Savaitės horoskopas: meilės fronte galimi nesklandumai

Astrologinė prognozė savaitei – gegužės 22-28 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmoji savaitės pusė – svarbus metas, kuris gali daug ko išmokyti. Naudinga atsisakyti stereotipų, į viską pažvelgti kitu kampu. Gali tekti mokytis naujų dalykų, perimti svetimą patirtį, spręsti sudėtingus klausimus.

Palankus laikas bendravimui ir naujoms pažintims. Tikimybė sutikti bendraminčius, kartu su jais siekti bendrų tikslų. Įdėmiai stebint aplinką ir įvykius galima gauti atsakymus į klausimus, kurie jus paskutiniu metu neramino, išspręsti sudėtingas situacijas.

Antroji savaitės pusė atneš nemažai nerimo ir jaudulio. Laikas bus persunktas emocijomis, jos gali būti kur kas stipresnės nei įprastai. Kartais bus sunku suprasti net savo poelgius, dauguma taps savo prieštaringų norų įkaitais.

Tuo metu galimi nesėkmingi sutapimai, įvykiai, kurie gali pakenkti įsimylėjėlių santykiams. Stenkitės nesukelti pavydo ir įtarimų.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Šiuo metu būsite linkę dramatinti nesusipratimus kontaktuose, meilės nesklandumus. Būtina aiškiai suvokti, kas jums svarbiausia, kas yra jūsų pareiga, ir atsiriboti nuo antraeilių dalykų. Regis, jums parūps turtiniai, komerciniai reikalai, keisite įkainius, tvarkysite buhalteriją. Stenkitės laiku užbaigti senus įsipareigojimus, o apie naujus galvokite nuo penktadienio. Savaitgalį nerimo gali sukelti artimas žmogus arba autoįvykis. Apskritai turėtumėte kuo daugiau dėmesio skirti šeimai, partneriui.

JAUTIS

Ši savaitė į jūsų asmeninį pasaulį įneš tam tikro chaoso. Galite pernelyg vadovautis emocijomis ir dėl to iškreipti faktus. Seksis kūrybinė veikla, dvasinės praktikos, joga. Jeigu kažkam norite padaryti ypatingą įspūdį, jums gali pavykti, tačiau teks pasitelkti ypatingą fantaziją arba talentą. Savaitgalį galite praleisti gana smagiai kartu su artimos aplinkos žmonėmis. Tinkamas metas ir netolimai kelionei, ekskursijai, piknikui.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio tik trumpam užteks energijos aktyviai veiklai, įvairiems pasižmonėjimams, susitikimams. Profesinėje veikloje šiuo metu labiau pasireikšite, jeigu dirbate medicinos, meno, socialinėje sferoje. Jeigu turite galimybių, tikriausiai būsite linkę paremti menininkus, ligonius, socialinius, kultūros projektus. Arba patys sulauksite panašios paramos. Savaitgalis bus ramus ir neblogas, jeigu jį ramiai pradėsite, be naktinių nuotykių ir skandalų paryčiais. Regis, gausite dovanų, vaišinsitės ir kitus vaišinsite.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio bus nelengva, nes darbo metu teks pasirūpinti ne tik darbo reikalais. Regis, jūsų dėmesio prireiks kažkam iš artimų žmonių arba teks asmeninę paramą teikti kolegai. Galbūt dalyvausite susirinkime, pristatyme. Galite kažkaip nukentėti dėl tarnybinio romano, intrigų. Apskritai jūsų galimybės ir nuotaika labai priklausys nuo aplinkinių požiūrio į jūsų asmenybę, veiklą. Saugokite sveikatą, nervus, nepersidirbkite. Savaitgalį praleisite maloniau, jeigu gerai jausitės ir bendraudami neprarasite kantrybės.

LIŪTAS

Šią savaitę kursite planus, kurie bus realūs, bet reikalaujantys daug darbo arba investicijų. Tikėtina emocinė įtampa galbūt dėl to, kad laukiate jums svarbios žinios, rezultato, ruošiatės dalykiniam pokalbiui ar egzaminui ir pan. Galite sulaukti keisto laiško arba patys ką nors nustebinti savo interpretacijomis. Jei savaitei baigiantis, pernelyg įsišėlsite su bendraminčių kompanija, tuomet savaitgalį jausitės nekaip. Pravartu gerai išsimiegoti, pailsėti. Būdami gamtoje, saugokitės erkių.

MERGELĖ

Šią savaitę gana produktyviai darbuositės. Tačiau galbūt teks aiškintis meilės santykius, finansines peripetijas. Regis, spręsite mokslo bei politinius klausimus. Galbūt susipažinsite su įtakingu asmeniu, dalyvausite turiningame renginyje. Iš toli esančio svarbaus jums žmogaus galite gauti žinią, kuri įpareigos kažką sužinoti ar nuveikti. Jeigu prieš savaitgalį neįsivelsite į rizikingus nuotykius ir nepatirsite traumų, tuomet savaitgalis žada susitikimus su draugais, renginius ir pan.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę kai kurie svarbūs dalykai gali pakrypti jūsų naudai, tačiau bus nelengva tuo pasinaudoti, nes nelabai suvoksite, kas jums geriausia. Regis, teks rimtai gilintis į asmeninių santykių problemas. Jums gali pavykti pakeisti kažką ar atsisakyti to, kas buvo nenaudinga. Naujiems užmojams, tolimesnėms išvykoms palankus metas prasidės nuo penktadienio. Savaitgalį būsite nusiteikę gilintis į rimtus klausimus, dirbti, politikuoti. Regis, tai nelabai patiks šalia esantiems.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio ir dirbti norėsis, ir bendrauti, bet kažkas vis dėlto neduos ramybės. Tai gali būti sveikatos sutrikimas ar šiaip baimingos nuojautos, susijusios su meile, artimu žmogumi, nuosavybe. Regis, teks susiimti ir tvarkyti partnerystės, bendradarbiavimo reikalus, spręsti finansinius, teisinius klausimus. Savaitgalį galite išsiruošti į kelionę, viešnagę, konferenciją ar pan. Arba tiesiog ne visai įprastai leisite laiką, kultūrinsitės, plėsite akiratį.

ŠAULYS

Šią savaitę mintys daugiausiai suksis apie meilės, pramogų, nuosavybės ir finansinius reikalus. Vis dėlto netingėkite pasiraityti rankoves ir imtis darbų. Tiktų išbandyti savo jėgas ten, kur reikia daug energijos, kūrybiškumo, originalumo. Kils įdomių sumanymų, kurių įgyvendinimas išties galėtų išeiti į naudą. Darbo savaitei baigiantis pasisaugokite gresiančių traumų, vagysčių. Savaitgalis žada pagundų, erotikos, malonumų. Tiesa, tai kainuos. Bet kuriuo atveju išlaidos labai tikėtinos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę neišvengsite įtampos ir problemų, tačiau gyvensite ne vien rūpesčiais, nes turėsite progų pasidžiaugti priešingos lyties dėmesiu, viliojamais pasiūlymais, kūrybine sėkme, vaikų laimėjimais. Neatsukite nugaros į bėdą pakliuvusiam artimam žmogui, tačiau nesijauskite be kaltės kalti, jei situacijos pakeisti nesiseka ar neturite galimybės. Prieš pat savaitgalį gali tekti rimtai padirbėti, gal net viršvalandžius. Arba atsiras netikėtų ūkinių rūpesčių. Per poilsio dienas nenuobodžiausite, jei paklausysite, ką siūlo antroji pusė.

VANDENIS

Nuo pirmadienio tikriausiai kils didelis susidomėjimas žiniasklaidos, interneto informacija. Ir patys veikiausiai kitus stebinsite savo replikomis bei žiniomis. Nuo savaitės vidurio jau būsite nusiteikę daug dėmesio skirti namams, šeimai, o nuo penktadienio - meilei, pramogoms. Savaitgalį jau teks prisiminti ir ūkines, buitines pareigas. Pravartu padirbėti ar pasportuoti gamtoje, skirti dėmesio sveikatai, grožiui.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio per porą dienų nesunkiai pavyks sutvarkyti aktualų buities, ūkio, pinigų klausimą. Regis, gana lengvai gausite norimą informaciją, susitarsite dėl atsiskaitymų, sutarčių ir pan. Aplinkiniai gali pateikti originalių pasiūlymų. Verta pagalvoti apie bendradarbiavimą ar jo pratęsimą. Saugokite namus nuo vagių. Savaitgalį neatsisakykite pramogų, pasimatymų, sporto renginių ir kitų atrakcijų. Turiningą, sportišką laisvalaikį pasiūlykite ir savo vaikams. Tai jus suartins ir kartu bus smagu.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis