Ką Cindy Crawford daro, kad atrodytų ne 51-erių, bet 31-erių

Modelis Cindy Crawford (51 m.) yra žinoma ne tik dėl savo neįtikėtinai sėkmingos modelio karjeros bei išskirtiniu ženklu tapusio apgamo virš lūpos, bet ir dėl jaunatviškos išvaizdos. Kadangi yra viena iš originaliųjų dešimtojo dešimtmečio supermodelių, C. Crawford žino, kaip puoselėti grožį, kad juo džiaugtis būtų galima ilgą laiką. Štai ką ši žavi moteris daro, kad išlaikytų savo jaunystę.

SVEIKĄ GYVENSENĄ PAVERTĖ GYVENIMO BŪDU

Pagrindinė C. Crawford jaunystės paslaptis – nuoseklumas. Pasak moters, nėra jokio greito būdo, kaip pasiekti liauną kūną ir jaunatvišką išvaizdą. „Aš nepradėjau sportuoti prieš kelis mėnesius, tai darau nuo dvidešimties. Sportuoti, pakankamai miegoti, nerūkyti – visa tai yra puikios išvaizdos sudedamosios dalys,“ – ji yra sakiusi portalui Instyle.com. Moteris skatina nebandyti sustabdyti laiko, jau greičiau gracingai eiti pirmyn ir tai daryti gerai jaučiantis.

DIENĄ PRADEDA NUO TIRŠTOJO KOKTEILIO

C. Crawford rytą pradeda nuo tirštojo kokteilio su špinatais, migdolų pienu, puse banano, proteino pudra, kakava ir mėtos lapeliais.

TRENIRUODAMASI KLAUSO SAVO KŪNO

Nors mėgsta jogą bei bėgiojimą, dažniausiai sportuodama C. Crawford atlieka tradicinius patimus. Tris kartus per savaitę, kartu su asmeniniu treneriu, ji atlieka atsispaudimus, įtupstus, kilnoja svorius, žingsniuoja. Buvusi manekenė klauso savo kūno ir pagal tai nusprendžia, kokio intensyvumo treniruočių norėtų. Po gimdymų (ji turi du vaikus) bei prieš knygos turą ji rinkosi ramesnes, lengvesnes mankštas. Dabar moteris renkasi didelio intensyvumo ir kardio treniruotes.

NEPAMIRŠTA APSAUGOS NUO SAULĖS

Nuo 30-ties metų C. Crawford naudoja kosmetiką iš savo vardo linijos, kuri yra vis papildoma naujomis priemonėmis. Kas keturias savaites ji lankosi pas kosmetologę, kuri jai atlieka mikrodermabrazijos procedūrą (giluminį, intensyvų odos šveitimą).Tačiau vienas grožio triukas, be kurio ji neišsiverčia nei dienos, yra apsauga nuo saulės. Kremą, saugantį nuo žalingų saulės spindulių, moteris naudoja kasdien.

RŪPINASI SAVO PLAUKAIS

C. Crawford pripažįsta, kad bėgant metams jos plaukai vis silpnėjo. Dėl dažno dažymo ir intensyvių plaukų formavimo produktų naudojimo dabar ji nebegali džiaugtis tokiais storais plaukais, kokie jie buvo seniau. Tad moteris daug laiko ir pastangų skiria jų priežiūrai. Ji naudoja veiksmingas plaukų priežiūros priemones savo plaukų galams stiprinti, o tam, kad nuplaunamą kaukę ant plaukų galų galėtų palaikyti ilgiau, ją palieka net sportuodama.

Tam, kad nereikėtų per dažnai plaukų varginti juos džiovinant, C. Crawford stengiasi galvą plauti kuo rečiau. Jos triukas – nakčiai plaukus susukti į laisvą kuodelį, o jį sutvirtinti ne plaukų gumelėmis, bet dideliu segtuku. Rezultatas – minkšti, bangomis krentantys plaukai.

RANDA BŪDŲ ATSIPALAIDUOTI

Žurnalo „Vogue Paris“ portalui C. Crawford atskleidė, kad su šeima dalyvavo meditacijos mokymuose. Nors nemedituoja rerguliariai, ji džiaugiasi, kad mokymai padėjo pažinti ir suprasti šio atsipalaidavimo būdo moksliškai pagrįstą naudą.

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on Aug 12, 2016 at 4:41pm PDT

Vis dėlto tai, kad jai geriausiai padeda atsipalaiduoti yra atrasta pačios. „Mėgstamiausias mano atsipalaidavimo ritualas yra infraraudonųjų spindulių sauna. 30 minučių su gera knyga ir aš kaip naujai gimusi,“ – sakė ji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis