Savaitės horoskopas: kas gali tikėtis malonių siurprizų

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 30 - lapkričio 5 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitės pradžioje verta atkreipti dėmesį į santykius su aplinkiniais. Turėsite galimybę baigti seniai trunkančius nesutarimus ir ginčus, rasti bendrų interesų su tais, kurių požiūris anksčiau jums atrodė keistas ir nesuprantamas. Neverta reikalauti iš kitų žmonių per daug. Kuo labiau būsite nuolaidesni kitų silpnybėms, tuo daugiau malonių siurprizų sulauksite.

Pagrindinė antros savaitės pusės problema bus impulsyvumas. Jei esate įpratęs mąstyti blaiviai, apgalvoti kiekvieną žingsnį ir kontroliuoti savo emocijas, problemų nekils – dienos bus gana ramios. O štai greitai užsidegantiems, jausmingiems, lengvai provokacijoms pasiduodantiems žmonėms šis laikas bus tikras išbandymų metas.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Šią savaitę kai kas gali pasisukti kitaip nei tikimasi ir planuojama. Regis, nesusipratimai, apkalbos, intrigos įneš sumaišties. Vis dėlto labiau tikėtina, kad artėjant mirusiųjų paminėjimo metui jus aplankys liūdesys, o gal ir pyktis dėl patirtų praradimų, neišsipildžiusių lūkesčių. Regis, savaitgalį nenuobodžiausite, nes atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina netolima kelionė. Labiau saugokite ir svetimą, ir savo turtą.

JAUTIS

Savaitės pokalbiai su draugais, pažįstamais suteiks gerų vilčių. Galite susitarti dėl renginio ar projekto organizavimo, kolektyvinės pramogos, pagalbos įsidarbinant ar pan. Saugokitės infekcijų, traumų. Savaitgalį jums rūpės remonto darbai, įvairūs pirkiniai. Norėsite, kad viskas būtų taip, kaip įsivaizduojate jūs. Verčiau nepraraskite savitvardos, jeigu kažkas nepanorės šokti pagal jūsų dūdelę ir turės kitokius planus.

DVYNIAI

Iki savaitės vidurio turėsite darbo, ypač jei galvojate apie karjeros perspektyvas. Galite bendrauti su autoritetingais žmonėmis, sublizgėti talentu, žiniomis. Nuo trečiadienio bus daug kalbama apie draugus, laukia susitikimai, prisiminimai. Savaitgalį didesnis bus jūsų organizmo ir nervų sistemos jautrumas. Galima slapta pagunda ir kartu - etinė dilema. Reikėtų daugiau intymumo, ramybės.

VĖŽYS

Šią savaitę jūsų mintys skraidys toli nuo įprastos aplinkos. Galite įveikti vidinį susivaržymą ir imti kurti drąsesnius savo gyvenimo bei karjeros planus. Sukaupkite vertingos informacijos, pasimokykite, atidžiai sutvarkykite dokumentus ir kt. Savaitgalį turėsite ūpo organizuoti bendraminčių susiėjimus, renginius. Tikėtina, kad suaktyvės žalingi įpročiai. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų bei elektros iškrovos.

LIŪTAS

Savaitė bus gana produktyvi ir pozityvi. Regis, labai norėsis praturtėti arba kažką sužavėti. Palanku apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansinėje srityse. Nekoks metas kelionėms ir reikalams su užsieniečiais. Savaitgalį galite dalyvauti įdomiuose renginiuose, susitikimuose, pobūvyje. Tačiau jums teks derintis prie kitų žmonių užgaidų, kaprizų. Tai gali gadinti nuotaiką ir laisvalaikio kokybę.

MERGELĖ

Šią savaitę itin išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Geriau seksis, jei gebate toleruoti kitokią nuomonę. Tokiu atveju svarbų reikalą sutvarkysite sėkmingai. Nuo trečiadienio aktualūs taps reikalai, susiję su mirusiais, kapų lankymu. Savaitgalį galbūt dalyvausite tarptautiniame renginyje. Arba sulauksite dėmesio, laiškų iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį. Tačiau asmuo, kurio ilgisi jūsų širdis, gali elgtis keistai.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę tikriausiai kils idėjų keisti įvaizdį ar įsigyti naminį augintinį. Nesnauskite, jeigu aktualu susirasti darbą. Galite tikėtis jums naudingų asmenų palankumo. Nuo trečiadienio būkite itin dėmesingi partneriui, artimiesiems. Venkite konfliktų. Savaitgalį jausite emocinę įtampą, ypač jei teks derintis prie partnerio planų, nemažai triūsti ūkyje ar užsiimti organizaciniais reikalais. Pasisaugokite avarijų, elektros iškrovos.

SKORPIONAS

Savaitė palanki kūrybinei veiklai, pramogavimui, flirtavimui pasimatymui su patinkančiu asmeniu. Smagu bus sportuoti, leisti laisvalaikį su vaikais, draugais. Nuo trečiadienio situacija keisis. Atsiras rimtesnių rūpesčių ir pareigų. Savaitgalį galite priimti kažkokį sprendimą. Su tuo gali būti susijęs jūsų partneris. Neįžeiskite jo jausmų savo slapukavimu, išsisukinėjimais. Nederėtų skubėti išlaidauti brangiems pirkiniams.

ŠAULYS

Šią savaitę turėtų pavykti sumanymas, susijęs su praktiniais šeimyniniais reikalais. Tačiau dėl kažkokių priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas gali labai parūpti aplinkiniams ar net visuomenei. Nuo trečiadienio atrodysite kažkaip neadekvačiai smagūs, azartiški. Saugokite vaikus. Savaitgalį būsite nusiteikę griebtis susikaupusių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras. Galite gauti patarimų iš virtualių pašnekovų internete. Neskubėkite jais remtis.

OŽIARAGIS

Šią savaitę tikėtina netolima kelionė, susitikimas su giminaičiais. Galite gauti pranešimą, laišką su aktualia informacija. Atsargiai kelyje. Tiktų apsilankyti kirpykloje, grožio salone. Apskritai, labiau rūpinkitės savimi ir šeimos nariais. Regis, jums bus ypač skaudu prisiminti tai, ką esate praradę. Savaitgalį galite mėginti keisti įvaizdį ar kitaip eksperimentuoti grožio, meilės srityje. Tačiau aplinkinių reakcijos į tai veikiau trikdys nei džiugins.

VANDENIS

Šią savaitę jus domins su nuoma, nekilnojamuoju turtu, kreditais, greitu uždarbiu susiję klausimai. Galite sudaryti sutartį su darbdaviu ar kreditoriumi. Nuo trečiadienio daug laiko praleisite kelyje ir bendraudami su giminėmis. Būkite atidūs, nes gresia avarinės situacijos. Savaitgalį aktyviai bendrausite su priešinga lytimi ir augančia karta, būsite nusiteikę pramogauti, flirtuoti. Deja, įmanomos pagundos, kurioms pasidavus gali kilti problemų.

ŽUVYS

Savaitė turėtų būti sėkminga, leidžianti jums atskleisti savo potencialą. Jeigu nepulsite svaigintis, tai gerų galimybių turbūt neprarasite ir nesugadinsite. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo. Dėl staiga užplūdusio keisto dosnumo ar atgailos jausmo galite išleisti nemažai pinigų, labdarai atiduoti daug daiktų, aukoti, dalintis ir pan. Savaitgalį jums gali kilti neįprastų emocinių ir materialinių troškimų. Tai pareikalaus išlaidų ir rizikos. Galimi keblūs pokalbiai su giminaičiais, kaimynais.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis