Reklama

Dorota Dovda išmoko anglų kalbos per 1 mėnesį

Jau per 50 tūkst. žmonių išmoko anglų kalbos per mėnesį su Dorota Dovda. Todėl jei norite išmokti anglų kalbos greitai ir lengvai, – kreipkitės į Dorotą Dovda, nes ji yra geriausia užsienio kalbų mokytoja internete ir išmoko anglų kalbos vos per mėnesį.
© Reklamos užsakovas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jos trys pirmos knygos „Kova su Kalba“, „Mąstymo Metodika“ ir „Mokymosi strategijos“ padėjo per 50 tūkst. žmonių išmokti anglų kalbos. Dorota Dovda moko anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbų.

„Anglų kalbą gali išmokti visi – reikia tik nustoti kalti žodžius“, teigia Dorota Dovda.

Ko galima išmokti per vieną mėnesį mokantis anglų kalbos internetu?

Per vieną mėnesį galima išmokti susikalbėti angliškai. Kadangi taip pat mokau norvegų, italų, ispanų, vokiečių. Tai galioja ir šioms kalboms. Žinoma, jeigu žmogus nori išmokti diskutuoti apie verslą, politiką, vieno mėnesio tikrai neužteks, jei neturi pagrindų. Bet net ir žmogus, turintis nemažai žinių, per vieną mėnesį gali ženkliai patobulinti žinias. Tačiau šiuo atveju kalbu tik apie savo sukurtą mokymosi programą, kuri vienintelė Lietuvoje padeda pasiekti tokį neįtikėtiną rezultatą per trumpą laiko tarpą.

Mano mokiniai išmoksta susikalbėti angliškai po mėnesio.

Faktiškai, jeigu neturite jokių žinių, – per vieną mėnesį išmoksite susikalbėti angliškai svetimoje šalyje. Pagal mano sukurtą greito mokymosi programą galėsite nuvykti į bet kurią pasaulio šalį ir susikalbėti ten angliškai.

Kuo mokymas skiriasi nuo įprastinių anglų kalbos mokymų?

Didžiausias skirtumas tarp mano anglų kalbos programos ir įprasto mokymosi – visi mano mokiniai išmoksta. Jeigu investavai į mano mokymus – tad 100 % ta investicija ir atsipirks. Man dažnai rašo žmonės, kurie mokėsi prieš tris metus. Rašo, kad kiek išmoko su manim, viską pamena. Kiek mokėsi kitose įstaigose, – nieko neprisimena jau po pirmos savaitės. Čia jokių stebuklų nėra, mano tikslas visada buvo išmokyti, o ne tiesiog mokyti.

Mano mokiniai nepamiršta to, ko išmoko, net jei daro ilgiausias pertraukas, o jų visada būna. Visi mes pasimetame darbuose, šeimose, santykiuose, ligose. Tokiu atveju mokiniai patys rašo, kad nori savaitės arba dviejų pertraukos ir praėjus tam laikui toliau mokomės.

Ar sunku mokiniams mokytis anglų kalbos internetu?

Dažniausiai žmonės bijo pradėti mokytis anglų internetu, bet po to atsidžiaugti negali. Dažnai žmonės rašo, kad nežino, ar nepradės tingėti, ar užteks laiko, ar suderins su darbu, mokslais, ar nepamirš to, ko mokėsi, o gal bus per sunku.

Bijoti nėra ko, nes aš esu šalia. Visi, kurie pradeda, jau po pirmų savaičių gailisi, kad anksčiau nepradėjo mokytis anglų kalbos. Dažnai žmonės stebi mane metus, du ir po to parašo; galiausiai, kai jau pradeda mokytis, rašo, kad patys nesupranta kodėl taip ilgai delsė.

Suderinti mokslus su darbu yra lengva, svarbiausia man pranešti apie valandas, kada tikrai negalėsite mokytis. Pamiršti informacijos yra neįmanoma, nes aš taikau tik efektyviausius, naujausius savo sukurtus metodus. Pradėsite mokytis – patys pamatysite.

Kokios dažniausios žmonių klaidos?

Yra dalis žmonių, kurie abejoja savimi. Galvoja, kad anglų kalba ne jiems, kad niekada to nepavyks padaryti. Iš tiesų aš Jums turiu vieną patarimą. Jeigu mokotės su anglų kalbos mokytoju ir nematote rezultato po pirmos pamokos, po pirmos savaitės – nelaukite, kol praeis dar kelios savaitės, nelaukite mėnesio. Jeigu anglų kalbos mokytojas geras – jau po pirmų pamokų jusite pagerėjimą. Jeigu nejaučiate rezultato, – keiskite anglų kalbos mokytoją. Atsiranda žmonių neviltis, depresija, prarastos svajonės, nes yra priežastys. Žmonės sužlugdytais tampa ne todėl, kad jie to nori. Jie tiesiog pavargsta. Mokytis ir neišmokti. Džiaugiuosi, kad mano visi mokiniai mokosi ir išmoksta anglų kalbos.

Kaip surasti gerą anglų kalbos mokytoją?

Svarbiausia yra suprasti, kad tikrų mokytojų yra labai mažai. Dažnai žmonės galvoja, kad jeigu tas žmogus – anglų kalbos mokytojas, tai jis yra geras anglų kalbos mokytojas. Gerų anglų kalbos mokytojų, deja, bet turime labai mažai.

Kiekvienoje srityje yra tik mažas procentas tos srities specialistų. Ne visos parašytos knygos vertos skaitymo. Juk kiek kartų būna – nusiperki knygą, pradedi skaityti ir galvoji, kam aš ją pirkau. Bet knygos, tapusios klasika, yra klasika ir to niekas nepaneigs. Mano anglų kalbos mokymai jau tapo klasika.

Ne visi anglų kalbos mokytojai išmoko anglų kalbos. Mokyti tai dar nereiškia sugebėti išmokyti. Tai yra faktas, žinomas kiekvienam. Tačiau vienintelis būdas išspręsti tai – neleisti sau kankintis. Nesvarbu, ar tai grupiniai kursai, ar privatūs mokytojai – keiskite mokytoją tol, kol atrasite tą vienintelį. Tą gerą anglų kalbos mokytoją, su kuriuo norėsite VISKĄ išmokti. Beje, šis jausmas atsiranda tik tada, kai tu iš tiesų pasimokei su blogesniu mokytoju ir atradai geresnį. Tada atsiranda tas suvokimo jausmas. Mano tikslas yra informuoti patį žmogų kaip asmenį, kad savęs kankinti nereikia. Reikia ieškoti to gero anglų kalbos mokytojo, kol rasite. Jeigu jau radote – džiaugiuosi, nes tai vienas geriausių dalykų, kuris galėjo atsitikti Jūsų gyvenime.

Ar turite mokinių, kuriems nepavyko išmokti anglų kalbos?

Jeigu mokinys klauso visų mano nurodymų, išpildo visus mano duotus patarimus – rezultatai garantuoti. Šiuo atveju, jeigu norite pasiekti labai gerų rezultatų pagal mano anglų kalbos mokymosi programą jau po pirmo mėnesio, – privalėsite padaryti vieną dalyką. Klausyti visko, ką aš pasakysiu. Jeigu seksite mano nurodymus, patikėkite, jau po pirmos savaitės būsite patys laimingiausi žmonės pasaulyje. Facebook puslapyje – Dorota Dovda https://www.facebook.com/dorotadovda/ nuolat dalinuosi mokinių atsiliepimais. Galite apsilankyti čia ir patys pamatysite, kiek daug laimingų žmonių, įveikusių save.

Kuo labiausiai džiaugiatės?

Labiausiai džiuginantis dalykas – begalė pozityvių atsiliepimų apie anglų kalbos pamokas. Mokiniai nuolat man siunčia padėkas, istorijas, kad buvo Italijoje ir kalbėjo itališkai, kad buvo Norvegijoje ir susikalbėjo norvegiškai, kad išvažiavo atostogų ir susikalbėjo kavinėje, viešbutyje, restorane angliškai.

Mano didžiausias tikslas visada buvo ne tik mokyti žmogų anglų kalbos, bet išmokyti. Todėl ir sakau, kad tai labiausiai džiugina.

Taip pat labai džiaugiuosi, kad nebeliko mano mokinių baimių, negatyvių minčių, o jų turėjo daugelis. Dabar mano mokiniai keliauja po pasaulį, bendrauja verslo klausimais, susipažįsta su svetimšaliais. Bet tai irgi ne per naktį įvyksta. Jeigu mokinys atsiduoda į mano rankas, klauso visų mano nurodymų, – jau po pirmos savaitės siunčia man džiugesio kupinas žinutes. Tam, kad suprastumėte apie ką kalbu, reikia tiesiog pamėginti mokytis pagal mano sukurtą anglų kalbos mokymosi programą.

Mano mokinių didžiausias koziris esu aš. Jie turi mane šalia savęs. Aš esu tas žmogus, kuris atsako į visus jų klausimus ir gali padėti bet kokiu klausimu, susijusiu su anglų kalbos mokymusi, nes aš buvau ten, kur jie yra dabar. Jeigu aš palikčiau savo mokinius, – nė vienas iš jų nepasiektų rezultatų gyvenime.

Kaip mokiniai išmoksta anglų kalbos per mėnesį?

Žmonės dažnai nemato skirtumo tarp apibrėžimų – išmokti anglų kalbą ir išmokti susikalbėti anglų kalba. Išmokti susikalbėti angliškai gali užtrukti iki 3 mėnesių, turint specialistą šalia savęs. Neturint – iki 3 metų, ilgiau arba niekada. Išmokti laisvai diskutuoti, tarkim, anglų kalba užtrunka iki 1 arba 2 metų – turint žmogų, kalbantį bent penkiomis užsienio kalbomis. Jei neturite šalia specialisto, galite niekada ir nepasiekti tokio lygio, kai gebėsite laisvai reikšti mintis. Nesvarbu, ar anglų kalbos mokysitės kursuose, per „Skype“, ar internetu. Tam reikia ypatingų žinių, kad sugebėtum pakelti vidutinį lygį iki akademinio. Tokią patirtį ir tiek žinių turi tik tas anglų kalbos mokytojas, kuris matė ugnį ir vandenį, kai savarankiškai mokėsi užsienio kalbos dieną ir naktį. Beje, didžioji dalis ir neišmoksta, nes tam, kad išmoktum, neužtenka spėlioti‚ „kalti“ anglų kalbos žodžius ir tikėtis, kad galbūt dabar įvyks stebuklas.

Arba praleidi labai daug valandų prie knygų ir laikui bėgant supranti, ką verta daryti, ko neverta. Arba susirandi žmogų, kuris turi tokią patirtį ir yra patyręs tas klaidas, yra iššvaistęs laiką, bet tarp viso to iššvaistyto laiko atradęs dalykus, kurie tikrai veiksmingi.

Taip, čia jau yra mokinio pasirinkimas – arba švaistai laiką, bet atrandi dalykus pats. Arba nešvaistai, nes susirandi žmogų, kuris tą laiką jau yra iššvaistęs ir atradęs viską, kas įmanoma.
Mano mokiniai pasirinko – susirasti žmogų, kuris turi tą patirtį. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jie išmoko anglų kalbą.

Taip pat mano mokiniai „nekala“ žodžių, lengvai suderina mokslus su darbu, gali daryti pertrauką ir vėl tęsti anglų kalbos pamokas.

Kiek kainuoja greito anglų kalbos mokymosi programa?

Kuo daugiau žmogus nori išmokti – tuo daugiau reikės investuoti. Tačiau tai yra labai greitai atsiperkantis dalykas, nes jau po mėnesio žmonės pakeičia darbus, gauna didesnius darbo užmokesčius, juos paaukština pareigose. Jau nekalbu apie didžiulį pasitikėjimą, kurį žmogus įgauna po mano mokymų ir kuris išlieka visam laikui, laiko reikia skirti tik 30 min – 1 val. per dieną.
Mano mokiniai per mėnesį išmoksta tiek, kiek įprastai išmokstama anglų kalbos kursuose per metus. Vėlgi mano mokiniams nereikia derintis prie manęs, jie patys pasirenka sau patogų mokymosi laiką. Pagal jų turimą darbo krūvį sudarau anglų mokymosi programą. Žmonės per mėnesį su manimi išmoksta daugiau nei su kitais mokytojais per „Skype“.

Žinios pasilieka mokinių galvose visam laikui. Ne taip, kaip kitur, kai mokaisi ir po savaitės pamiršti, o po to pasirodo, kad tie pinigai buvo išleisti veltui.

Kodėl Jūsų sukurta anglų kalbos programa pati geriausia visame internete?

Mano anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių kalbų mokymuose:
* Mokosi žmonės 14–60 metų, nes amžius – ne kriterijus. Svarbiausia – tikrai norėti išmokti.
* Yra intensyvaus ir lėtesnio mokymosi programos.
* Mokymosi programos skirtos visiškai nieko nemokantiems, pažengusiems ir stipriai pažengusiems. Kiekvienam žmogui paskiriama individuali mokymosi programa pagal esamas problemas.
* Nurodomas rekomenduojamas mokymosi laikas pagal darbo tvarkaraštį.
* Sudaromas individualus mokymosi planas. Pagal žmogaus žinių lygį.
* Laisvas mokymosi tvarkaraštis. Galite mokytis dieną, naktį.
* Sutaupote labai daug laiko, nes nereikia važiuoti pas mokytoją į namus arba į grupinius kursus.
* Nereikia laukti eismo spūstyse, gaišti laiką.
* Nereikia derinti mokymosi laiko, nes patys pasirenkate, kada ir kiek mokytis.
* Gaunate profesionalius patarimus kaip gerinti anglų k., ispanų k., norvegų k., italų k., vokiečių k., žinias.
* Neprarandate ryšio su mokytoju, nes mokytojas visuomet stebi Jūsų progresą.
* Mokytojas pataria kaip mokytis žodžius. Išdėsto efektyviausius žodžių mokymosi metodus.
* Gaunate mano asmeninį sudarytą vadovėlį.
* Gaunate mano parašytas populiariausias, skaitomiausias knygas, pamokas, kurios padėjo jau per 50 tūkst. žmonių.
* Išmokstate susikalbėti norima užsienio kalba jau per pirmą mokymosi mėnesį.
* Laiko skirti reikia 2-3 val. per savaitę norinti išmokti susikalbėti angliškai po mėnesio.
* Jeigu norite susikalbėti angliškai po dviejų mėnesių – per savaitę reiks skirti nuo 30 min iki 1,5 val.
* Jeigu per tris mėnesius – per savaitę reiks skirti tik 1 valandą.

Tokių rezultatų įmanoma pasiekti mokantis tik pagal mano anglų kalbos programą, nes aš taikau tik efektyviausius metodus.

Pavyzdinė anglų k. video pamoka ir – jau per 50 tūkst. žmonių, išmokusių anglų kalbos pagal mano sukurtą efektyviausą užsienio kalbų mokymosi sistemą. Visuomet sakau: jeigu žmogui aiški ši pamoka – bus aiškios visos kitos mano pamokos. Todėl abejoti, ar pajėgsite, tikrai nereikia, nes svarbiausia pradėti, kol dar yra galimybė.

https://www.youtube.com/watch?list=PLJ_WwiSiylPY72mowg1y7-GNdfhG-P_RJ&v=sDfSd7-wGRs

Kokie yra atsiliepimai apie Dorota Dovda?

Sekundėlę, pasižiūrėsiu, kokias žinutes šiandien gavau. Paskaitysiu kelias žinutes. Tai bus žinutės iš mokinių, kurie mokėsi ir vis dar mokosi anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbų pagal mano programą.

Va, rašo vyras 47 m. (Anglija): „Prieš savaitę radau geresnį darbą, uždirbu daugiau. Negalvojau, kad taip greitai išmoksiu anglų“.

Vilija, 39 m. (Ispanija): „Ačiū už ispanų kalbos pamokas. Esu Ispanijoje ir pagaliau prabilau ispaniškai. Išpildėt ilgametę svajonę.“

Vaida, 35 m. (Anglija): „Ačiū, Dorota, už anglų pamokas, dabar supratau gramatikos laikus. Dabar man lengviau bendrauti. Išmokau daug naujų žodžių“

Veronika, 30 m. (Italija): „Kaip tu ir sakei, visada maniau, kad neišmoksiu, ir tiek daug pirkau vadovėlių, diskų. Vistiek neišmokau tos italų kalbos. Tik tavo pamokų dėka kalbu itališkai ir dingo visos baimės.“

38 m. Julija (Anglija): „Buvau įsitikinusi, kad išmesiu pinigus į balą, bet dabar sėdžiu ir keikiu save. Galėjau ir anksčiau pradėti. Siunčiu kelis klausimus.“

34 m. Evita (Norvegija): „Dirbu fabrike. Buvau įsitikinusi, kad nesuderinsiu kursų su darbu, ir draugas atkalbinėjo, o dabar pats nori mokytis. Man labai patinka mokytis su Jumis, ačiū. “

41 m. Laura (Vokietija): „Lankiau vokiečių kursus. Dabar esu labiau patenkinta, daugiau išmokau. Reikėjo jau senai pradėti mokytis su tavim. Labai gailiuosi.“

Inga, 32 m. (Anglija): „Tik dabar prisėdau prie anglų kalbos pamokų. Atsiprašau, anksčiau negalėjau. Labai nustebau, kad net po ilgos pertraukos atsimenu viską, ką aiškinot. Noriu gauti daugiau anglų kalbos pamokų. Labai patinka mokytis.“

Daugiau atsiliepimų visada galima perskaityti čia - https://www.facebook.com/dorotadovda/ . Saugau visų savp mokinių privatumą, todėl vardai ir pavardės visuomet būna užslėpti. Prieš tris metus dalinausi atsiliepimais atskleisdama vardus ir pavardes, bet po to patys mokiniai man rašydavo, kad per dieną sulaukia šimtų žinučių įvairiais klausimais. Tuomet ir priėmiau tokį sprendimą, nes man svarbiausia mano mokinių gerovė ir jų susikaupimas mokslams.

Ar sunku patekti į anglų kalbos mokymus?

Dažniausiai vietos užsipildo žaibišku greičiu. Nelikus laisvoms vietoms pranešu apie tai savo facebook puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/, nes noriu, kad žmonės būtų informuoti. Todėl jeigu norite pradėti mokytis anglų kalbos, susisiekite su manimi facebook puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/, nes vietos greitai užsipildo ir po to gali nelikti galimybės prisijungti ir pagaliau išmokti anglų.

Užsakymo nr.: PT_75422289

Naujienų prenumerata

Laisvalaikis

Į sostinę sugrįžta augalinio maisto mugė

Gruodžio 9 d. visi besidomintys veganizmu bei augaline mityba vėl rinksis į renginį – Vilniaus sporto namuose „MyHero!” bus surengta „Vegfest LT“ kalėdinė mugė.

Operos choras: tai ne tik atlikėjai, bet ir aktoriai

Pokalbis su LNOBT choro meno vadovu Česlovu Radžiūnu.

Garsus režisierius pristato naujausią filmą „Nuolankioji“

Šiemet Europos šalių kino forume „Scanorama“ lankysis ne vienas Europoje pripažintas kino kūrėjas. Vienas jų – garsus ukrainiečių kino režisierius Sergejus Loznica, kuris festivalyje pristatys savo naujausią kūrinį „Nuolankioji“.

Išskirtinis nacionalinės scenos įvykis – sužinokite, kas tai

“Karmen” - opera apie tai, kas tau nepriklauso.

Ekscentriška aktorė siūlo pratęsti pažintį bare

Pasibaigus lietuviškajai „Sirenų“ programai, sceną iškart perėmė pirmieji užsienio programos svečiai ir liaupsių kasdien sulaukiantys „Rimini Protokoll“ režisieriaus Stefano Kaegi „...kambariai be žmonių“, į intymius susitikimus su šviesių žmonių prisiminimais bei svajomis kviečiantis iki pat spalio 8-oios imtinai.

A. Adamovič: pastaruoju metu stengiuosi mažiau šypsotis

Naujos fotostudijos atidarymo vakaras dvelkė prancūzišku žavesiu ir pritraukė nemažą būrį stilingų vilniečių.

Balete „Eglė žalčių karalienė“ – nauja Eglė

Eduardo Balsio balete „Eglė žalčių karalienė“ debiutuoja nauja Eglė – penktą sezoną LNOBT šokanti balerina Neringa Česaitytė. Ji jau spėjo sukurti pagrindinius vaidmenis baletuose „Snieguolė ir septyni nykštukai“ bei „Romeo ir Džuljeta“.

„Stebuklas“ Toronte: Donaldas Trumpas ir Eglės Mikulionytės žvaigždė

Eglės Vertelytės tragikomedija „Stebuklas“ Tarptautiniame Toronto kino festivalyje, kur įvyko filmo pasaulinė premjera, pasitikta sausakimšomis kino salėmis. „Stebuklas“ – tai antras lietuviškas filmas, po 17 metų pertraukos atrinktas į svarbiausią Šiaurės Amerikos ir vieną prestižiškiausių pasaulyje kino renginių. Šiuo festivaliu tik prasideda tarptautinės filmo kelionės.

Festivalyje „Sirenos“ – istorijos apie mus

Teatro naujienų troškulį jau galima malšinti iki spalio 13 d. truksiančiame tarptautiniame festivalyje „Sirenos“. 14-asis festivalis kviečia be išankstinių nuostatų priimti netikėtu žvilgsniu pristatomas istorijas apie mus. Susipažinkite su tarptautine renginio programa.