Vasario 10-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario dešimtoji, šeštadienis, 41-oji metų diena (šeštoji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 324 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.54, leidžiasi 17.13. Dienos ilgumas - 09.19.

Šiandien - trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė vasario 10-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Mintys kryps į ateities planus, svajosite apie permainas, keliones. Ši diena atneš palengvėjimą, ypač jei ištrūksite iš įprastos aplinkos, praplėsite akiratį, pabendrausite su kitokiais žmonėmis nei kasdien.

JAUTIS. Tikriausiai atgausite skolą arba kitų dėka pavyks gauti naudos. Pasistenkite pernelyg nešvaistyti pinigų. Jeigu tik panorėsite, galėsite turiningai praleisti laiką su šaunia kompanija.

DVYNIAI. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti. Vieniems nesinorės nei kur nors eiti, nei ką nors veikti. Bus puiku, jei suderinsite interesus ir laisvalaikio planus su antrąja puse. Aplinkinių įtaka, paskatinimai jums bus ypač svarbūs.

VĖŽYS. Šiandien daugiau dėmesio pareikalaus namų ūkis arba asmeninis verslas. Galbūt gausite įdomių patarimų dėl įvaizdžio, stiliaus, įsidarbinimo. Labiau domėkitės savo vaikais, jų poreikiais ir pomėgiais.

LIŪTAS. Nusimato intriguojamas flirtas, pasimatymas arba šauni šeiminė pramoga. Jums išties ne pro šalį atitrūkti nuo dalykinių problemų ir įgrisusių rūpesčių. Nepagailėkite geranoriško dėmesio ir laiko savo vaikams, mylimiesiems.

MERGELĖ. Noriai imsitės šeiminių pareigų ir buitinių darbų, tačiau pasireikš didelė nuotaikų kaita, priklausomybė nuo momentinių emocijų. Nusimato susitikimai su giminaičiais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums pavyks deramai pailsėti. Galbūt nueisite į pramoginį renginį, į svečius arba patys sulauksite pas jus kažko apsilankant. Bet kuriuo atveju susitikimai, pokalbiai ir džiugins, ir praturtins naudinga informacija.

SKORPIONAS. Šiandien jums labiausiai norėsis mėgauti žemiškais malonumais. Atrodo, ir šeimos nariai norės to paties, todėl niekas netrukdys ilsėtis, tinginiauti. Pasistenkite nepersivalgyti, rinkitės sportiškesnius laisvalaikio praleidimo būdus.

ŠAULYS. Būsite emocionalūs ir jausmingi. Tikriausiai pavyks smagiai pabendrauti su jums dvasiškai artimais žmonėmis. Informacija, kurią kitiems suteiksite ir kurią patys gausite, bus intriguojama.

OŽIARAGIS. Šiandien jums ne pro šalį gerai pailsėti. Venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos. Pravartu apsilankyti parodoje, pasidomėti menu, pasimėgauti gera muzika. Galite sulaukti keistokų pasiūlymų.

VANDENIS. Šiandieną nusimato susitikimai su draugais, kolektyvinės pramogos, renginiai. Tikėtini nuotaiką pakeliantys patarimai, pamokymai. Neatsispirsite ir vienkartiniam meilės nuotykiui.

ŽUVYS. Jus domins rimti klausimai, susiję su gyvenimo perspektyvomis, mokslu, statusu, asmeniniais pasiekimais. Galbūt vyksite į kokį nors svarbų renginį ir parsivešite daug įspūdžių iš bendravimo su įdomiais žmonėmis.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis