38-oji Rygos mados savaitė. Postscriptum

Svarbus kiekvienos mados savaitės komponentas yra jos svečiai, o šį kartą Rygos mados savaitės dalyvių sąrašas buvo aukščiausio lygio: Latvijos ministras pirmininkas, Latvijos parlamento deputatai, ambasadoriai iš 21 šalies, įskaitant JAV, Japoniją, Norvegiją ir Kanadą. Rekordinis influencerių skaičius, ypač iš Estijos, taip pat muzikos, teatro ir televizijos srities žvaigždės.

Mados savaitės yra puikus įrankis, leidžiantis pozicionuoti šalį kaip visumą ir sostinę, kurioje ji vyksta - kaip progresyvią tautą, demonstruojančią modernų dizainą ir novatoriškas idėjas. Be jokios abejonės, papildomas veiksnys, traukiantis dėmesį, yra iškilių politinių veikėjų dalyvavimas mados šou. Pavyzdžiui, karalienė Elizabeth II dalyvavo Londono mados savaitėje, o princesė Maria-Olympia – Kopenhagos mados savaitėje.


Džiugu matyti aukščiausius Latvijos politikos atstovus Latvijos dizainerių parodose pirmoje eilėje. Tai svarbi parama ir pripažinimas dizaineriams bei visai industrijai, pakeliantis renginio prestižą į naują lygį.38-oji Rygos mados savaitė. Postscriptum
38-oji Rygos mados savaitė. Postscriptum
Organizatorių archyvasTarp užsienio žiniasklaidos atstovų, dalyvavusių RFW, buvo Elle Lithuania, J’N’C Magazine (Vokietija), Schön! žurnalas (JK), taip pat METAL (Ispanija), FashionUnited (Nyderlandai), Postimees Naine (Estija) ir kiti.


Bendras svečių skaičius per visas Rygos mados savaitės dienas viršijo 7000. Apsilankė daug svečių iš užsienio - Vokietijos, Kazachstano, Švedijos, Korėjos, Prancūzijos, Italijos ir net Nigerijos bei Jamaikos.


38-oji Rygos mados savaitė. Postscriptum
38-oji Rygos mados savaitė. Postscriptum
Organizatorių archyvasDėkojame visiems, kurie buvo su mumis šį jubiliejinį sezoną! Ir vėl laukiame jūsų rudenį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis