendravimo ir artumo 24/7 formatu, bet šiai porai niekada nebūna nuobodu, jie vienas kito nevargina. Dėl šios svarbios savybės juos dažnai sieja ne tik puikūs romantiški, bet ir dalykiniai santykiai. Tai tas retas atvejis, kai partneriai gali harmoningai kurti bendrą verslą, ir tai nepakenks nei jų santykiams, nei verslui.


Jautis ir Vėžys


Jautį ir Vėžį sieja labai tvirtas ryšys – fizinis ir emocinis. Abu supranta ir priima visus savo antrosios pusės aspektus (išorinius ir vidinius), ir tai padeda jiems labai greit išspręsti konfliktus ir ilgus metus išsaugoti aistrą santykiuose. Labai jaudinantis šios Zodiako ženklų sąjungos bruožas – nuoširdus partnerio (-ės) vertinimas ir dėkingumas už šią sąjungą. Jie visiškai palaiko visas vienas kito iniciatyvas, o tai yra puikus ilgos ir laimingos santuokos pamatas, kas šiais laikais sutinkama itin retai.


Dvyniai ir Vandenis


Vienas iš beprotiškiausių Zodiako sutapimų! Būtent tarp šių ženklų atstovų įsižiebia meilė iš pirmo žvilgsnio, o susituokti jie gali praėjus vos porai mėnesių (ar savaičių!) nuo pažinties. Dvyniai ir Vandenis turi didelį kūrybinį potencialą – jie nuolat dalijasi vienas su kitu pačiomis netikėčiausiomis savo idėjomis, nes žino, kad gali tikėtis partnerio (-ės) palaikymo. „Šįvakar pasigaminkim varlių šlaunelių!” „Kodėl rytoj neišsiruošus į žygį kalnuose?“ Jų svajonės – lyg įmantrios dėlionės detalės, kurios po truputį dėliojsi į vieną idilišką vaizdą. Nereikėtų pamiršti, kad šių ženklų atstovai labai mėgsta jaustis nepriklausomi ir puikiai moka leisti laiką atskirai, su savo draugais, bet tai visiškai nekenkia jų sąjungai – atvirkščiai, ją tik sustiprina.


Vėžys ir Žuvys


Vėžį ir Žuvis sieja tikras kosminis ryšys. Abu partneriai priklauso šaltai vandens stichijai, todėl abu yra svajingi, emocionalūs, tarsi svečiai šiame pasaulyje. Dažnai jau po pirmo susitikimo jiems atrodo, kad pažįsta vienas kitą šimtą metų. Jiems nereikia prisitaikyti prie vienas kito įpročių ir keistenybių, nes jiedu yra labai panašūs. Jie puikiai susigyvena, nes vienas kito nepervertina ir nenuvertina, moka nuoširdžiai didžiuotis vienas kitu, atjausti vienas kitą ir vienas kitam nusileisti. Abu ženklai pasižymi puikia intuicija, o vienas kito poreikius pajunta „šeštuoju jausmu“, ir tai padeda jiems lengvai sukurti tvirtą ryšį, kuris gali tęstis ne vieną dešimtmetį. Seksualinis šios poros suderinamumas taip pat puikus – jie abu mėgsta erotinius žaidimus, fiziologiniam aktui mėgsta suteikti estetikos, visada siekia abipusio pasitenkinimo.


Liūtas ir Šaulys


Šių ilgalaikių santykių pagrindas – aistra. Abu ženklai moka visiškai mėgautis gyvenimu ir mylėti tą, kuris (-i) pasaulį jaučia panašiai. Abu puikiai žino, ko nori iš būties, padeda vienas kitam pasiekti bet kokio tikslo ir svajonės. Šaulys Liūtui gali tapti stimulu judėti į priekį, įkvėpti jį naujiems žygdarbiams, o jis pats su Liūto ir plačios jo natūros pagalba išmoksta pozityviai žvelgti į pasaulį. Jie abu priklauso Ugnies stichijai, tad abu puikiai supranta ir žino partnerio poreikius. Tai labai ryški sąjunga. Šalia tokios porelės visada linksma. Jų meilės pavyzdys įkvepia net ciniškiausius ir šalčiausius aplinkinius. Abipusės laimės tikimybę padidina ir tai, kad abu šie ženklai nėra kerštingi, lengvai pamiršta skriaudas ir moka kilniai atleisti. Jiems nesunku prisitaikyti vienam prie kito buityje, nes jų skoniai ir principai panašūs, o tai užtikrina dar didesnę šviesios bendros jų ateities tikimybę.


Mergelė ir Jautis


Šie du Žemės stichijai priklausantys astrologiniai ženklai, kurių norai taip pat labai žemiški, tiesiog negali neįsimylėti vienas kito arba bent jau neužmegzti glaudžių draugiškų santykių. Iš šono kartais atrodo, kad tai meilė iš išskaičiavimo arba pagrįsta kažkokiu slaptu susitarimu, nes ši sąjunga atrodo labai praktiška, rami ir santūri. Bet iš tiesų nevertėtų abejoti Mergelės ir Jaučio jausmų nuoširdumu ir gelme. O jei jie dar ir teisingai pasiskirstys vaidmenis, jų meilė taps dukart stipresnė. Tokioje sąjungoje Jaučiui reikia teisingai nusistatyti prioritetus ir tapti idėjiniu įkvėpėju (kitose porose jis gali pasimesti aktyvios antrosios pusės fone), o Mergelė talentingai viską įgyvendins. Tai tokia meilė, kuri aprašoma knygose – ir gyveno jie ilgai ir laimingai.


Svarstyklės ir Dvyniai


Idilija tarp Dvynių ir Svarstyklių – stipraus intelektualinio ryšio pavyzdys. Šie Oro ženklai visada išsiskiria įspūdinga protine veikla. Jų nuomone, smegenys yra pati seksualiausia partnerio (-ės) kūno dalis, o proto žaidimai jų geismą kursto geriau, nei apvalumų ar raumenų demonstravimas. Jie sugeba įsimylėti ne išvaizdą ar kūno sudėjimą, bet humoro jausmą ir charizmą. O dar tai tas puikus pavyzdys, kai santykiai pagrįsti tvirta draugyste – abu yra tikri, kad gali atvirai pasakoti partneriui (-ei) apie visas savo svajones, paslaptis ir išgyvenimus. Išskirtinis šios ištikimos sąjungos bruožas – didelis pasitikėjimas.


Skorpionas ir Vėžys


Dažniausiai du itin aistringi partneriai negali sukurti tobulos sąjungos. Jie arba nudegina vienas kitą, arba ima konkuruoti. Bet jei vienas iš jų Skorpionas, o kitas – Vėžys, tokia sąjunga gali tapti ideali. Pasaulį jie mato per identišką emocinę prizmę, jų siekiai ir interesai panašūs. Jie yra patrauklūs, jausmingi ir švelnūs. Vėžiui labai imponuoja Skorpiono kūrybingumas, o Skorpioną jau nuo pat pirmų bendravimo akimirkų sužavi Vėžio sielos gelmės. Jiems nebūtina vienas kito linksminti kalbomis – jiems labiau patinka tiesiog kartu patylėti. Tai byloja apie tai, kad tokiems partneriams visiškai nesunku prisitaikyti vienam prie kito buityje. Jų jausmų pagrindas – sielų bendrystė, kuri juos susieja kartą ir visam gyvenimui.


Šaulys ir Avinas


Beprotiška porelė! O kaipgi gali būti kitaip, jei kalbama apie Šaulius ir Avinus, kurių aistra primena dinamito sandėlį. Nežabota energija, kuri trykšte trykšta, tik sustiprina jų sąjungą ir padeda jai klestėti. Abu jie vertina laukinį savo antrosios pusės entuziazmą ir palaiko optimistinį požiūrį į gyvenimą. Nors ir manoma, kad labiausiai traukia priešingybės, kartais labai artimais tampa žmonės, kurie yra neįtikėtinai panašūs. Tokia pora gali petys petin pereiti visus išbandymus, kuriuos jiems paruošė gyvenimas, ir žūtbūt visiems įrodyti, kad neišsprendžiamų problemų ir neįveikiamų kliūčių nebūna, jei šalia turi patikimą žmogų.


Ožiaragis ir Jautis


Tarp šių dviejų ženklų tvyro tokia stipri chemija, kuri nesieja jokios kitos astrologinės poros. Juos suriša patikimumas, kantrybė, ištikimybė, darbštumas ir atkaklumas. Lovoje jų suderinamumas taip pat puikus – slaptus partnerio norus jie jaučia nuo pirmo prisilietimo. Nors abiems ženklams nebūdinga itin didelė romantika, tai nereiškia, kad jiems trūksta švelnumo ar mokėjimo maloniai nustebinti. Be kita ko, Jaučiai ir Ožiaragiai turi tai, apie ką svajoja dauguma mūsų – begalinį žavėjimąsi vienas kitu. Abiem atrodo, kad antroji pusė yra nepakartojamas brangakmenis. Šis nuoširdus žavėjimasis antrąja puse aplinkinius labai erzina, bet kartu ir žavi. Būtent apie tokią sąjungą dažnai sakoma „giminingos sielos“.


Vandenis ir Svarstyklės


Šių Zodiako ženklų atstovai jau nuo pirmų pažinties minučių parodo susidomėjimas vienas kitu, o pirmasis neįpareigojantis pokalbis gali užsitęsti keletą valandų – juk jie turi tiek bendrų temų! Šių Oro stichijos globotinių santykiai kone mistiški, aplinkiniams jų sąjunga kelia daug klausimų ir abejonių, jų meilę labai sunku suprasti. Bet galų gale kieno koks reikalas, jei du žmonės tiksliai žino, kas jų galvoje ir širdyje, o aplinkinių nuomonė jiems nerūpi. Gyvenime abu šie ženklai siekia pademonstruoti savo individualumą ir nepriklausomybę, bet dėl konkretaus partnerio yra pasiruošę padaryti išimtį, atsižadėti savo idealų dėl meilės, harmonijos ir tarpusavio supratimo. Ir toks sveikas kompromisas tik sustiprina jų santykius.


Žuvys ir Skorpionas


Dar viena pora, kuri intuityviai pajunta abipusę trauką: perteikti jų pojūčius sudėtinga, juos galima tik patirti. Pamenate kadrus iš filmų, kuriuose pagrindinis veikėjas žmonių minioje pamato Ją ir nebegali atitraukti nuo jos akių? Tokia situacija Žuvų ir Skorpiono gyvenime visiškai reali. Net jei jų nuomonės, domėjimosi sritys ir hobiai dažnai nesutampa, juos sieja bendros vertybės ir požiūris į šeimą, todėl jie gali visą gyvenimą laimingai nugyventi kartu. Kartais jie taip tiksliai skaito savo partnerio (-ės) mintis, kad gali atrodyti, jog ta mintis gimė jų pačių galvoje, taip detaliai jie jaučia situaciją. O dar jie nebijo būti pernelyg romantiški ir sentimentalūs savo antrosios pusės atžvilgiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis