Psichologai išvedė laimės formulę, kuriai pasiekti reikia laikytis 7 taisyklių

 (1)
Septyni paprasti žingsniai, kurie visiškai pakeis jūsų gyvenimą.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laimė yra – jos nebūti negali. Jeigu nori būti laimingas – būk. Įsigilinus į šių frazių prasmę, gyvenime panašiai ir yra. Reziumavus daugybinius pokalbius su psichologais ir apsilankymus saviugdos mokymuose, gausime formulę, kurią bioenergetikai laiko vienintele ir universalia.

Taigi, mes kalbama apie energiją. Kiekvienas norime būti magnetu, pritraukiančiu malonius įvykius naudingus žmones ir turto bei gerovės energiją. Juk kiekvienas iš mūsų nuolat kažką pritraukiame į savo gyvenimą. Kitas klausimas, kad nedirbdami su energija, mes, nesusimąstydami, kartais modeliuojame ne pačius trokštamiausius savo gyvenimo įvykius.

Norint mokėti pritraukti ne tik negatyvą, turime laikytis septynių paprastų taisyklių.

1. Įvykius į savo gyvenimą pritraukiame transliuodami savo emocines būsenas

Ką tai reiškia? Mes visi žinome išsireiškimą“Mintys materializuojasi“, tačiau nereikia suprasti to pažodžiui. Kiekviena mintis mūsų galvoje negali veikti globalaus pasaulio vaizdo, tačiau ji veikia mūsų bendrą emocinę būseną, o ji, savo ruožtu, ir yra tas magnetas, kuris pritraukia viską, ką mes turime. Taigi, spinduliuodami džiaugsmą mes pritraukiame tuos žmones, kurie nesąmoningai priima jį kaip energijos perteklių. Patirdami neigiamas emocijas, kurias sukelia pinigų stygius, vienatvė, ligos, mes, priešingai, pasąmonės lygmenyje norime pasikrauti svetima energija – žmonės tai jaučia ir, net jeigu pirmą kartą dalyvauja jūsų gyvenime, laikui bėgant nesąmoningai tolsta nuo mūsų, nenorėdami provokuoti savo resursų švaistymo.

2. Mūsų emocinės reakcijos nulemtus įvykius pritraukiame ne iš karto

Bioenergetikai teigia, kad laikotarpis tarp sumanymo ir tapimo realybe – 40 dienų. Kitaip tariant, su mumis nutinka tai, ką pasėjome savyje (pajautėme) prieš 40 dienų. Todėl dažnai nematome ryšio tarp priežasties ir pasekmės. Nepaisant to, ryšys egzistuoja. Svarbu prisiminti: viskas, kas pasėta, išauga. Iš čia – trečia taisyklė.

3. Norint būti pozityvios būsenos ir ją spinduliuoti, būtina perprogramuoti savo praeitį

Neigiama mokyklinių metų patirtis jau užprogramuota emocijų, kurias patyrėme kūdikystėje. Žindomą kūdikį formuoja jo tėvų emocijos. Praeities perprogramavimas keičia praktiškai viską: neuronų ryšius smegenyse, žmogaus hormonų foną, nuostatas, temperamentą. Egzistuoja daugybė praktikų, kaip pakeisti praeitį, o viena populiariausių laikoma „Individualus sudėstymas“.

Praeities perprogramavimo tikslas – suformuoti tokį savo gyvenimo suvokimą, kuriame jūs jaučiatės mylimas, norimas, stiprus ir reikšmingas. Vadinasi, transliuojate tai gyvenimui. Tokios savijautos nuolatinis spinduliavimas aplinkiniams garantuos teigiamų įvykių pritraukimą.

4. Neskubėkite. Suteikite sau pertrauką tarp pajautimo (generavimo) ir trokštamo įvykio atėjimo

Laukimas – tai ta pati emocinė būsena, reiškianti slaptą kentėjimo formą. Laukimas numato, kad žmogus šią akimirką nėra laimingas. Jis tiesiog šią akimirką pasėja kentėjimo sėklas ir čia mes iš naujo sugrįžtame prie būtinybės rasti tikrąsias savo būsenos priežastis, slypinčias praeityje.

5. Paleidimas – pagrindinis žmonių su pergalingu gyvenimo scenarijumi gebėjimas

Paleidimas – tai galingiausia praktika. Lūkesčių paleidimas įmanomas tik su sąlyga, kad žmogus gyvena ne sistemoje „noriu gauti“, o išmintingesnėje paradigmoje „noriu atiduoti“. Atiduodančiam, kaip jau supratote iš ankstesnių punktų, garantuotas gavimas.

6. Atidavimas turi būti deramas

Negalima duoti to, ko neprašo. Prievarta net geri ketinimai niekam nereikalingi. Norintis atiduoti iš pradžių išsiaiškina, ko reikia kitam, ir tik paskui padeda jam savarankiškai pasiekti jo tikslų. Kitaip pagalba neturi prasmės. Pagarba kito keliui – vienintelis būdas sukurti pozityvius santykius su pasauliu.

7. Užpildžius laiką atidavimu, nebus kada laukti ir kentėti

Bioenergetikoje 40 dienų – tai laikas, kai tai, ką pasėjote, pradėsite pjauti. Tai, ką atidavėte, sutvirtins teisingai nutiestą kelią. Tai ir yra lyderio kelias, kuris aiškiai supranta, kaip pasauliui reikia transliuoti vibracijas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Kaip teisingai suprasti vyro kūno kalbą?

Atsakykite sau: „Ar aš suprantu vyro kūno kalbą?“. Jei taip, tuomet Jums pasisekė, jei ne – niekada nevėlu pasimokyti kūno kalbos ženklų reikšmės.

Psichologai: ką daryti, kad žiemos metu nebūtumėte apatiški ir mieguisti (1)

Kaip žiemos metu išlikti darbingais, nepasinerti į liūdesį ir depresiją? Išgyvenimo tamsoje strategija

Kodėl Šv. Liucijos dieną namuose reikia įžiebti kuo daugiau šviesų (5)

Kuo ypatinga gruodžio 13-tąją minima šv. Liucijos diena ir kaip derėtų ją švęsti?

Horoskopas: kaip elgtis, kad ši savaitė būtų sėkminga

Astrologinė prognozė savaitei, gruodžio 11-17 dienoms.

Astrologė Rima pataria, kaip egtis šiuo neramiu laikotarpiu (4)

Marsas Skorpione bus nuo gruodžio 9 d. iki 2018 m. sausio 26 d.

Testas. Kokio tipo žmogus esate: veiklos, sistemos, idėjų ar santykių?

Sužinoję savo arba pavaldinių tipą, darbą galite paversti malonumu.

Astrologė Rima: meilė gali suliepsnoti kelionėje

Venera keliaus Šaulio zodiako ženklu nuo gruodžio 1 d. iki 25 d.

Savaitės horoskopas: kam šią savaitę pasiseks, o kam reikėtų pasisaugoti (1)

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 27-gruodžio 3 dienoms.

Meilės anatomija. Koks sekso poveikis sveikatai? (13)

Nepaisant to, kad per pastaruosius šimtą metų pasaulį supurtė net kelios seksualinės revoliucijos, vis dar įprasta manyti, kad seksas pirmiausia rūpi vyrams, o štai moterys neva gali be jo apsieiti ar net turėtų gėdyti troškimo patirti fizinį malonumą.