Naujausi vonios kambario interjero sprendimai

Pasižvalgius po šių metų vonios kambario keramikos, technikos ir baldų ekspozicijas tarptautinėse parodose pastebima, kad interjero dizaino sprendimams pagyvinti vis labiau naudojama technologijų pažanga. Dominuoja baldų sprendimai, kur susilieja nauji ir sendinti dizaino elementai.

Apie šių metų vonios kambario interjero dizaino tendencijas pasakoja architektas Rokas Masaitis

Vonios kambario baldai
Į vonios kambario baldų dizaino olimpą sugrįžta griežtų formų elementai su integruotomis pažangiomis technologijomis. Išskirtinis gamintojų dėmesys buvo skiriamas dizaino projektams, sukurtiems patogiam eksploatavimui, tačiau nuošaly nebuvo paliktas ir baldų dizainas.
„Kaip pavyzdį galima pateikti vonias su aukštai iškilusia briauna, skirta patogesniam prausimosi priemonių pastatymui“, - pasakoja p. R.Masaitis.

Reklamos užsakovų nuotr.
Naujose kolekcijose dominuoja baldų faktūra, paįvairinta netikėčiausiais elementų deriniais, tuo pačiu ir baldai su lino faktūra. Gamintojų ekspozicijose buvo gausu baldų su savitomis proporcijomis ir elegantišku dizainu, sukuriančiu nesvarumo jausmą bei padidinančiu vonios erdvę. Siekiant dar labiau pabrėžti šį pojūtį, komponuojamos siauros, prašmatnios chromo rankenos. Naudojamos natūralaus, grubaus apdirbimo medžio detalės kartu sujungtos su steriliais, lygiais, blizgiais ir matiniais šiuolaikiniais paviršiais.

Reklamos užsakovų nuotr.
Vonios įranga
Šį sezoną naujos vonios įrangos kolekcijos stebino vis tobulėjančia technologijų pažanga, skirta patogesniam eksplotavimui.
Netikėtumų pateikė gamintojai, pristatantys dušo įrangą, valdomą mygtuko paspaudimu. Mechaniniu pagrindu sukonstruoti sprendimai pritaikyti ne tik dušo paleidimui ir išjungimui, bet ir srovės reguliavimui. Mygtuko paspaudimu galima nustatyti pageidaujamą srovės pobūdį, t.y. srovė, sumaišyta su oru arba be oro.

Reklamos užsakovų nuotr.
Ypatingas dėmesys buvo skiriamas įrangos suderinamumui. Šiems techniniams sprendimams gamintojai stenduose pasiūlė įvairius komponavimo variantus.
„Jei praustuvas ir maišytuvas nedera, vanduo nemaloniai taškosi. Šią problemą spręsti buvo pateikti techniniai sprendimai skirtingoms sistemoms“, pasakoja architektas R.Masaitis.

Reklamos užsakovų nuotr.
Plytelės
Daug naujovių pastebėta ir plytelių dizaino sprendimuose. Šiais metais dominuoja didelio formato vonios plytelės, vizualiai išdidinančios vonios erdvę. Naudojamas blizgus plytelių paviršius, kuris vonios kambariui suteikia šviesos bei gyvumo.
Reklamos užsakovų nuotr.
Naujos kolekcijos vonios plytelės pagamintos iš pusbrangių akmenų. Dominuoja subtilios šviesios spalvos. Naujovių pastebima ir pytelių raštuose. Įspūdingi plytelių raštai primena akmens tekstūros, marmuro arba miško pakloto piešinius. Mažiau dominuoja ryškūs, aiškiai apibrėžti raštai, daugiau pabrėžiama gamta: natūralus akmuo, medžio masyvas ir kitos faktūros.

Reklamos užsakovų nuotr.
Retro stiliaus radiatoriai
Įvairių dydžių, spalvų, ir net laikotarpių radiatoriai – puikus elementas, pagyvinantis namus bei vonios kambarį. Sujungus senovinį stilių su inovacijomis, tokiomis kaip termostatiniai ventiliai, gaunamas išties įspūdingas rezultatas. Namie perteikiama tarpukario atmosfera ir kartu lengvai reguliuojama patalpos temperatūra. Tai puošnus interjero elementas, puikiai atliekantis savo funkcijas. 

Reklamos užsakovų nuotr.
„Pasisėmę idėjų iš parodų, pristatome jas centre NIC. Čia kiekvienas, neabejingas skoningai interjero puošybai, gali rasti įvairių interjero detalių ir ne tik. Mūsų centre įsikūrę salonai vonios kambario interjerui ir funkcionalumui pasiūlys visapusiškus sprendimus“ – pasakoja namo inžinerijos ir interjero centro (NIC) rinkodaros vadovas Nerijus Urbonavičius.

Reklamos užsakovų nuotr.
Daugiau informacijos: www.nicentras.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis