Kalėdų mugėje „Christmas Bazaar“ – viskas, ko reikia jaukioms šventėms

Vilniaus „Siemens“ arenoje įsikūrusiame BMW klube gruodžio 9-10 dienomis šurmuliuosiančioje Kalėdų mugėje bus galima rasti viską, ko reikia šiltoms, jaukioms ir be rūpesčių Kalėdoms. Lankytojams bus pasiūlyta įsigyti ne tik autorinių dizainerių rūbų, batų, aksesuarų, bet ir vienetinių papuošalų, žaislų ir net ypatingo šokolado.

 

„Prie mūsų Kalėdų mugės dalyvių gretų kasdien prisijungia vis daugiau naujų prekybininkų, kurie lankytojams pasiūlys įsigyti originalių, stilingų, išskirtinių ir kokybiškų dovanų sau, savo namams ir artimiesiems. Mes pasistengsime, kad šventinis apsipirkimas taptų ne kančia, o malonia pramoga ir pažadintų kiekvieno kalėdinę dvasią“, – sako „Siemens“ arenos generalinio direktoriaus pavaduotojas Juras Vėželis.

 

Kalėdų mugėje „Christmas Bazaar“ bus galima įsigyti kokybiškų, patogių ir stilingų veltinių batų iš „My felt boots“, bene geriausio vaikų ir mamų draugo „Happeak“ gaminių, įspūdingų rūbų ir papuošalų, kuriuos pristatys „InŽi“ mados galerija, „Studija LT“, „Šapokliak Salonas“, butikai „Decolte“, „LeMuse“, „La Boutique“, „De‘žavu“ ir specialiai „Christmas Bazaar“ iš interneto į dienos šviesą išlįsianti internetinė parduotuvė Butiq.lt. Bus galima įsigyti ir išskirtinių „Chocolate Naive“ manufaktūros gamintų rankų darbo šokoladų, triufelių, karamelių.

 

Be to, puikuosis ir dailininkų šeimos „Sutvėrimai“ darbai bei pasaulį užkariavę stilingieji „Trollbeads“ karoliukai, išradingais ir netikėtais dalykais stebins „Spalvotos raidės“. Turėsime ką pasiūlyti ir mezginių mėgėjams – šiltus „Bug2hug“ kūrinius. Na, o dovanėlių vaikams bus galima rasti tarp „Paukščių pieno“ ar „Stephen Joseph gifts“ siūlomo dovanų asortimento. Papuošalų mėgėjos galės akis paganyti į nepriekaištingus Irmos Svet, Evos Ricos ar Simonos Brazdžionytės rankų darbo papuošalus, o natūralios kosmetikos ir grožio priemonių šalininkės kažką įdomaus ras „Bionaturoazė“ prekybos vietoje. Šokolado mylėtojus turėtų pradžiuginti „A&J Šokolado“ natūralaus dydžio šokolado kambarys.

 

„Stengsimės, kad ši mugė taptų ne vienkartinė, o tradicinė. Norisi, kad žmonės, rinkdami dovanas, pagalvotų apie tuos, kuriems jos bus dovanojamos ir, kad tos dovanos taptų išties šilta, apgalvota ir malonia staigmena, o ne dar vienu daiktu paslėptu ir renkančiu dulkes giliai spintos lentynoje“, – teigia J. Vėželis.

 

Šventinę nuotaiką kurs ne tik sklindantis imbiero, cinamono ir eglės spyglių kvapas, bet ir kalėdinė muzika bei malonus ir šiltas aptarnavimas. Taigi, ši mugė pretenduoja savo dvasia nenusileisti milžiniškoms Vokietijoje, D. Britanijoje, Olandijoje ir kitur vykstančioms Kalėdų mugėms.

 

Įėjimas į Kalėdų mugę „Christmas Bazaar“ – nemokamas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis