Iš skirtingų planetų: 6 prasčiausi Zodiako ženklų deriniai

 (8)
Dažniausiai manoma, kad labiausiai tarpusavyje suderinami būna to pačios stichijos – ugnies, žemės, oro ar vandens – ženklų atstovai, o štai konfliktų priežastimi gali tapti labai prastas suderinamumas pagal Zodiako ženklą.
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas ir Ožiaragis

Avinas – ugnies ženklas, toks žmogus yra aktyvus, daug dėmesio skiria fizinei gyvenimo pusei. Avinai pasižymi didele narsa, nors kartais gali elgtis neatsargiai. Kai santykiai komplikuoti, gali pasireikšti polinkis įsižeisti ar netgi noras griebtis keršto. Šio ženklo atstovai mėgsta pokyčius ir greitai prie jų pripranta, o štai stabilumas jiems gali pasirodyti nuobodus, varžantis ir monotoniškas.

Ožiaragiai – tikri Žemės gyventojai, praktiškumo įsikūnijimai. Šio ženklo atstovas visada siekia nustatytų tikslų ir kruopščiai renkasi tinkamas priemones šiam tikslui siekti. Taigi Ožiaragis dažnai laikomas atkakliausiu ir nuovokiausiu ženklu. Dar šio ženklo atstovai dosniai apdovanoti polinkiu varžytis. Gali būti, kad ši jų savybė net stipresnė nei Avinų, o toks varžymasis gali tapti rimta kliūtimi, kai siekiama harmonijos poroje. Ožiaragis turi didelių ambicijų, kurios jį nuolat stumia pirmyn ir aukštyn karjeros laiptais. Dar vienas galimas konfliktų šaltinis – kelionių aistra, kuri yra būdinga Avinams ir kuri kažin ar pasirodys patraukli šiek tiek konservatyviems Ožiaragiams.

Jautis ir Liūtas

Jautis – vienas iš tų, kurie neretai kalbant apie santykius vadinami savininkais. Iš esmės būtų teisinga teigti, kad šio ženklo atstovai apdovanoti stipriu ir tiesmuku charakteriu. Šio ženklo atstovai dažniausiai būna tikri estetai, pastebi ir vertina jį supantį grožį. Jaučiai praktiški ir racionalūs, tačiau jų negalima pavadinti užkietėjusiais materialistais. Profesinėje srityje jie ne visada ambicingi, bet jiems svarbu, kad darbe aplinka būtų maloni. Pagrindinės jų gyvenimo vertybės – šeima ir geri draugai.

Kalbant apie santykius, Liūtai Jaučiams savininkiškumo prasme nė kiek nenusileidžia: jokiomis sąlygomis Liūtas nėra pasirengęs išsiskirti su savo grobiu. Ten, kur susitinka tokie stiprūs vieno tipo jausmai, greitai gali įsiliepsnoti pavydo ugnis. Maža to, Liūtai labai mėgsta aplinkinių žavėjimąsi, jie pratę minioje žibėti, o tai tik dar labiau didina įtampą. Kylant konfliktams abu partneriai siekia, kad jų žodis būtų paskutinis, o Liūtui būdingas išdidumas susiduria su Jaučiui būdingu užsispyrimu.

Dvyniai ir Žuvys

Dvyniai apdovanoti atvirumu ir pomėgiu bendrauti. Jiems labai patinka būti dėmesio centre, jie moka pelnyti aplinkinių simpatijas. Nors Dvyniai derybose nepralenkiami, vis tik tais atvejais, kai jiems savo pasiekti tiesiogiai nepavyksta, jie pasitelkia gudrumą ir netgi gali ryžtis apgaulei. Šio ženklo atstovai galbūt nėra itin romantiški, tačiau jie tikrai yra spontaniški ir moka džiaugtis. Dvyniai dievina nuotykius ir toli gražu ne iš karto būna pasirengę įsivelti į rimtus santykius.

Žuvys neįsivaizduoja laimingo gyvenimo be santykių, kai parneriu galima visiškai pasitikėti. Jei šio ženklo atstovas įsimyli, jis dažnai būna pasirengęs daryti nuolaidas ir ieškoti kompromisų. Deja, jų rūpestį ir dėmesį ne visada sugeba įvertinti Dvyniai, o tai savo ruožtu Žuvims gali sukelti nusivylimą ir skausmą.

Vėžys ir Svarstyklės

Vėžio ženklo atstovai linkę stipriai prisirišti prie artimųjų, nors vis tik Visata jiems skyrė šiek tiek egoizmo. Jei ne viskas klostosi taip, kaip šio ženklo atstovas pageidautų, jis kartais būna pasirengęs demonstruoti tokias charakterio savybes kaip autoritariškumas, griežtumas ir niūrumas. Vėžio ženklo atstovus neretai valdo emocijos, iš pradžių jie įsiklauso į savo intuiciją ir tik vėliau išgirsta proto balsą. Kompromisų ieškoti jiems sekasi sudėtingai, net jei jie būtini mylimo žmogaus gerovei užtikrinti.

Nors Svarstyklių ženklo atstovai pelnytai gali didžiuotis romantikos karalių titulu, iš tikrųjų jie neblogai orientuojasi ir kasdienio gyvenimo realijose. Šio ženklo atstovai visada pirmenybę teikia gražiam daiktui, bet jokiais būdais nepamirš ir apie jo materialiąją vertę. Finansų ir estetikos klausimas gali sukelti konfliktą tarp partnerių, kai kiekvienas sieks savo, iki galo nesuvokdamas ir neprisiimdamas atsakomybės už savo žodžius ir poelgius.

Mergelė ir Vandenis

Mergelė – tai Zodiako ženklas, apdovanotas stipriu realybės suvokimo jausmu ir idealiu organizuotumu. Darbinei veiklai šios savybės tinka tobulai, tačiau asmeniniuose santykiuose jas būtina subalansuoti geranorišku bendravimu ir dvasine šiluma. Nors karjera šio ženklo atstovams itin reikšminga, vis tik jie sugeba ją suderinti su kokybišku šeimos gyvenimu.

Vandenio ženklo atstovai iš esmės yra svajotojai. Žinoma, jei prireiks pagalbos, artimieji gali šio ženklo atstovu pasikliauti, bet didžiąją laiko dalį vis dėlto jis būna linkęs skrajoti debesyse. Vandenio vaizduotė labai laki, jis apdovanotas kūrybingumu ir turi nemažų profesinių ambicijų. Kaip bebūtų liūdna, tokiems partneriams ganėtinai sudėtinga suprasti vienas kitą, nes iš esmės jų dėmesys sutelktas skirtingose srityse.

Skorpionas ir Šaulys

Skorpionus valdo vandens stichija, todėl jie ganėtinai lengvai prisitaiko prie naujų situacijų. Šio Zodiako ženklo atstovai apdovanoti šarmu ir seksualumu, todėl neretai toks žmogus turi daug seksualinių partnerių, kurie laikui bėgant keičia vienas kitą. Skorpiono ženklo atstovą žmonėse labiausiai žavi charakteris ir intelektas, nors pirmiausias ir svarbiausias dalykas jam – tai žmogaus išvaizda, kurios pagrindu jis linkęs daryti išvadas. Charizmatiškas, įžvalgus ir šiek tiek paslaptingas Skorpionas be didesnių sunkumų užkariaus širdis tų, kurie jį sudomins.

Šaulys – ugnies stichijos ženklas, pasižymintis atvirumu ir polinkiu bendrauti. Net ir labai didelėje kompanijoje sudėtinga jo nepastebėti, tačiau šio ženklo atstovas retai siekia tapti dėmesio centru, nes tai paprasčiausiai jam nesuteikia ypatingo malonumo. Šauliai kaip ir Skorpionai pasižymi ryškiu ir stipriu charakteriu, todėl esmine problema tokiai porai gali tapti nuolatinė dviejų partnerių savimeilės kova.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

„9 Žvaigždės“ – sužinokite visą tiesą apie save ir savo likimą! (5)

„9 žvaigždės“ – senovės kinų savęs pažinimo metodika. Ši unikali sistema sujungia numerologiją ir astrologiją. Astrologinė „9 žvaigždių“ metodika padeda sužinoti žmogaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o taip pat suteikia sveikatos stiprinimo patarimų, rašo portalas bigbenas.com.

Mokslininkai pateikia vis įdomesnių pavyzdžių, kaip žodžiai veikia kūną

Žodžiai turi milžinišką įtaką mūsų mintims, savivertei ir netgi savijautai. Tad, jei bent dalį dėmesio, kurį skiriame savo išvaizdai, karjerai ar namų ruošai, skirtume savo žodynui, netrukus pasijustume gerokai laimingesni.

Kodėl vieni žmonės yra psichologiškai atsparesni už kitus?

Kodėl kai kurie žmonės yra atsparesni gyvenimo negandoms nei kiti?

9 psichologinės įdomybės, kurios jus nustebins (paskaitykite ir papasakokite draugams) (7)

„Psichologijos tikslas – parodyti tai, ką, regis, žinome geriausiai, visai kitu aspektu“, – kadaise rašė prancūzų filosofas Paulis Valéry. Tačiau dažnai spyriojamės: mums atrodo, kad save ir artimuosius pažįstame lyg nuluptus. O psichologai tuo metu nepailsdami ieško atsakymų, kaip suvokiame supantį pasaulį ir kas motyvuoja mūsų elgesį.

Savaitės horoskopas: galite pasiekti tai, ko geidžiate

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 19-25 dienoms.

Tas baisus žodis iš raidės F (3)

Keista, kad dauguma lietuvių vyrų feminizmo nemėgsta ar net bijo. Jie net neįsivaizduoja, kaip palengvėtų mūsų visų gyvenimas, jei taptume feministais.

Agnė Grigaliūnienė: drąsiausias mano sprendimas – būti savimi ir mokytis būti iš tiesų atvira

Pokyčius ir įpročius nagrinėjančių specialistų teigimu, keičiant savo kasdienybę kritinę reikšmę turi pirmas žingsnis, kuriam pasiryžti neretai būna sunku.

Horoskopas: gerai prasidėjusi savaitė pateiks ir nemalonių staigmenų

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 12-18 dienoms.

Kaip meluoja moterys pagal Zodiaką (2)

Melavimas – dažna konfliktų ir nesutarimų priežastis. Kiekvienas Zodiako ženklas pasižymi išskirtinėmis charakterio savybėmis, kurios turi įtakos gebėjimui meluoti.

Psichologė E. Masalskienė: judėti pirmyn padės 4 žingsnių planas

Turėti svajonių ir imtis jų įgyvendinimo – nėra tas pats. Ir nors yra populiarūs įvairūs mokymai tokiomis temomis kaip „kurkime savo svajones“ ar „mokykimės norėti“, turėtume pripažinti, kad tai nebus net pirmas žingsnelis, greičiau – tik atėjimas iki starto vietos.

Savaitės horoskopas: galimos permainos į gera

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 5- 11 dienoms.

Astrologė Rima: tai – puikiausias laikas meilei!

Venera Jaučio zodiako ženklu keliaus nuo birželio 6 d. iki liepos 5 d.

Zodiako ženklai: kokias savybes perimame išsiskyrę su mylimu žmogumi (1)

Ką čia slėpti, visada skausminga išsiskirti su mylimu žmogumi. Bet įdomu tai, kad praėjus kiek laiko netikėtai aptinkame savyje to žmogaus savybes, su kuriuo išsiskyrėme.

Neatskleistų talentų horoskopas: sužinokite, kurioje srityje jums sektųsi labiausiai (4)

Ką jūsų zodiako ženklas sako apie jūsų slaptus talentus, darbo stilių ir kokia karjera jums tinkamiausia?

Ar meilei trukdo didelis partnerių amžiaus skirtumas? (6)

Naujojo Prancūzijos prezidento E. Macrono ir jo 24 metais vyresnės žmonos Brigitte meilė vėl įžiebė diskusijas apie tai, kas yra norma, o kas – patologija.