Reese Witherspoon kviečia lietuvius kovai su smurtu prieš moteris

Reese Witherspoon kviečia lietuvius kovai su smurtu prieš moteris%
Iš AVON archyvo

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Artėjant tarptautinei 16 aktyvumo dienų prieš smurtą kampanijai (š.m. lapkričio 25 – gruodžio 10 d.), kuri bus minima ir Lietuvos miestuose, AVON Moterų labdaros fondas kartu su garsia aktore Reese Witherspoon pristato „Avon Moterų vienybės apyrankę“.

 

Smurtas prieš moteris vis dar išlieka ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį užvaldžiusia epidemija. Viena iš trijų moterų kažkuriuo gyvenimo tarpsniu buvo mušama, prievartaujama, parduota ar kitaip išnaudota.

 

„Nors iš pirmo žvilgsnio problema gali pasirodyti sunkiai išsprendžiama, yra būdų, kaip padėti viso pasaulio moterims ir vyrams kovoti su smurtu prieš moteris“, sako AVON Geros valios ambasadorė ir Moterų fondo Garbės Prezidentė Reese Witherspoon. „AVON Moterų vienybės apyrankė - tai paprastas, bet veiksmingas būdas rinkti lėšas kovai su smurtu prieš moteris. Kaip moteris ir kaip mama kviečiu visus įsigyti ir nešioti Moterų vienybės apyrankę ir taip prisidėti prie pastangų sustabdyti šią baisią epidemiją.“

 

 

Naujoji apyrankė priklauso AVON Moterų vienybės gaminių kolekcijai ir kainuoja vos 25 litus. Visą pelną, gaunamą parduodant šias apyrankes, AVON Lietuvoje skirs socialiniam partneriui Moterų informacijos centrui – nevyriausybinei organizacijai, vykdančiai smurto prieš moteris įveikimo, prekybos moterimis prevencijos, moterų įgalinimo bei visuomenės švietimo programas visoje Lietuvoje.

 

Tamprią apyrankę sudaro įvairių formų ir dydžių akrilo, stiklo ir sidabro atspalvio karoliukai bei „begalybės“ simbolis, atspindintis neribotas galimybes, kuriomis gali naudotis moterys, nepatiriančios smurto šeimoje.

 

Naująją Moterų vienybės apyrankę ir kitus šios kolekcijos gaminius galima įsigyti iš AVON konsultantų daugiau nei 50 pasaulio šalių. Nuo 2008 m. AVON Moterų vienybės fondas, parduodamas spacialius gaminius, surinko ir paaukojo smurto šeimoje prevencijos ir stabdymo programoms jau daugiau nei 30 ml. JAV dolerių. Lietuvoje nuo 2008 m. AVON kovai su smurtu prieš moteris surinko ir paaukojo beveik 25 tūkstančius litų.

 

Norėdami prisidėti prie šių pastangų, padėsiančių išgelbėti ne vieną gyvybę, moterys ir vyrai iš viso pasaulio gali įsigyti dainų įrašų iš pirmosios pasaulyje internetu vykdomos muzikinių talentų paieškos konkurso Avon Voices, į kurio finalą pateko ir lietuvaitė Evelina Anusauskaitė. Tam tikras procentas nuo pajamų, gautų parduodant šiuos įrašus, bus skirtas pasaulinei AVON kovos su smurtu prieš moteris kampanijai. Daugiau informacijos ieškokite tinklalapyje Avon Voices.

 

AVON Moterų fondas ir pasauliniai labdaros projektai

Kompanija AVON – didžiausia pasaulyje filantropinė organizacija, daugiausiai dėmesio skirianti moterų problemoms. Iki 2011 m. AVON labdaros kampanijos, kurias organizuoja JAV įsikūręs AVON Moterų fondas, surinko ir moterų problemoms daugiau nei 50 pasaulio šalių spręsti paaukojo virš 800 mln. JAV dolerių. Kompanijos AVON labdaringa veikla yra nukreipta į kovą su krūties vėžiu ir šios ligos gydymo prieinamumo gerinimą bei kampaniją „Kalbėkime apie smurtą prieš moteris“, kurios tikslas sumažinti smurto šeimoje apraiškas visame pasaulyje. Be to, gausios lėšos skiriamos gamtos ir kitų didelių katastrofų padarinių likvidavimui. Kompanija AVON visame pasaulyje prekiauja specialiais gaminiais, padedančiais rinkti lėšas kovos su krūties vėžiu ir smurtu prieš moteris programoms, organizuoja šimtus renginių, skirtų švietėjiškai ir labdaros rinkimo veiklai, ir per daugiau nei 6 mln. savo konsultantų skleidžia gyvybiškai svarbią informaciją viso pasaulio moterims.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorius Petras Venslovas: pastatėme spektaklį bažnyčioje, kur sovietų kariai į Kristų kaip taikinį šaudydavo (1)

Kai Petrui buvo metukai, jį į tėvo švarką įsuptą, su tėvais ir vyresniuoju broliu išvežė į Sibirą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: šeima leidžia man pasijusti labai ypatinga moterimi (2)

Populiaraus tinklaraščio „7 taškai“ autorės, septynių vaikų mamos, kūrybinės agentūros vadovės Sabinos Daukantaitės romane „Vandeninės moterys“ pasakojama apie trijų draugių gyvenimo vingius, savęs paieškas, motinystės ir saviraiškos kompromisą, meilę, jausmų gylį, trapias laimės akimirkas. Autorė teigia, kad tokios knygos negalėtų parašyti, jei pati nebūtų „iki kaklo įsibridusi į kunkuliuojančias gyvenimo sroves.“

500 moterų sėmėsi drąsos nesėkmes ir sunkumus paversti galimybėmis

Savaitgalį daugiau nei 500 moterų klausėsi žinomų ekspertų pranešimų bei sėmėsi stiprybės atsikelti po pirmų nepavykusių bandymų ir judėti pirmyn – net jei tam reikės dar dešimčių ar šimtų mėginimų ir žingsnių.

Emigrantė Vaida: nuo valytojos iki verslininkės – išsipildė visi norai

Atvykę į Londoną daugelis naujakurių pradeda nuo tos pačios starto linijos. Imasi kažko paprasto, nekvalifikuoto ir lengvai prieinamo.

Lina Ever: apie atsilikusią Vokietiją arba senoviška vaikystė – kaip iš mūsų senų fotografijų (3)

Kad Vokietija technologiškai atsilikusi, pastebi visi turistai iš Lietuvos, bandantys atsiskaityti banko kortelėmis.

Vedų mokytojas Anantara Das: būdamas 40-ies uždariau savo biuro duris, pasiėmiau katiną, kompiuterį ir išvažiavau į kaimą (7)

Bhakti jogas, vedų mokytojas Anantara Das (53 m.) net sutrinka pavadintas pasaulietiniu Algio Razmino vardu. Tie laikai, kai buvo teisininkas ir verslininkas, jam atrodo nutolę negrįžtamai, tarsi tai būtų nutikę kažkam kitam.

Dainininkė Beata: po dvejų skyrybų likau viena su dviem vaikais (4)

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Gabija Lunevičiūtė: Vilniuje yra meilės arka, kurią kartu perėję įsimylėjėliai sujungiami visam gyvenimui (2)

Vilnius – stebuklų, pabaisų ir angelų, aistringų personažų ir šiuolaikinėmis pasakomis bandančių patikėti žmonių miestas.

Jaunoji mokslininkė Auksė Gaižauskaitė: 90 procentų mūsų darbo sudaro rutina ir nesėkmės

Mamos šiems mokslininkams vis dar priekaištauja dėl nemiegotų naktų. Išties, pergalė prestižiniame tarptautiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ jaunajai mokslininkei Auksei Gaižauskaitei (23 m.) ir visai studentų komandai kainavo dešimt mėnesių atkaklaus darbo.

Jubiliejų švenčiantis aktorius Algirdas Pintukas: kiek ten man? Vos per trisdešimt!

Gražaus jubiliejaus - 75 metų - šią savaitę sulaukęs Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Algirdas Pintukas daugiau nei 50 metų praleido teatro scenoje, džiugindamas žiūrovus ryškiais, linksmais ar graudžiais personažais.