Reese Witherspoon kviečia lietuvius kovai su smurtu prieš moteris

Reese Witherspoon kviečia lietuvius kovai su smurtu prieš moteris%
Iš AVON archyvo

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Artėjant tarptautinei 16 aktyvumo dienų prieš smurtą kampanijai (š.m. lapkričio 25 – gruodžio 10 d.), kuri bus minima ir Lietuvos miestuose, AVON Moterų labdaros fondas kartu su garsia aktore Reese Witherspoon pristato „Avon Moterų vienybės apyrankę“.

 

Smurtas prieš moteris vis dar išlieka ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį užvaldžiusia epidemija. Viena iš trijų moterų kažkuriuo gyvenimo tarpsniu buvo mušama, prievartaujama, parduota ar kitaip išnaudota.

 

„Nors iš pirmo žvilgsnio problema gali pasirodyti sunkiai išsprendžiama, yra būdų, kaip padėti viso pasaulio moterims ir vyrams kovoti su smurtu prieš moteris“, sako AVON Geros valios ambasadorė ir Moterų fondo Garbės Prezidentė Reese Witherspoon. „AVON Moterų vienybės apyrankė - tai paprastas, bet veiksmingas būdas rinkti lėšas kovai su smurtu prieš moteris. Kaip moteris ir kaip mama kviečiu visus įsigyti ir nešioti Moterų vienybės apyrankę ir taip prisidėti prie pastangų sustabdyti šią baisią epidemiją.“

 

 

Naujoji apyrankė priklauso AVON Moterų vienybės gaminių kolekcijai ir kainuoja vos 25 litus. Visą pelną, gaunamą parduodant šias apyrankes, AVON Lietuvoje skirs socialiniam partneriui Moterų informacijos centrui – nevyriausybinei organizacijai, vykdančiai smurto prieš moteris įveikimo, prekybos moterimis prevencijos, moterų įgalinimo bei visuomenės švietimo programas visoje Lietuvoje.

 

Tamprią apyrankę sudaro įvairių formų ir dydžių akrilo, stiklo ir sidabro atspalvio karoliukai bei „begalybės“ simbolis, atspindintis neribotas galimybes, kuriomis gali naudotis moterys, nepatiriančios smurto šeimoje.

 

Naująją Moterų vienybės apyrankę ir kitus šios kolekcijos gaminius galima įsigyti iš AVON konsultantų daugiau nei 50 pasaulio šalių. Nuo 2008 m. AVON Moterų vienybės fondas, parduodamas spacialius gaminius, surinko ir paaukojo smurto šeimoje prevencijos ir stabdymo programoms jau daugiau nei 30 ml. JAV dolerių. Lietuvoje nuo 2008 m. AVON kovai su smurtu prieš moteris surinko ir paaukojo beveik 25 tūkstančius litų.

 

Norėdami prisidėti prie šių pastangų, padėsiančių išgelbėti ne vieną gyvybę, moterys ir vyrai iš viso pasaulio gali įsigyti dainų įrašų iš pirmosios pasaulyje internetu vykdomos muzikinių talentų paieškos konkurso Avon Voices, į kurio finalą pateko ir lietuvaitė Evelina Anusauskaitė. Tam tikras procentas nuo pajamų, gautų parduodant šiuos įrašus, bus skirtas pasaulinei AVON kovos su smurtu prieš moteris kampanijai. Daugiau informacijos ieškokite tinklalapyje Avon Voices.

 

AVON Moterų fondas ir pasauliniai labdaros projektai

Kompanija AVON – didžiausia pasaulyje filantropinė organizacija, daugiausiai dėmesio skirianti moterų problemoms. Iki 2011 m. AVON labdaros kampanijos, kurias organizuoja JAV įsikūręs AVON Moterų fondas, surinko ir moterų problemoms daugiau nei 50 pasaulio šalių spręsti paaukojo virš 800 mln. JAV dolerių. Kompanijos AVON labdaringa veikla yra nukreipta į kovą su krūties vėžiu ir šios ligos gydymo prieinamumo gerinimą bei kampaniją „Kalbėkime apie smurtą prieš moteris“, kurios tikslas sumažinti smurto šeimoje apraiškas visame pasaulyje. Be to, gausios lėšos skiriamos gamtos ir kitų didelių katastrofų padarinių likvidavimui. Kompanija AVON visame pasaulyje prekiauja specialiais gaminiais, padedančiais rinkti lėšas kovos su krūties vėžiu ir smurtu prieš moteris programoms, organizuoja šimtus renginių, skirtų švietėjiškai ir labdaros rinkimo veiklai, ir per daugiau nei 6 mln. savo konsultantų skleidžia gyvybiškai svarbią informaciją viso pasaulio moterims.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Režisierė R. Rakauskaitė: dokumentinio kino variklis – žmonių istorijos

Režisierės Ramunės Rakauskaitės dėmesį traukia tie, kurie skiriasi iš minios.

Dėl filmo režisierius laidotuvių biure atliko "stažuotę": ką jis ten pamatė?

Į darbo ir migracijos temas filmo "Kalabrija” režisieriaus Pierre‘as-François Sauteras žvelgia laidotuvių, o tiksliau - repatriacijos kontekste. Jis ilgai ieškojo gyvų bei mirusių filmo herojų ir, galima sakyti, laidotuvių biure atliko tam tikrą stažuotę. Apie kamerų valdymą gulint greta karsto, žmogaus vienatvės klausimą ir romų dainas - netrumpoje filmo kūrimo istorijoje.

Kunigas Ričardas Doveika: taip, aš mylėjau moterį (9)

Andrius Mamontovas, Džordana Butkutė, Ričardas Doveika ir kiti atskleis, kaip tapti pačiais geriausiais ir kokia visuotinio pripažinimo kaina.

Neįtikėtinai atvira aktoriaus M. Repšio išpažintis: daug mąsčiau apie mirtį (15)

„Aš nemiegojau dešimt metų. Aš nieko nedariau, nes maniau, kad visiems taip yra. Juk mano darbe daug streso ir įtampos. Tada pradėjo į galvą lįsti blogos mintys,“ – atvirai prisipažįsta žinomas aktorius Marius Repšys.

Plastikos chirurgas Darius Radzevičius: žmona yra mano sąžinė (6)

Plastinės chirurgijos chirurgas m. dr. Darius Radzevičius (49 m.) įsitikinęs, kad geriausia grožio operacija yra ta, kurios nesimato.

Kodėl Vytautas Didysis pas žmoną skubėdavo lyg akis išdegęs? (64)

Lietuvos didžiojo kunigaikščio pirmoji žmona Ona suvaidino svarbų vaidmenį Vytauto gyvenimo istorijoje. Labiausiai pagarsėjo Lietuvos metraščiuose užfiksuotas pasakojimas, kaip jos pagalba Vytautas 1382 m. pabėgo iš Jogailos nelaisvės.

Edgaras Montvidas: profesinės aukštumos išmokė mylėti gyvenimo paprastumą

Tenoras Edgaras Montvidas – viena didžiausių Lietuvos operos žvaigždžių pasaulyje. Beveik du dešimtmečiai darbo žymiausiose scenose neatėmė ypatingos jo skleidžiamos šilumos ir jaukaus paprastumo.

Irūna Puzaraitė: žinojau, kad bus kažkas tokio, bet kad taip stipriai... (5)

Kai kas galėtų tai pavadinti mistišku sutapimu, kad seserys pastojo ir sūnų susilaukė beveik tuo pačiu metu.

R. Vanagaitė: mano išvaizda buvo didžiausių kompleksų priežastis (34)

Rašytoja dalinasi prisiminimais apie savo seserį dvynę.

Žurnalistė ir rašytoja L. Jastramskienė: stengiuosi slopinti savo poreikį sakyti tiesą, tai kainuoja daug jėgų (3)

„Kai žiūriu į Didžiojo Grįžulo Ratus, pirmiausia išgirstu traukinius. Jie vežė mano Tėtį, kai jam buvo vos penkeri, į Sibirą, pas baltąsias meškas. Šį žvaigždyną graikai vadino Didžiosios Lokės žvaigždynu, jis ryškiausias rugpjūtį – mano Tėvo kelionės anapusėn ir mano gimimo mėnesį,“ - sako žurnalistė ir rašytoja Loreta Jastramskienė (54 m.).