LNK sezono atidarymas: kas pažadins aistrą?

LNK sezono atidarymas: kas pažadins aistrą?%
LNK Sezono atidarymo akimirkos. Nuotraukos – www.moteris.lt (fotografas Liudas Masys)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šis LNK sezonas žada būti aistringas. Pažiūrėkite, kas ir kaip ketina žadinti mūsų aistras.

Vakar „Forum Palace“ vykęs LNK sezono pristatymas turėjo būti aistringas. Raudonos spalvos akcentai, aistringi šokiai ir dainos, raudonos vyšnios šampano taurėse, ir kalbos scenoje – viskas sukosi apie aistrą.

Tiesa, vieni vakarėlio svečiai labai paisė aprangos kodo...

Merūnas ir Erika Vitulskiai bei Jurga Anusauskienė su šokių partneriu Andrium Grebliku stengėsi nepamiršti raudonos spalvos

Stilisto Ruslano Rybakovo draugija verčia pasitempti - ignoruoti aprangos kodo nedrįso nei Irena Matijošaitienė, nei Inga Valinskienė

Kiti aprangos kodo nepaisė visiškai...

Darius ir Ina Mockai (kairėje), Gediminas Jaunius ir Rositos Čivilytės dukra Agneta Gabalytė (dešinėje)

Tačiau įprastą svečių aprangos baltai juodą pilkumą atsvėrė ryškios dekoracijos.


Tiesą sakant, šio sezono pristatymas labiau priminė bandymą pažadinti aistrą seniai kartu gyvenančių sutuoktinių lovoje nei karštą pirmąjį įsimylėjimą. Tai nestebina – juk LNK pernai atšventė visai solidų 15-tąjį jubiliejų, tad turi nemenką patirtį vertindama, ką žiūrovai mėgsta, o ko nelabai, tad ir tuščiai eksperimentuoti nelabai linkusi. Kam išradinėti dviratį, jei ir senasis neblogai važiuoja? Todėl ir šiame sezone matysime daugybę jau seniai pažįstamų veidų; nestigs paskalų, mistikos, politinių debatų, vis dar aktualios liks piršlybos, tik Vaivos Budraitytės, Ingos Norkutės ir Vytenio Pauliukaičio vedama laida „Būk mano meile“ , matyt, pasirodė pernelyg ankšta visoms, norinčioms ištekėti už Radžio – šis iškeliauja į asmeninį realybės šou „Radžis ieško žmonos“.

Piršlybos niekada nepraranda aktualumo nei šiapus, nei anapus ekrano. Prie patyrusių piršlių Ingos Norkutės, Vaivos Budraitytės prisijungė ir asmeniniai Radžio piršliai Marius Jampolskis ir Natalija Bunkė

Ir išties, kas gali būti patikimiau už mielą, savą Radžį ir jo atliekamą hitą „Ką daryt?!“. Jį nesispyriodamas n-tąjį kartą Radžis atliko ir šįsyk. O ir ką čia bepadarysi. Ten kur Radžis, ten ir reitingai. Nenuostabu, kad šio šou vedėjai Marius Jampolskis ir Natalija Bunkė atliko jo garbei sukurtą dainą.

Aukštuomenės paskalų mėgėjai galės rinktis net iš dviejų laidų „Kakadu“ ir „Karamelinių naujienų“.

„Kadadu“ senbuviai Tomas Ališauskas ir Ugnė Skonsmonaitė atlaidžiai vertino jaunuosius kolegas Rimantę Kulvinskytę, Žygimantą Stakėną ir Indrę Kavaliauskaitę

Toliau sėkmingai LNK ratu riedės dviratis („Dviračio šou“, vienus stipinus (Peliukus) pakeitęs kitais (Buratinais).

Buratino ir Pinokio vaidmenis atliks Mantas Stonkus ir Šarūnas Banevičius

Bene, labiausiai atsinaujino pokalbių laidų zona. Vienose įvyko tik nedidelės rokiruotės (tarkim, Giedrė Talmantienė laidos „Nuo... iki...“ vedėjos kėdėje pakeitė senbuvę Rūtą Mikelkevičiūtę), kitos atsirado naujai: tai Rasos Tapinienės vedama politinių diskusijų laida „Diagnozė: Seimas“ bei kiek lengvesnio stiliaus „Labas vakaras“. Artimiausiu metu joje ketinama aptarinėti Kristinos Brazauskienės maudomukų kolekciją ir Petro Gražulio nemeilę gėjams.

Laidą „Labas vakaras“ ves pastebimai sulieknėjusi (sako, net 7 kg numetusi) Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas. Smagiai pats save parodijavo ir tarp jų įsiterpęs Rytis Zemkauskas

Šiame sezone neliko dainų, tačiau dainininkų atidarymo vakarėlyje nestigo.

Šįkart ne scenoje: Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Egidijus Sipavičius, Baiba Skurstenė

Svarbiausia ašimi liks šokių projektas, jis ir turėtų pažadinti aistrą.


Šokių projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pristatė Katažina Niemyčko ir jos šokių partneris Dainius Dimša

Aistrai reikalingi du partneriai – net jei kartais vienu jų tenka dalintis.

Šokėja Rūta Ramanauskaitė vakarėlyje palaikė kompaniją išsyk dviem vyrams –  Linui Karaliui (kairėje) ir Ramūnui Rudokui (dešinėje)

Tiesa, kai kuriems pažadinti aistros nepadeda net ir puikiausia partnerė. Prie stalelio prisėdęs Juozas Liesis prisipažįsta gavęs pačią puikiausią partnerę – Eleną Leontjevą, tačiau ir ji ne visagalė – Juozas tikina kol kas negalintis žiūrėti į save šokantį nei veidrodyje, nei tuo labiau TV ekrane.

„Kai po šio sekmadienio pasirodymo sulaukiau tiek daug palaikančių žinučių, apsiverkiau, – sako jis, – bet vis tiek nesijaučiu sušokęs taip, kaip norėčiau ir netikiu, kad sušoksiu.“ Jis sako, kad noras pasitraukti iš šio projekto buvo visai nuoširdus, tačiau jį sulaikė (ne, ne Ingridos Kazlauskaitės keptas kugelis, nors jis tikrai buvo skanus) ir net ne griežtos sutartys, o Juozo duotas žodis, mat jis yra žodžio žmogus. Gal J.Liesis pernelyg savikritiškas? „Nemanau. Šiaip aš sau tikrai patinku, bet ne tuomet, kai šoku. Aš nesu geras šokėjas, bet esu geras tėtis..“ – netikėtai priduria žvilgterėjęs į telefoną ir atsisveikinęs išskuba pas savo vaikus.


Ką gi kiekvienam sava aistra. Svarbu, kad ji būtų tikra.

Vis dėlto bene aistringiausia vakaro dalis buvo Andriaus Mamontovo grupės koncertas – kaip visada atliekamas gyvai. Tarsi ar vienas įrodymas, kad geri dalykai niekada nesensta. Ir jau visiškai simboliška buvo tai, kad baigėsi jis sena, gera, iki skausmo pažįstama, bet niekada nepabostančia „Laužo šviesa“.


A. Mamontovas juokavo atėjęs čia tik todėl, kad nori būti pastebėtas prodiuserių. Mat jam ir jo grupei pabodo būti superžvaigždėmis, jie norį pabūti tiesiog žvaigždėmis. Ir paprašė būtinai, jei tik pasitaikys proga už juos balsuoti

 

Daugiau vakarėlio svečių rasite nuotraukų galerijoje.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Po filmo „Šventasis“ premjeros – neįprasti vertinimai

Lietuvių kino akademijos apdovanojimuose geriausiu metų filmu pripažintas filmas „Šventasis“, apkeliavęs keliolika užsienio festivalių, rugsėjo 19 d. pristatytas ir Lietuvos žiūrovams.

Režisierė R. Rakauskaitė: dokumentinio kino variklis – žmonių istorijos

Režisierės Ramunės Rakauskaitės dėmesį traukia tie, kurie skiriasi iš minios.

Dėl filmo režisierius laidotuvių biure atliko "stažuotę": ką jis ten pamatė?

Į darbo ir migracijos temas filmo "Kalabrija” režisieriaus Pierre‘as-François Sauteras žvelgia laidotuvių, o tiksliau - repatriacijos kontekste. Jis ilgai ieškojo gyvų bei mirusių filmo herojų ir, galima sakyti, laidotuvių biure atliko tam tikrą stažuotę. Apie kamerų valdymą gulint greta karsto, žmogaus vienatvės klausimą ir romų dainas - netrumpoje filmo kūrimo istorijoje.

Vytautas Ališauskas: turiu savo versiją to, kas iš tiesų pavaizduota šiame kūrinyje

Henriko Natalevičiaus paveikslas „Iškyla į gamtą“ – neįkyrus, tačiau labai įdomus pašnekovas. Ne veltui jau daugiau nei dešimt metų jis užima pagrindinę vietą ant sienos diplomato, filosofo, istoriko Vytauto Ališausko namuose.

Kunigas Ričardas Doveika: taip, aš mylėjau moterį (9)

Andrius Mamontovas, Džordana Butkutė, Ričardas Doveika ir kiti atskleis, kaip tapti pačiais geriausiais ir kokia visuotinio pripažinimo kaina.

Neįtikėtinai atvira aktoriaus M. Repšio išpažintis: daug mąsčiau apie mirtį (15)

„Aš nemiegojau dešimt metų. Aš nieko nedariau, nes maniau, kad visiems taip yra. Juk mano darbe daug streso ir įtampos. Tada pradėjo į galvą lįsti blogos mintys,“ – atvirai prisipažįsta žinomas aktorius Marius Repšys.

Plastikos chirurgas Darius Radzevičius: žmona yra mano sąžinė (7)

Plastinės chirurgijos chirurgas m. dr. Darius Radzevičius (49 m.) įsitikinęs, kad geriausia grožio operacija yra ta, kurios nesimato.

Kodėl Vytautas Didysis pas žmoną skubėdavo lyg akis išdegęs? (64)

Lietuvos didžiojo kunigaikščio pirmoji žmona Ona suvaidino svarbų vaidmenį Vytauto gyvenimo istorijoje. Labiausiai pagarsėjo Lietuvos metraščiuose užfiksuotas pasakojimas, kaip jos pagalba Vytautas 1382 m. pabėgo iš Jogailos nelaisvės.

Edgaras Montvidas: profesinės aukštumos išmokė mylėti gyvenimo paprastumą

Tenoras Edgaras Montvidas – viena didžiausių Lietuvos operos žvaigždžių pasaulyje. Beveik du dešimtmečiai darbo žymiausiose scenose neatėmė ypatingos jo skleidžiamos šilumos ir jaukaus paprastumo.

Irūna Puzaraitė: žinojau, kad bus kažkas tokio, bet kad taip stipriai... (5)

Kai kas galėtų tai pavadinti mistišku sutapimu, kad seserys pastojo ir sūnų susilaukė beveik tuo pačiu metu.