Horoskopas: kaip elgtis, kad ši savaitė būtų sėkminga

Astrologinė prognozė savaitei, gruodžio 11-17 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Iš esmės ši savaitės bus nebloga, vis tik įvykiai rutuliosis gerokai lėčiau, nei jums norėtųsi. Todėl reikėtų iš anksto nusiteikti, kad daugelyje sričių nepavyks iš karto sulaukti rezultato. Įmanoma, kad teks grįžti prie senų reikalų, taisyti senas klaidas ir ne tik savo. Visa tai atima laiko, jėgų ir, kas blogiausia, – gesina įkvėpimą ir mažina entuziazmą.

Daugeliui sunku pažiūrėti į save iš šono. Žmonės dažnai save parodo iš netinkamos pusės, demonstruoja savo silpnybes, kalba kvailystes, neprotingai elgiasi. Dažniau kliaukitės savo gyvenimiška patirtimi, tai leis išvengti daugelio nemalonių momentų.

Pravartu apgalvoti svarbius ateities planus. Dabar jūs galite išvysti silpnas vietas, suprasti, ką reikia taisyti, koreguoti. Galima sumanymus aptarti su artimaisiais, tačiau neverta viltis, kad jus iškart teisingai supras.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Šią savaitę galite mėginti palenkti savo pusėn konkurentus ir įveikti varžovus. Arba tiesiog grįšite prie nebaigtų dalykų, vėl spręsite senas problemas, aiškinsitės tuos santykius, kurie buvo tarsi įstrigę. Nuo savaitės vidurio turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas. Palengvės, jei grąžinsite skolą arba ją atgausite. Regis, gausite žinią, žadančią permainas ar paskolą. Savaitgalį jūsų mintis užvaldys studijų, kelionių, ateities darbų vizijos. Tikėtinas pasiūlymas, galbūt iš užsieniečio ar įtakingo pažįstamo.

JAUTIS

Nuo pirmadienio būsite darbingi ir turbūt daug nuveiksite, jei neatsinaujins senas sveikatos sutrikimas. Jeigu aktualu pasitikrinti sveikatą, nebeatidėliokite. Tikėtinas darbo interviu, turėsite šansą įsidarbinti. Neblogai seksis tarpininkauti, derėtis, bendradarbiauti, megzti partnerystę, bylinėtis. Visgi gali išryškėti jūsų kompetencijos trūkumas arba atliekamas darbas pareikalaus ypatingo meistriškumo. Savaitgalį metas susitikti su bendraminčiais, atnaujinti svarbius ryšius, buvusią draugystę ar pan.

DVYNIAI

Šią savaitę jau parūps šventinių renginių, dovanų planavimas. Jums gali būti pasiūlyta verslo avantiūra, kūrybinis iššūkis. Galbūt akiratyje pasirodys senas gerbėjas arba kažkas mėgins užkariauti jūsų dėmesį. Kažkodėl dėl to nerodysite didelio džiaugsmo. Regis, labiausiai rūpinsitės sveikatos ir įvaizdžio klausimais, nebaigtais darbo reikalais. Savaitgalį būsite labai kūrybingi, įžvalgūs, intuityvūs. Regis, teks nemažai bendrauti, aiškintis meilės santykius, o gal ir kalbėti apie bendros ateities galimybes.

VĖŽYS

Šią savaitę pasirūpinkite, kad jūsų namai ir namiškiai būtų saugūs, tvarkingi. Beje, daugiau tvarkos gali būti pareikalauta ir darbe. Tikėtinas pokalbis dėl įsidarbinimo, papildomo uždarbio, įdomaus projekto ar pan. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūrybos srityje, sporte, darbe su vaikais. Galite pasijusti įsimylėję, susižavėję. Savaitgalį imsitės aktyvios veiklos namų ūkyje. Geras metas įvaizdžio tobulinimui, sveikatos profilaktikai. Tiktų išsivalyti organizmą, be to, labai gerai veiks mankšta, masažas.

LIŪTAS

Nuo pirmadienio laukia daug lakstymo, pokalbių. Galbūt pavyks susitarti dėl svarbaus reikalo, užsakymo, informacijos ar termino pratęsimo. Tikėtina, kad atskleisite artimo žmogaus problemą, keistoko elgesio ar susirūpinimo priežastis. Arba patys susivoksite savo vidiniuose sielos labirintuose. Regis, planuosite kelionę, šventines atrakcijas ar staigmenas artimiesiems. Savaitgalis palankus pasimatymams, pobūviams, kūrybinei veiklai. Jis netikėtai gali atnešti meilės išgyvenimų, romantiškų patirčių.

