Astrologinė prognozė: savaitės įvykiai privers grįžti į praeitį

Astrologinė prognozė: savaitės įvykiai privers grįžti į praeitį

Paskelbta: 2013/08/29
moteris.lt
Rytų horoskopas rugpjūčio 29-rugsėjo 5 dienoms.

Bendra prognozė. Šios savaitės įvykiai privers mintimis grįžti į praeitį – jau labai primins tai, kas kažkada jau buvo įvykę. Tačiau yra tikimybė, kad šįkart viskas susiklostys kitaip: klaidų nebekartosite, rasite tinkamesnį elgesio modelį. Veikite atsargiai, net jei situacija jums aiški: povandeninių uolų pasitaiko net negiliose upėse.

Periodo pradžioje vertėtų rimtai žvelgti į bet kokių klausimų, ypač finansinių, sprendimą. Neleiskite pinigų vėjais, kad ir kaip to norėtųsi – netrukus jų prireiks. Daugeliui šiuo metu parūps visuomeninis gyvenimas, atsiras noras sublizgėti, atkreipti į save dėmesį. Būkite protingi, nepraraskite saiko, nes rizika patekti į nejaukias situacijas ir net tapti pajuokos objektu – nemenka.
Antroje periodo pusėje bus lengviau susikaupti profesinių reikalų sprendimui. Šis laikas tinkamas kvalifikacijos kėlimui, egzaminams.

Kalbant apie asmeninius santykius visas periodo laikas – gana stabilus. Negalima sakyti, kad jausmai verda, kunkuliuoja, tačiau jie pilni šilumos ir yra gilūs.

Ožiaragių laukia labai aktyvi savaitė, kuri bus susijusi su įvairiomis nestandartinėmis situacijomis. Čia jums pravers jūsų išradingumas. Ateinančiomis dienomis bus teigiamai išspręsti piniginiai klausimai, jeigu jūs neatmesite jokių dalykinių pasiūlymų ir patys aktyviai ieškosite naujų pajamų šaltinių.

Vandeniai turi kontroliuoti savo elgesį. Pernelyg didelis ūmumas gali atsigręžti prieš jus ir pakirsti pasitikėjimo bei savitarpio supratimo santykius su aplinkiniais žmonėmis. Kad taip neatsitiktų, reikėtų atidėti vėlesniam laikotarpiui visus susitikimus, derybas ir kitus viešus renginius.

Žuvims reikiamą pagalbą laiku suteiks artimi žmonės. Galimas daiktas, kad vienas iš jų netrukus jums padės pasirašyti svarbią sutartį, kuri žada nemažą naudą. Vedusiems arba ištekėjusioms reikėtų vengti konfliktų šeimoje, ypač savaitės pabaigoje, mat čia jūs galite pakliūti į nedraugų spendžiamus spąstus.

Avinams būtų geriausia neturėti reikalo su svetimais pinigais, o savuosius leisti labai taupiai. Mat kitą savaitę jums prasideda finansiniu požiūriu ne visai palankus laikotarpis. Darbe vėluos alga, o skolininkai, iš kurių tikėjotės atgauti paskolintą sumą, kol kas negalės atsiskaityti.

Jaučių laukia daugeliu požiūrių sėkmingas laikotarpis. Jums bus suteikta galimybė išspręsti materialines problemas. Labai galimas daiktas, kad gausite didesnį darbo užmokestį arba premiją. Meilės fronte kitą savaitę elgsitės labai pragmatiškai, bet tai jums padės galutinai atsikratyti iliuzijų.

Dvyniai pasižymės darbovietėje, jeigu visas jėgas skirs organizacinei veiklai, kurios tikslas - gerinti darbo sąlygas. Apskritai kitą savaitę jus lydės sėkmė. Tad negaiškite laiko - pasiaukojamai dirbkite. Tai jums suteiks šansą palypėti karjeros laiptais.

Vėžiai kitą savaitę turės puikią progą išspręsti daugelį susikaupusių problemų ir grąžinti senas skolas. Būkite aktyvesni, rodykite daugiau iniciatyvos. Seksis tvarkyti reikalus, susijusius su dokumentų įforminimu. Kreipimasis į aukštesnes instancijas duos naudos.

Liūtai kitą savaitę bus ypač komunikabilūs. Tai leis sutvarkyti daugelį reikalų ir realizuoti savo senus planus. Jums nemažai padės partneriai, bičiuliai ir, žinoma, jūsų mylimieji. Artimas žmogus bus patikima jūsų atrama visuose darbuose. Žengti į bendrą tikslą padės visiškas savitarpio supratimas ir meilė.

Mergelėms kitą savaitę daug naudos duos bendravimas su aplinkiniais. Ateinantis laikotarpis bus įdomus tuo, kad daugelis jūsų senų sumanymų bus įgyvendinti. Malonus ir turiningas bus šeiminis gyvenimas. Galimas daiktas, kad su mylimu žmogumi pasuksite kolektyvios kūrybos keliu.

Svarstyklės su draugų ir giminių pagalba gali sėkmingai imtis naujo darbo. Tai tikriausiai bus ne visai naujas projektas, o sumanymas, kurio jūs anksčiau dėl vienų ar kitų priežasčių atsisakėte. Atminkite, kad bet koks darbas pareikalaus maksimalaus susikaupimo. Tik neskubėkite ir nesikarščiuokite.

Skorpionai galės pasireikšti kaip geri vadovai. Padidėjęs dėmesys jūsų asmeniui bus malonus, bet pareikalaus labiau kontroliuoti savo žodžius ir poelgius. Nepasiduokite svetimai įtakai ir neleiskite kitiems lemti savo likimo. Būkite tvirti, kai priimate sprendimus.

Šauliai neabejotinai turi pailsėti nuo darbo. Nieko baisaus nenutiks, jeigu jūs kurį laiką nebespręsite visų problemų. Daugiau dėmesio skirkite savo šeimai ir bičiuliams. Kitą savaitę nesiimkite naujų projektų, tvarkykite einamuosius reikalus ir domėkitės buitiniais klausimais.

Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
Moterys kalba. B. Tiškevič: džiaugiuosi, kad turiu nedidelę krūtinę

Moterys kalba. B. Tiškevič: džiaugiuosi, kad turiu nedidelę krūtinę 131

Šis monologas priklauso judėjimui „Moterys kalba“ .

V. Kaikaris: pakančiausias esu moterų užgaidoms

V. Kaikaris: pakančiausias esu moterų užgaidoms 3

Plastinės chirurgijos chirurgas Vygintas Kaikaris atsako į įvairiausius klausimus.

V. Baublienė: hercogienė ir pasakų tempai 80

Motinos dienos proga gavau krūvą svarbių ir mylimų žmonių sveikinimų, tą patį padariau su savo artimaisiais. Tačiau po vakarykščio...

Pavasario pirkiniai, tinkantys ir darbui, ir laisvalaikiui

Pavasario pirkiniai, tinkantys ir darbui, ir laisvalaikiui 5

Tie patys drabužiai ir aksesuarai gali puikiai tarnauti ne tik darbiniame, bet ir laisvalaikio...

Dizainerė V. Jakučinskaitė pakvietė į įspūdingas vestuves: tokio šou dar nebuvo

Dizainerė V. Jakučinskaitė pakvietė į įspūdingas vestuves: tokio šou dar nebuvo 3

Pernai ilgamečiam mylimajam „taip“ ištarusi dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pakvietė...

Savaitės ikona. Iš kur įkvėpimo, kaip rengtis, semiasi R. Kulvinskytė 21

Nesuklysiu pavadindama tinklaraštininkę, reklamos agentūros bendraturtę Rimantę Kulvinskytę (30 m.) viena stilingiausių ir iš tiesų...

Atlikėja Lady Gaga, vilkinti baltą skulptūrišką „Valentino“ apdarą su apsiaustu. Dainininkė Solange Knowles savo vestuvių dieną vilkėjo baltą skulptūrišką „Stéphane Rolland“ apdarą su apsiaustu.

Stiliaus dvikovų archyvas >>
HOROSKOPAS
Mergelė

Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką rimtai pertvarkinėsite, keisite. Padovanokite savo artimiesiems meilės ir šilumos - jie bus už tai dėkingi.Ypač dėmesio reikia jūsų vaikams.

Visų ženklų horoskopai >>
Kokie baldai madingi? Rekomenduoja interjero dizaineriai

Norite atnaujinti būstą? Neskubėkite pirkti naujų baldų! Tekste rasite pasaulio dizainerių patarimus, ką verta pirkti, o ką pakanka atnaujinti, kokios interjero detalės šiemet madingiausios.

Kaip sužinoti, kokia yra senų daiktų energetika

Kaip sužinoti, kokia yra senų daiktų energetika

Bėgant laikui kiekvienas daiktas kaupia savyje begalę teigiamos ir neigiamos energetikos . Kiekvienas daiktas turi savo atsiradimo istoriją ir savo gyvenimą.

Namų remontas: vietoj balkono įrengė du atskirus kambarėlius

Namų remontas: vietoj balkono įrengė du atskirus kambarėlius 8

Dekoratorė ir šviestuvų dizainerė Aušra Pangonienė po daugelį metų trukusio ryškių spalvų periodo nusprendė kardinaliai pakeisti būsto interjerą. Dabar jis šviesus, o namuose...

6 dalykai, kuriuos valome neteisingai

6 dalykai, kuriuos valome neteisingai

Metų metus buityje taikomi metodai nėra tokie veiksmingi, kaip atrodo. Pateikiame 6 patarimus , kurie padės veiksmingiau išvalyti namus ir buities rakandus.

Jų geriausi rankų kremai: kaip rankas puoselėja žinomos moterys

Jų geriausi rankų kremai: kaip rankas puoselėja žinomos moterys 15

Nežinau, kaip jūs, bet aš rankų kremą dažniausiai renkuosi atsižvelgdama į draugių...

Grožio dosjė. Kokiu kvapu jau kelis dešimtmečius kvepinasi N. Narmontaitė?

Grožio dosjė. Kokiu kvapu jau kelis dešimtmečius kvepinasi N. Narmontaitė? 68

Aktorei Nijolei Narmontaitei (55 m.) labai tinka Antono Čechovo posakis: „Žmogaus viskas turi...

Kokių klaidų vengti depiliacijos metu 3

Po depiliacijos kiekvienai moteriai norėtųsi džiaugtis glotnia, švelnia oda. Tačiau taip būna ne visada, ir dažnai net nežinome, ką...

Tibeto dieta - atjaunina organizmą ir prailgina gyvenimą

Tibeto dieta - atjaunina organizmą ir prailgina gyvenimą 9

Tibeto dieta padės jums ne tik sulieknėti, bet ir pagerinti savijautą visumoje. Specialistai...

Kelnaitės su juostele - už ar prieš? 29

Vienos jas dievina, kitos – negali pakęsti. O trečiosios sako: nesveika! Vyrai iškart atitaria: ne, tai – seksualu. Turbūt supratote, kad...

Ypatingo skonio bulvių apkepas

Pasirodo, bulvės puikiai dera su grietinėle.

Naminiai guminukai

Užtruksite vos 15 min.!

Netradicinis, bet labai skanus obuolių pyragas

Šį kartą išbandžiau seserų Cvetajevų iš Rusijos obuolių pyragą.

Pasigaminkime pienių medaus

Pasigaminkime pienių medaus 3

Pienių medus nėra visai kaip medus - labiau kaip saldus gėlių sirupas , kiek panašus į klevų sirupą. Dažniausiai juo skaninu ką tik iškeptus blynus ar gardinu saldžius gėrimus. Jis...

Užkepti koldūnai

Užkepti koldūnai

Padaže iškepti koldūnai įgauna visai kitokį skonį.

Karštų sumuštinių receptai

Karštų sumuštinių receptai

Karštas sumuštinis – dar vienas greitai paruošiamas patiekalas, kurio neatsisako nei vaikai, nei suaugusieji. Nes jis skaniai apskrudęs, kepamas be riebalų, be to, sumuštinio įdaras gali...

Amuletas ar talismanas - ką ir kaip pasirinkti

Amuletas ar talismanas - ką ir kaip pasirinkti

Ar žinote, kuo skiriasi talismanas nuo amuleto ?

Savaitės horoskopas: laukia banguojantis laikas

Savaitės horoskopas: laukia banguojantis laikas

Savaitės pradžia itin palanki intelektinei veiklai.

A. Kaluginas: didžiausios lietuvių porų seksualinės problemos 28

„Aistra išblėso, santykiai atšalo, o charakteriai ‒ nesutapo...“ ‒ tokias ar panašias priežastis įvardija dažnas, kalbėdamas apie...

Kad tėvystė sukeltų kuo mažesnį stresą...

Kad tėvystė sukeltų kuo mažesnį stresą...

Kūdikio gimimas dažniausiai yra vienas iš labiausiai laukiamų ir atnešančių...

Kaip žaidžiant lavinti mažylį?

Kaip žaidžiant lavinti mažylį?

Kiekviena mama žino, jog žaidimai labai svarbūs vaiko vystymuisi. Vaikų raidą tiriantys...

Karina Krysko-Skambinė: turime šeimoje nelaužomą tradiciją 4

Gydytojų teigimu, dažnai apkabinami vaikai jaučiasi ne tik saugesni, labiau pasitikintys savimi, bet ir ramiau miega, turi mažiau baimių,...

Ko aš niekada nedaryčiau Kipre

Ko aš niekada nedaryčiau Kipre

Nepaisant visuotinės globalizacijos, kiekviena šalis išsaugo savo unikalumą ir yra kitokia nei kitos....

Stokholmas

Stokholmas: gurmaniška vakarienė buvusioje pieninėje 6

Jokie žodžiai ar nuotraukos neperteiks Stokholme esančiame restorane „Frantzén/Lindeberg“...

Nepalo traukos objektas - gyva hinduizmo deivė Kumari

Nepalo traukos objektas - gyva hinduizmo deivė Kumari 4

Kone dangų remiantys snieguoti kalnai, miškais apaugę uolynai ir džiunglės, žmonių tirštas miestas...

Egzotiška grupė „Light in Babylon“ - puikus alternatyvios Artimųjų Rytų scenos pavyzdys

Egzotiška grupė „Light in Babylon“ - puikus alternatyvios Artimųjų Rytų scenos pavyzdys

Gegužės mėn. 13-15d. Vilniuje, Kaune ir Palangoje bus juntamas Turkijos didmiesčių pulsas...

G. Balandytė: dabartiniame kine stinga optimizmo

G. Balandytė: dabartiniame kine stinga optimizmo

„Auksinės gervės“ laureatė G. Balandytė: „Lietuviškam kinui reikia optimizmo ir asmenybių“.

Ko aš niekada nedaryčiau Kipre

Nepaisant visuotinės globalizacijos, kiekviena šalis išsaugo savo unikalumą ir yra kitokia nei kitos. Ir labai dažnai tam, kad užsienyje...

Metų premjera LNOBT – Ludwigo van Beethoveno opera „Fidelijus“

Metų premjera LNOBT – Ludwigo van Beethoveno opera „Fidelijus“

Artėja bene ambicingiausia šio sezono Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro premjera...

„Naujojo Baltijos šokio“ programa: nuo I. Stravinskio motyvų iki baimės pažadinti monstrą

„Naujojo Baltijos šokio“ programa: nuo I. Stravinskio motyvų iki baimės pažadinti monstrą

Šiemet gegužės 6–12 d. vyksiančiame tarptautiniame šiuolaikinio šokio festivalyje „Naujasis...

Estų teatralai Vilniuje kels vestuves

Sakoma, viena paklausiausių profesijų šiandien – vestuvių fotografas, brangiausia suknelė – vestuvinė, o prašmatniausia šventė –...

Skaityk daugiau

Prasideda salotų sezonas: kaip sulaukti gausaus derliaus

Seniau mūsų salotinėse puikavosi tik žaliosios lapinės salotos , o dabar yra jau didžiulis...

Manonamai

Virtuvės interjero dekoravimo tendencijos 2015 metais

Šiais metais ketinantiems persitvarkyti namų erdves verta derinti naujas ir klasikines interjero...

Manonamai

Gegužės mėnesio žurnale „Mano Namai“ – persikėlimas į lauką

Žurnale MANO NAMAI – gegužė. Tad visai suprantama, kad daug vietos jame jau bus skirta gyvenimui...

Manonamai
Kotoras, Juodkalnija

Žymusis Kotoras - ar verta čia vykti?

2006 metais Juodkalnijai paskelbus nepriklausomybę nuo Serbijos, pastaroji ne tik neteko priėjimo prie...

Perpasauli

Atėnai – karčiųjų apelsinmedžių miestas

Šį pavasarį Atėnai tiesiog skęsta karčiųjų apelsinmedžių, kuriais apaugę visi šaligatviai,...

Perpasauli
Kėdainiai. V.Bečelio nuotr.

Konkursas! Atskleisk mums savo mėgstamą Lietuvos vietelę ir laimėk...

Mieli keliautojai! Atėjus pavasariui, sulaukėme nuostabios progos atrasti mūsų šalį iš naujo - ir...

Perpasauli
Kt geg. 07d.
2°...19°
Pn geg. 08d.
4°...15°
Št geg. 09d.
3°...16°
Sk geg. 10d.
4°...18°
Pr geg. 11d.
4°...16°