Iš skirtingų planetų: 6 prasčiausi Zodiako ženklų deriniai

 (8)
Dažniausiai manoma, kad labiausiai tarpusavyje suderinami būna to pačios stichijos – ugnies, žemės, oro ar vandens – ženklų atstovai, o štai konfliktų priežastimi gali tapti labai prastas suderinamumas pagal Zodiako ženklą.
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas ir Ožiaragis

Avinas – ugnies ženklas, toks žmogus yra aktyvus, daug dėmesio skiria fizinei gyvenimo pusei. Avinai pasižymi didele narsa, nors kartais gali elgtis neatsargiai. Kai santykiai komplikuoti, gali pasireikšti polinkis įsižeisti ar netgi noras griebtis keršto. Šio ženklo atstovai mėgsta pokyčius ir greitai prie jų pripranta, o štai stabilumas jiems gali pasirodyti nuobodus, varžantis ir monotoniškas.

Ožiaragiai – tikri Žemės gyventojai, praktiškumo įsikūnijimai. Šio ženklo atstovas visada siekia nustatytų tikslų ir kruopščiai renkasi tinkamas priemones šiam tikslui siekti. Taigi Ožiaragis dažnai laikomas atkakliausiu ir nuovokiausiu ženklu. Dar šio ženklo atstovai dosniai apdovanoti polinkiu varžytis. Gali būti, kad ši jų savybė net stipresnė nei Avinų, o toks varžymasis gali tapti rimta kliūtimi, kai siekiama harmonijos poroje. Ožiaragis turi didelių ambicijų, kurios jį nuolat stumia pirmyn ir aukštyn karjeros laiptais. Dar vienas galimas konfliktų šaltinis – kelionių aistra, kuri yra būdinga Avinams ir kuri kažin ar pasirodys patraukli šiek tiek konservatyviems Ožiaragiams.

Jautis ir Liūtas

Jautis – vienas iš tų, kurie neretai kalbant apie santykius vadinami savininkais. Iš esmės būtų teisinga teigti, kad šio ženklo atstovai apdovanoti stipriu ir tiesmuku charakteriu. Šio ženklo atstovai dažniausiai būna tikri estetai, pastebi ir vertina jį supantį grožį. Jaučiai praktiški ir racionalūs, tačiau jų negalima pavadinti užkietėjusiais materialistais. Profesinėje srityje jie ne visada ambicingi, bet jiems svarbu, kad darbe aplinka būtų maloni. Pagrindinės jų gyvenimo vertybės – šeima ir geri draugai.

Kalbant apie santykius, Liūtai Jaučiams savininkiškumo prasme nė kiek nenusileidžia: jokiomis sąlygomis Liūtas nėra pasirengęs išsiskirti su savo grobiu. Ten, kur susitinka tokie stiprūs vieno tipo jausmai, greitai gali įsiliepsnoti pavydo ugnis. Maža to, Liūtai labai mėgsta aplinkinių žavėjimąsi, jie pratę minioje žibėti, o tai tik dar labiau didina įtampą. Kylant konfliktams abu partneriai siekia, kad jų žodis būtų paskutinis, o Liūtui būdingas išdidumas susiduria su Jaučiui būdingu užsispyrimu.

Dvyniai ir Žuvys

Dvyniai apdovanoti atvirumu ir pomėgiu bendrauti. Jiems labai patinka būti dėmesio centre, jie moka pelnyti aplinkinių simpatijas. Nors Dvyniai derybose nepralenkiami, vis tik tais atvejais, kai jiems savo pasiekti tiesiogiai nepavyksta, jie pasitelkia gudrumą ir netgi gali ryžtis apgaulei. Šio ženklo atstovai galbūt nėra itin romantiški, tačiau jie tikrai yra spontaniški ir moka džiaugtis. Dvyniai dievina nuotykius ir toli gražu ne iš karto būna pasirengę įsivelti į rimtus santykius.

Žuvys neįsivaizduoja laimingo gyvenimo be santykių, kai parneriu galima visiškai pasitikėti. Jei šio ženklo atstovas įsimyli, jis dažnai būna pasirengęs daryti nuolaidas ir ieškoti kompromisų. Deja, jų rūpestį ir dėmesį ne visada sugeba įvertinti Dvyniai, o tai savo ruožtu Žuvims gali sukelti nusivylimą ir skausmą.

Vėžys ir Svarstyklės

Vėžio ženklo atstovai linkę stipriai prisirišti prie artimųjų, nors vis tik Visata jiems skyrė šiek tiek egoizmo. Jei ne viskas klostosi taip, kaip šio ženklo atstovas pageidautų, jis kartais būna pasirengęs demonstruoti tokias charakterio savybes kaip autoritariškumas, griežtumas ir niūrumas. Vėžio ženklo atstovus neretai valdo emocijos, iš pradžių jie įsiklauso į savo intuiciją ir tik vėliau išgirsta proto balsą. Kompromisų ieškoti jiems sekasi sudėtingai, net jei jie būtini mylimo žmogaus gerovei užtikrinti.

Nors Svarstyklių ženklo atstovai pelnytai gali didžiuotis romantikos karalių titulu, iš tikrųjų jie neblogai orientuojasi ir kasdienio gyvenimo realijose. Šio ženklo atstovai visada pirmenybę teikia gražiam daiktui, bet jokiais būdais nepamirš ir apie jo materialiąją vertę. Finansų ir estetikos klausimas gali sukelti konfliktą tarp partnerių, kai kiekvienas sieks savo, iki galo nesuvokdamas ir neprisiimdamas atsakomybės už savo žodžius ir poelgius.

Mergelė ir Vandenis

Mergelė – tai Zodiako ženklas, apdovanotas stipriu realybės suvokimo jausmu ir idealiu organizuotumu. Darbinei veiklai šios savybės tinka tobulai, tačiau asmeniniuose santykiuose jas būtina subalansuoti geranorišku bendravimu ir dvasine šiluma. Nors karjera šio ženklo atstovams itin reikšminga, vis tik jie sugeba ją suderinti su kokybišku šeimos gyvenimu.

Vandenio ženklo atstovai iš esmės yra svajotojai. Žinoma, jei prireiks pagalbos, artimieji gali šio ženklo atstovu pasikliauti, bet didžiąją laiko dalį vis dėlto jis būna linkęs skrajoti debesyse. Vandenio vaizduotė labai laki, jis apdovanotas kūrybingumu ir turi nemažų profesinių ambicijų. Kaip bebūtų liūdna, tokiems partneriams ganėtinai sudėtinga suprasti vienas kitą, nes iš esmės jų dėmesys sutelktas skirtingose srityse.

Skorpionas ir Šaulys

Skorpionus valdo vandens stichija, todėl jie ganėtinai lengvai prisitaiko prie naujų situacijų. Šio Zodiako ženklo atstovai apdovanoti šarmu ir seksualumu, todėl neretai toks žmogus turi daug seksualinių partnerių, kurie laikui bėgant keičia vienas kitą. Skorpiono ženklo atstovą žmonėse labiausiai žavi charakteris ir intelektas, nors pirmiausias ir svarbiausias dalykas jam – tai žmogaus išvaizda, kurios pagrindu jis linkęs daryti išvadas. Charizmatiškas, įžvalgus ir šiek tiek paslaptingas Skorpionas be didesnių sunkumų užkariaus širdis tų, kurie jį sudomins.

Šaulys – ugnies stichijos ženklas, pasižymintis atvirumu ir polinkiu bendrauti. Net ir labai didelėje kompanijoje sudėtinga jo nepastebėti, tačiau šio ženklo atstovas retai siekia tapti dėmesio centru, nes tai paprasčiausiai jam nesuteikia ypatingo malonumo. Šauliai kaip ir Skorpionai pasižymi ryškiu ir stipriu charakteriu, todėl esmine problema tokiai porai gali tapti nuolatinė dviejų partnerių savimeilės kova.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: netrūks išbandymų, bet tai jums patiks

Astrologinė prognozė kitai savaitei, rugpjūčio 21-27 dienoms.

Astrologė Rima: šiandien vyksiantis Saulės užtemimas leis pradėti naują gyvenimo etapą! (4)

2017 m. rugpjūčio 21 d. įvyks pilnas Saulės užtemimas.Užtemimą galės stebėti JAV gyventojai. Jis perskros praktiškai visą šalį, geriausiai bus matomas Ilinojaus valstijos pietuose. Maksimali trukmė 2 min. 40 s.

9 moterų patrauklumo žudikai

Panašu, kad patrauklumo energiją moteris gali savyje išlavinti. Galbūt jūsų fizinė forma tiesiog puiki, drabužiai – dailūs, skleidžiamas aromatas itin malonus, tačiau asmeninis gyvenimas, deja, nenusisekęs.

Horoskopas: šią savaitę būkite atsargesni!

Astrologinė prognozė savaitei, rugpjūčio 14-20 dienoms.

Savaitės horoskopas: ne visos dienos bus sunkios

Astrologinė prognozė savaitei, rugpjūčio 7-13 dienoms.

7 didžiosios atostogų klaidos (2)

Kaip atostogauti, kad dar labiau nepavargtum?

Šiandien – Mėnulio užtemimas. Ką jis palies labiausiai? (13)

2017 metų rugpjūčio 7 dieną, 21:20 val Lietuvos laiku, išgyvensime dalinį Mėnulio užtemimą Vandenio zodiako ženkle.

Astrologė Rima: artėjantis užtemimas turi ir teigiamų aspektų (3)

2017 m. rugpjūčio 7 d. įvyks pusšešėlinis Mėnulio užtemimas.

Psichologė: jei dažnai jaučiate nerimą, baimę, abejones, vadinasi, pats metas lavinti savo šeštąjį pojūtį (5)

Informacijos gausa, beprotiška gyvenimo tempas, nuolat aplinkos keliami lūkesčiai būti geriausiu – visa tai priverčia mus didinti savo tempą, per viską slystant paviršiumi, prisitaikant prie aplinkybių ir taip pametant savo tikrąjį „aš“.

6 paslaptys, kurios iš naujo atgaivins priblėsusį jūsų intymų gyvenimą

Jau kelintą naktį jis švelniai atstumia jūsų ranką, atsargiai slenkančią papilve vyriško pasididžiavimo link. „Meile mano, aš pavargęs“, – sumurma per miegus ir nusisuka. Bet juk vakar sakė tą patį! Ir užvakar. Dūsaudama vartotės nuo šono ant šono: „Kodėl jis manęs nenori? Tapau jam nebepatraukli? O gal užmezgė romaną su kolege? Na, taip, jis manęs nebemyli...“