Po skyrybų: štai ką po 7 metus trukusios santuokos moteris rekomenduoja kitoms

(2)

Viena išsiskyrusi moteris internetinėje erdvėje paskelbė laišką su patarimais, skirtą visoms moterims. Rekomenduojama į juos pažvelgti rimtai, dėmesingai ir su humoru, nes tik tokiu atveju jūsų santykiai šeimoje visada bus puikūs ir džiaugsmingi.

Aš – moteris, kuri išsiskyrė po 7 metus trukusios santuokos. Remdamasi savo patirtimi norėjau pasidalinti tam tikromis esminėmis įžvalgomis, kurias sužinojau gyvendama santuokoje. Tik po skyrybų suvokiau, kad mes, moterys, esame už santuoką atsakingos lygiai tiek pat kiek ir vyrai.


Nors šie patarimai skirti žmonoms, dalis jų galimai bus naudingi ir vyrams.


1. Visada antrojoje pusėje ieškokite geriausių savybių. Susitelkite į šiuos dalykus, o ne į tuos, kurie antrojoje pusėje nepatinka.

2. Mylėkitės. Dažnai ir daug, ypač tada, kai tai jums nepatinka. Seksas – tai balzamas, išgydantis daugybę žaizdų, kurias vieni kitiems paliekame santuokoje. Jei jaučiate, kad tolstate nuo sutuoktinio, laikas nusirengti ir suartėti.

3. Naudokitės patarimais iš garbaus amžiaus išmintingų moterų, nugyvenusių daugybę metų sėkmingoje santuokoje. Geri sprendimai neįmanomi vadovaujantis emocijomis. Prisiminkite, kad jūsų bendraamžių patarimai niekada negalės prilygti garbaus amžiaus moterų nuomonei.

4. Leiskite jam atsigauti. Supraskite, kad tai nėra jūsų ignoravimas. Tiesiog vyrai linkę užsisklęsti, kai sprendžia rimtas problemas.

5. Nemėginkite jo keisti ar taisyti. Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo kelią.

6. Reguliariai priminkite jam, koks jis didis, stiprus, protingas ir vyriškas. Tiesiog vyrai linkę tai pamiršti.

7. Jūsų sutuoktinis pasirinko būtent jus. Niekada to nepamirškite, bet taip pat jokiais būdais nežvelkite į tokį jo pasirinkimą kaip į savaime suprantamą dalyką.

8. Juokitės iš jo pašmaikštavimų. Net jei juokeliai nėra juokingi.

9. Prisiimkite atsakomybę už savo reakcijas. Žmona turi iš esmės suvokti savo emocijas ir tai, kaip ji reaguoja į vyro poelgius. Ta pati taisyklė galioja ir sutuoktiniui.

10. Na, sutepkite jam tą jo išsvajotą sumuštinį!

11. Leiskite vyrui tiesiog būti. Kai ateis sunkūs laikai, būkite rami ir švelni, dovanokite jam pasitikėjimą savo jėgomis.

12. Aštrius savo charakterio kampus paslėpkite kuo toliau, kai jis grįžta namo. Leiskite jam atvėsti.

13. Mylėkite jį taip, kaip jis nori, o ne taip, kaip, jūsų manymu, jis turėtų būti mylimas. Mokykitės skirtingų meilės kalbų. Demonstruokite savo meilę jam tokiu būdu, kurį jis suvokia geriausiai.

14. Prisiverskite atrodyti puikiai. Kuo moteriškesnė būsite, tuo labiau jsi jaus savo vyriškumą.

15. Būkite šalia. Dovanokite vyrui savo laiką ir dėmesį, kai jis jaučia tam poreikį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis