Kaip mergaitė iš Londono išgelbėjo Kalėdas

Kai pirmą kartą Tėtušis Kalėda nusprendė nuskristi pas vaikus, magijos neužteko, nes juo tikėjo tik viena mergaitė iš Londono – Amelija Višart.

Matt Haig „Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas“

Ar žinai, kaip veikia magija, kuri skraidina šiaurės elnią dangumi? Magija, kuri padeda Tėtušiui Kalėdai per vieną naktį apkeliauti visą pasaulį? O iš kur atsiranda magija? Ją kuria kiekvienas, kas tiki Tėtušiu Kalėda!

Taip buvo ne visada. Kai pirmą kartą Tėtušis Kalėda nusprendė nuskristi pas vaikus, magijos neužteko, nes juo tikėjo tik viena mergaitė iš Londono – Amelija Višart. Tik jos dėka atėjo Kalėdos! O paskui Ameliją užgriuvo nelaimės: mirė mama, o ji pati buvo apgyvendinta savanaudžio pono Šliužo prieglaudoje. Viskas, ką ji turėjo – tik katinas. Viskas, ko norėjo – ištrūkti iš baisios prieglaudos.

Išgelbėti ją galėjo tik stebuklas... arba Tėtušis Kalėda. Amelijos liūdesys kasdien vis didėjo, magija blėso... O be magijos Tėtušis Kalėda negalėjo keliauti. Reikėjo skubiai rasti Ameliją. Ir jis leidosi ieškoti. Kad viso pasaulio vaikai vėl galėtų džiaugtis Kalėdomis, Amelija privalėjo patikėti stebuklais.

Taip prasidėjo paslapčių kupina kelionė per Londoną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis