Horoskopas: šią savaitę būkite atsargesni!

Astrologinė prognozė savaitei, rugpjūčio 14-20 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Ši savaitė ragina būti atsargiems atliekant darbus ir rezgant pažintis. Verta susilaikyti nuo bet kokių ginčų, vengti abejotinų ryšių. Pasikliaukite tik tais žmonėmis, kurie ne kartą jau įrodė, kad yra verti pasitikėjimo. Negriaukite tradicijų, nekeiskite įpročių, jei nėra būtinybės, stenkitės vengti atviros priešpriešos.

Būkite taupesni, atidžiau leiskite pinigus, nepirkite nereikalingų daiktų. Gali būti, kad atsiras galimybė investuoti į iš pirmo žvilgsnio pelningą verslą. Jei kalba suksis apie ženklią sumą, neskubėkite: išanalizuokite situaciją, visas sąlygas, įsitikinkite, kad pelnas, kurį jums žada, nėra tuščia iliuzija.

Antroji savaitės pusė taps tikru išbandymu tiems, kas įpratę tenkinti visus savo norus. Jiems teks spręsti, kas svarbiau: momentinė užgaida ar tikslas, kurio link seniai einama. Nerizikuokite tuo, kas jums brangu, net jei labai norėsis pastatyti viską ant kortos. Neapgalvotas poelgis gali sugriauti tai, ką ilgai ir kruopščiai kūrėte.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Savaitė pradžioje jums itin rūpės turtiniai, komerciniai dalykai. Galite aktyviai imtis verslo, prekiauti. Regis, stengsitės, kad papilnėtų piniginė ar įsigytumėte trokštamą pirkinį. Dėl to net galite veltis į avantiūras, rizikuoti. Nesaikingi norai bei rizika nieko gero nežada. Nuo trečiadienio teks daug bendrauti su artimos aplinkos žmonėmis, aiškintis dėl kilusių nesusipratimų. Savaitgalis bus emociškai margas. Bus dėl ko džiaugtis ir dėl ko pykti, nerimauti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

JAUTIS

Šią savaitę būsite aktyvūs, o gal net neįprastai impulsyvūs bei išlaidūs. Regis, džiaugsitės kelione ar vasaros atrakcija, flirtuosite su pažįstamais ir nepažįstamais. Jeigu po Žolinės jums teks grįžti į darbą, mintys apie meilės reikalus gali kiek trukdyti darbui. Regis, išleisite krūvelę pinigų įvaizdžiui pagerinti, arba kaip tik jų gausite, puošdami kitus. Savaitgalį turbūt vyksite aplankyti giminaičio ar draugo. Arba pas jus atvyks svečių ir jūs organizuosite jiems ekskursiją, pikniką ar kt.

DVYNIAI

Savaitės pradžia nekokia jūsų sveikatai ir piniginei. Reikia labiau saugotis geliančių, kandančių gyvių, alergijų paūmėjimo ir pan. Įsigiję prabangią prekę ar paslaugą, turbūt netrukus nusivilsite ir norėsite susigrąžinti pinigus. Apskritai, gali tekti kažką taisyti, keisti, nes anksčiau nepastebėjote klaidos, broko ar pan. Vaikų, mylimo žmogaus užgaidos negailestingai tuštins jūsų kišenę. Savaitgalio planai veikiausiai bus įgyvendinti, laisvalaikį praleisite aktyviai ir įdomiai.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite tarp žmonių, lankysitės renginiuose arba jausite tokį poreikį. Regis, jums neabejingas asmuo iškels pavydo sceną ar kitaip neadekvačiai reaguos į jūsų dėmesingumą kitiems. Savaitės vidurys nepalankus intensyviam bendravimui. Gali kilti nesusipratimų bei abipusio nepasitenkinimo. Įtampa jausis ir artėjant savaitgaliui. Pasistenkite neprovokuoti emocinių ekscesų. Atrodo, mėginsite kažką užglaistyti dosnumu, dovanomis ar pan. Iš dalies tai padės, bet nepersistenkite.

LIŪTAS

Šią savaitę teks įtemptai dirbti, rūpintis renginiu, projektu ar kt. Regis, seksis veikla, susijusi su turizmu, vaikais, šeimomis. Tačiau galite nerimauti dėl keistoko mylimo žmogaus elgesio ir jo planų leisti laisvalaikį atskirai ar pan. Savaitės vidurys padovanos susitikimus su draugais, pažįstamais, kurių galbūt nebesitikėjote išvysti ar atpažinti. Artėjant savaitgaliui norėsis poilsio vienumoje. Kelionės ir šurmulys itin vargins. Trumpai pailsėję, vėl tapsite aktyvūs, parūps sportas, maratonai, žygiai, festivaliai ir pan.

MERGELĖ

Savaitę pradėsite būdami fiziškai nutolę nuo įprastos gyvenamosios vietos arba mintimis atitrūkę nuo kasdienybės. Galbūt lankysite gimines užsienyje, šildysite šonus, kurorte, keliausite ir t.t. Vis dėlto po Žolinės jūsų laukia nemažai darbų. Gali išaiškėti trūkumai anksčiau ruoštuose dokumentuose arba jūsų neužfiksuota informacija ir pan. Artėjant savaitgaliui, daugės jus dominančių renginių bei draugų pasiūlymų. Šiek tiek nerimo kels su tuo susijusios išlaidos. Tausokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė žada daugiau išlaidų nei planavote. Jeigu keliaujate, veikiausiai paaiškės, kad gavote netikslią informaciją apie paslaugas, kainas. O jeigu jums šiuo metu aktualios darbo paieškos, verslo perspektyvos, tuomet gali nuvilti siūlomas uždarbis, investicija ar pan. Vis dėlto bus ir smagių momentų tiek kelionėje, tiek kasdienybėje. Galite sudalyvauti varžybose, konkurse. Savaitgalis žada sėkmę sporto srityje, tačiau asmeniniai santykiai audringai banguos, nerimą kels jų nestabilumas, pasikartojančios krizės.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio porą dienų būsite labai veikiami nuotaikų kaitos bei kitų žmonių žodžių. Nesielkite impulsyviai, nekerštaukite. Viską ištaisyti bus lengviau, jeigu galutinai nesugriausite. Tarp savo ir artimųjų, partnerių norų bei interesų dėkite lygybės ženklą ir paieškokite kompromiso. Kelionė žada stiprius įspūdžius, pažintis, meilės nuotykį. Vis dėlto kai kurie planai liks neįgyvendinti dėl netikslios informacijos, vėlavimo ar kt. Artėjant savaitgaliui turbūt kelsite sparnus lėkti kažkur toli, arba į festivalį, sąskrydį.

ŠAULYS

Šią savaitę pradėsite darbingai nusiteikę. Jeigu nesate išvykę, turbūt uoliai padirbėsite darbovietėje, versle arba savo ūkyje. Nepagailėsite investicijų savo sumanymams įgyvendinti. Tačiau jei pinigais bandysite nusipirkti ar susigrąžinti meilę, dominančius santykius, rezultatas bus laikinas. Jums gali būti priminti neišpildyti pažadai, pamiršti susitarimai arba pasikartos kažkokia praeities situacija. Savaitgalis žada netikėtus susitikimus, prasmingas išvykas.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia skatins aktyviai leisti laisvalaikį. Sunku bus atsispirti seksualinėms pagundoms. Rizikingi nuotykiai neliks be pasekmių. Jūsų bekompromisis atkaklumas gali nepatikti antrajai pusei arba tam asmeniui, kurio dėmesio siekiate. Po Žolinės turbūt teks taisyti su dokumentais, buhalterija, logistika, informacija susijusias ankstesnes klaidas. Artėjant savaitgaliui asmeninių santykių peripetijos kils į pirmą planą. Pasistenkite nesugadinti jums svarbių santykių.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jūsų planus gali šiek tiek sujaukti šeimos nariai su savo problemomis, pretenzijomis. Visgi turėtų būti ir malonių akimirkų. Per Žolinę pradėję domėtis nauju hobiu ar žaviu asmeniu, tą interesą išlaikysite iki pat savaitės pabaigos. Gali būti, kad degsite ir kūrybine ugnele, noru imtis verslo, surengti parodą ar kt. Pernelyg neskubėkite, ypač jei tam reiktų investuoti pinigų, nes galite apsigauti. Savaitgalio renginiai, užsiėmimai paliks neišdildomų įspūdžių.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio porą dienų dažnai skambės jūsų telefonas, planus jauks įvairūs pasiūlymai. Mažiau laiko eikvokite tuštiems plepalams. Apie savaitės vidurį kils pagunda keisti gyvenamą vietą, būstą, keisti sąlygas. Geriau būtų neskubėti ir rimtai įsigilinti, ko norite jūs ir šeimos nariai. Artėjant savaitgaliui, vis labiau vilios pramogos, pasimatymai, kūrybiniai bandymai. Labiau vertinkite esamus meilės santykius, nesileiskite užvaldomų momentinių pagundų. Išlaidaukite su protu, antraip prisipirksite nereikalingų daiktų.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis