Reklama

„Philips“ veido priežiūros priemonė – ir jūsų oda bus švytinti bei atsigavusi. Laimėtojai

© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laimėtojai

Agnė Bagdonienė
Jurgita Gramauskienė
Lina Prelgauskaitė

Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.

***

Nuvalyta oda, atgaivinta, pamasažuota ir sveikai spindinti lyg po vizito pas kosmetologę. Dabar visa tai įmanoma ir namuose!

Kviečiame dalyvauti konkurse – užpildykite apačioje esančią anketą ir laimėkite namuose naudojamą veido priežiūros priemonę „VisaPure Advanced“ („Philips“)*. Ši priemonė valo, masažuoja ir atgaivina odą aplink akis, tad ji bus švytinti, atsinaujinusi ir atsigavusi. „VisaPure Advanced“ („Philips“) naudojama veido, kaklo ir dekoltė srityse.

„VisaPure Advanced“ YPATYBĖS:

* Pritaikyta „DualMotion“ ir išmanusis galvutės atpažinimas


„VisaPure Advanced“ turi 3 keičiamas galvutes. Kiekviena išmani galvutė turi specialią jai priskirtą „DualMotion“ technologiją su skirtingais sukimosi ir vibravimo lygiais. Rankenoje ir naujuose prieduose įdiegta pažangi NFC žyma su pažangia ir išmania galvutės atpažinimo funkcija. Tai reiškia, kad rankena iškart atpažįsta uždėtą specialią galvutę. Taip jūs galite mėgautis priderintomis „DualMotion“ technologijos programomis ir skirtingais jų pranašumais.

* Padeda geriau įsigerti kremams

„Philips“ veido priežiūros priemonė – ir jūsų oda bus švytinti bei atsigavusi. Laimėtojai
© Gamintojo archyvas

Valant „VisaPure“ pašalinami makiažo likučiai, pažeistos ir negyvos odos ląstelės. Dėl giluminio valymo jūsų mėgstami veido priežiūros produktai, pvz., kremai, serumai ir esencijos, įsigeria į odą dar geriau.

* Pagerina kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis

„Philips“ veido priežiūros priemonė – ir jūsų oda bus švytinti bei atsigavusi. Laimėtojai
© Gamintojo archyvas

Daili ir funkcionali galvutė su penkiais nedideliais rutuliukais leis pajusti 750 švelnių pirštų prisilietimų per minutę. Gaivinamojo masažo programa trunka 3 minutes, o veido masažu galite mėgautis kelis kartus per savaitę. Gaivinamojo masažo galvutė sukurta bendradarbiaujant su japoniško veido masažo ekspertais. Masažuojant visame pasaulyje gerai žinoma spaudimo ir tapšnojimo metodika pasiekiami gilesni sluoksniai, todėl suaktyvinama kraujotaka ir atpalaiduojami raumenys, o jūs galite mėgautis gaivia ir švytinčia oda.

* Švelni masažo programa ir 120 nanovibracijų per sekundę

Pritaikyta „DualMotion“ akių gaivinimo programa atlieka 120 nanovibracijų per sekundę, švelniai masažuoja ir atgaivina odą apie akis. Ji itin švelni plonai ir jautriai odai. Akis atgaivinanti galvutė pagaminta iš vėsios medžiagos, padengta aukščiausios kokybės keramine danga. Akių gaivinimo programa yra trumpa ir trunka tik 30 sek., todėl galėsite ją nesunkiai įtraukti į kasdienį rytinį ritualą!

„Philips“ veido priežiūros priemonė – ir jūsų oda bus švytinti bei atsigavusi. Laimėtojai
© Gamintojo archyvas

* Lengvai valoma

Galvutes lengva valyti. Tiesiog nuplaukite jas kriauklėje šiltu vandeniu ir muilu.

KONKURSAS

Dalyvaukite, registruokitės, laimėkite vieną iš trijų „VisaPure Advanced“ ir mėgaukitės švaria, švelnia ir sveikai spindinčia oda!

„VisaPure Advanced“ priemonių galima įsigyti tik parduotuvėse „Douglas“.

Konkurso sąlygos

* Trims laimėtojams įteiksime veido priežiūros priemonę „VisaPure Advanced“ ir vėliau prašysime papasakoti savo įspūdžius, naudojant šią namų priežiūros priemonę. Atsiliepimus bei fotografijas publikuosime portale moteris.lt bei žurnale „Moteris“.

* Konkursą baigsime gegužės 7 dieną. Ne vilnietėms prizą išsiųsime paštu, sostinės gyventojus kviesime užsukti atsiimti prizą redakcijoje Vilniuje.

Pildykite anketą:

Užsakymo nr.: PT_74295966

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursai

Skaitykite, kaip G. García Márquezo kelionė po Rytų Europą virto jausminga istorija

Ši knyga – dar vienas neprilygstamo Márquezo meistriškumo pavyzdys, bylojantis apie tikrą rašytojo pašaukimą.

Psichologė Genovaitė Petronienė: išdrįskite žengti pirmą žingsnį

Ši knyga – užburiantis savęs pažinimo žaidimas, nuaustas iš autentiškų autorės pacientų istorijų ir įžvalgų. Ji paskatins pradėti kelionę savo laimės link.

Sveiko ir ilgo gyvenimo receptai iš garsiausių specialistų lūpų

Knyga puikiai tinka ir jaunesnio, ir brandesnio amžiaus žmonėms, besirūpinantiems savo fizine, emocine, psichine sveikata ir gerove.