Reklama

„Philips“ veido priežiūros priemonė – ir jūsų oda bus švytinti bei atsigavusi. Laimėtojai

© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laimėtojai

Agnė Bagdonienė
Jurgita Gramauskienė
Lina Prelgauskaitė

Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.

***

Nuvalyta oda, atgaivinta, pamasažuota ir sveikai spindinti lyg po vizito pas kosmetologę. Dabar visa tai įmanoma ir namuose!

Kviečiame dalyvauti konkurse – užpildykite apačioje esančią anketą ir laimėkite namuose naudojamą veido priežiūros priemonę „VisaPure Advanced“ („Philips“)*. Ši priemonė valo, masažuoja ir atgaivina odą aplink akis, tad ji bus švytinti, atsinaujinusi ir atsigavusi. „VisaPure Advanced“ („Philips“) naudojama veido, kaklo ir dekoltė srityse.

„VisaPure Advanced“ YPATYBĖS:

* Pritaikyta „DualMotion“ ir išmanusis galvutės atpažinimas


„VisaPure Advanced“ turi 3 keičiamas galvutes. Kiekviena išmani galvutė turi specialią jai priskirtą „DualMotion“ technologiją su skirtingais sukimosi ir vibravimo lygiais. Rankenoje ir naujuose prieduose įdiegta pažangi NFC žyma su pažangia ir išmania galvutės atpažinimo funkcija. Tai reiškia, kad rankena iškart atpažįsta uždėtą specialią galvutę. Taip jūs galite mėgautis priderintomis „DualMotion“ technologijos programomis ir skirtingais jų pranašumais.

* Padeda geriau įsigerti kremams

„Philips“ veido priežiūros priemonė – ir jūsų oda bus švytinti bei atsigavusi. Laimėtojai
© Gamintojo archyvas

Valant „VisaPure“ pašalinami makiažo likučiai, pažeistos ir negyvos odos ląstelės. Dėl giluminio valymo jūsų mėgstami veido priežiūros produktai, pvz., kremai, serumai ir esencijos, įsigeria į odą dar geriau.

* Pagerina kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis

„Philips“ veido priežiūros priemonė – ir jūsų oda bus švytinti bei atsigavusi. Laimėtojai
© Gamintojo archyvas

Daili ir funkcionali galvutė su penkiais nedideliais rutuliukais leis pajusti 750 švelnių pirštų prisilietimų per minutę. Gaivinamojo masažo programa trunka 3 minutes, o veido masažu galite mėgautis kelis kartus per savaitę. Gaivinamojo masažo galvutė sukurta bendradarbiaujant su japoniško veido masažo ekspertais. Masažuojant visame pasaulyje gerai žinoma spaudimo ir tapšnojimo metodika pasiekiami gilesni sluoksniai, todėl suaktyvinama kraujotaka ir atpalaiduojami raumenys, o jūs galite mėgautis gaivia ir švytinčia oda.

* Švelni masažo programa ir 120 nanovibracijų per sekundę

Pritaikyta „DualMotion“ akių gaivinimo programa atlieka 120 nanovibracijų per sekundę, švelniai masažuoja ir atgaivina odą apie akis. Ji itin švelni plonai ir jautriai odai. Akis atgaivinanti galvutė pagaminta iš vėsios medžiagos, padengta aukščiausios kokybės keramine danga. Akių gaivinimo programa yra trumpa ir trunka tik 30 sek., todėl galėsite ją nesunkiai įtraukti į kasdienį rytinį ritualą!

„Philips“ veido priežiūros priemonė – ir jūsų oda bus švytinti bei atsigavusi. Laimėtojai
© Gamintojo archyvas

* Lengvai valoma

Galvutes lengva valyti. Tiesiog nuplaukite jas kriauklėje šiltu vandeniu ir muilu.

KONKURSAS

Dalyvaukite, registruokitės, laimėkite vieną iš trijų „VisaPure Advanced“ ir mėgaukitės švaria, švelnia ir sveikai spindinčia oda!

„VisaPure Advanced“ priemonių galima įsigyti tik parduotuvėse „Douglas“.

Konkurso sąlygos

* Trims laimėtojams įteiksime veido priežiūros priemonę „VisaPure Advanced“ ir vėliau prašysime papasakoti savo įspūdžius, naudojant šią namų priežiūros priemonę. Atsiliepimus bei fotografijas publikuosime portale moteris.lt bei žurnale „Moteris“.

* Konkursą baigsime gegužės 7 dieną. Ne vilnietėms prizą išsiųsime paštu, sostinės gyventojus kviesime užsukti atsiimti prizą redakcijoje Vilniuje.

Pildykite anketą:

Užsakymo nr.: PT_74295966

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursai

Knyga skirta moterims ir norintiems jas pažinti vyrams

Jei kasryt gerdami puodelį kavos pagalvojate, kad „ir vėl“ jums nesiseka, kad kiti gyvena spalvingiau, įdomiau, laimingiau, knyga – būtent jums.

Ar yra laimingų žmonių šalis? Skaitykite ir sužinokite! (1)

"Knyga visuomet yra kelionė. Po kitas šalis, po kitų gyvenimus, jausmus. Ši knyga kviečia pakeliauti po “laimingų žmonių šalį” ir po jaunos moters gyvenimą, jos ieškojimus.

Aktorė Justė Zinkevičiūtė: geresnės akimirkos už dabar nebus. Skaitykite!

Pakviesk save išgerti kavos. Neieškok tinkamos akimirkos, nes geresnės už dabar nebus!Justė

Jūsų veido odai – lietuviška kosmetika

Ar Jums svarbu, kad grožį puoselėjantys produktai būtų pagaminti Lietuvoje?

Kai netikėtai įsuka beprotiškų jausmų verpetai... Laimėkite ir skaitykite!

Meilė gali pasivyti ir po dvidešimties metų. Tada, kai nieko iš gyvenimo nebesitiki ir nebelauki.