MERGELĖ

Ši savaitė žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis nekilnojamuoju turtu, finansiniais dokumentais, sveikata. Galite pirkti, remontuoti buitinę techniką ir pan. Antroje savaitės pusėje daug bendrausite, o gal ir svečiuositės. Gali būti, kad teks rūpintis pajamų šaltiniais ar persikėlimu, būsima kelione ir pan. Iš neplaninės veiklos galima apčiuopiama nauda. Savaitgalį tikriausiai labiau suartėsite su vaikais, artimaisiais. Antroji pusė gali nustebinti siurprizais. Tad verčiau neieškokite nuotykių už namų sienų.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę galite sukaupti nemažai reikalingos informacijos, atnaujinti ar užmegzti pageidaujamus ryšius, sėkmingai derėtis, reklamuotis. Tačiau jei tikėsitės iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti, tai nuoskaudos neišvengiamos. Lengviau bus kažką laimėti, jei turite pagalbininkų. Galimos pajamos iš nuomos, komercijos. Arba įsigysite ilgai planuotą daiktą. Savaitgalis atneš nemažai kontaktų, galbūt sulauksite laiškų, telefoninių skambučių, svečių. Galimas aistringas pasimatymas arba jį planuosite.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio bus nelengva imtis darbų, nes mintys skrajos padebesiais ir bus sunku susikaupti. Jei galite, pasitelkite į pagalbą kolegas, aplinkinius ir pataupykite savo jėgas, ypač jei negalite pasigirti sveikata. Visgi meninei kūrybai metas palankus. Be to, pravartu ieškoti dingusių daiktų, dokumentų. Galite būti geri patarėjai, vertintojai svetimuose reikaluose. Savaitgalį kils noras puošti ir dailinti savo aplinką. Pasižymėsite geru skoniu, meniniu suvokimu, todėl visa, ko imsitės, puikiai pavyks.

ŠAULYS

Nuo šio pirmadienio aktyvesnei veiklai jus gali įkvėpti kolektyvas, draugai. Galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Asmeninių santykių, jausmų srityje ims daugėti aiškumo. Nuo trečiadienio jau palankesnis metas meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai, ataskaitų rašymui. Nederėtų dalyvauti masiniuose susibūrimuose. Būkite dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Savaitgalis iškels į paviršių tai, kas slypėjo nežinioje. Regis, susitiksite su ypatingu asmeniu arba patirsite emociškai jaudinantį įvykį.

OŽIARAGIS

Šią savaitę geriau seksis, jei dirbdami rimtai įsigilinsite į dokumentus, duomenis, informaciją. Kita vertus, pernelyg neuždelskite, jei turite kažką atlikti nedelsdami, nesielkite biurokratiškai. Svarbu išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Galite gauti kvietimą į visuomeninį renginį, pristatymą ar pan. Jei norite susitikti su bičiuliais, gerbėjais, tam tinkama antra savaitės pusė. Savaitgalį daugiau svajosite nei konkrečiai veiksite. Kad įgyvendintumėte slaptus siekius, reikalinga pagalba iš šalies.

VANDENIS

Šią savaitę pravartu pagalvoti apie būtinas reformas. Įmanomos derybos, susitarimai su užsieniečiais. Palanku ruošti publikacijas, organizuoti seminarus, tikrinti kitų žinias. Įvairūs užsiėmimai leis atsiskleisti svarbioms jūsų savybėms ir gabumams. Kai kas iš to gali būti netikėta ne tik aplinkiniams, bet ir jums patiems. Savaitgalis bus gana šaunus, jei praleisite jį su mielais širdžiai draugais, artimaisiais malonioje jums aplinkoje. Nesąmoningai žadinsite kitų simpatijas bei norą atverti jums širdį.

ŽUVYS

Šią savaitę nerimausite dėl finansinių reikalų. Galite jausti spaudimą, būtinybę susimokėti mokesčius, grąžinti skolas, bet kokia kaina plėsti verslą, ieškoti pajamų šaltinių, sumokėti baudas. Tačiau galimos ir gana netikėtos pajamos, palankūs susitarimai. Galite gauti žinią iš užsienio. Neblogas metas ataskaitoms, mokslams, projektų pristatymui. Savaitgalį būsite gana dalykiškai nusiteikę, galvosite apie ambicijų patenkinimą. Tikėtinas įdomus susitikimas, turininga išvyka.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis