Dekoratyvinis akmuo interjere - ir puošia, ir šildo

Rinkdamiesi akmens elementus jau pabodusių namų sienų dekoravimui tikrai nesuklysite. Į Jūsų interjerą tai įneš ne tik kerinčio paslaptingumo, bet ir ryškių prabangos bei išskirtinumo akcentų.

Naudojantieji natūralius akmenis sako: „Natūralus akmuo itin sunkus, reikalauja kruopštaus darbo, o ir kaina jo didelė“. Išbandykite dekoratyvinį akmenį ir taip namus paverskite svajonių kampeliu.

Pagal naujausią, novatorišką ir ekologišką technologiją gaminamas dekoratyvinis akmuo leidžia sukurti dirbtinį, tačiau natūralios išvaizdos akmenį. Jis pasižymi tvirtumu ir neįprastu lengvumu. Svarbiausia, kad technologiškai apdirbtas šis akmens gaminys išlaiko visas gerąsias natūralaus akmens savybes, o jo kaina tampa prieinama kiekvienam.

Dekoratyviniai akmenys daugiausia naudojami lauko ir vidaus apdailai. Kitaip tariant, naudojama fasadams, pamatams, įvairioms pertvaroms ar kolonoms. Taip pat populiaru dekoruoti atskirus sienų fragmentus ar židinius.

Dekoratyvinis akmuo gaminamas iš specialaus baltojo cemento ir dažomas specialiais atmosferos poveikiams atspariais dažais. Taip galima sukurti įvairiausias natūralų akmenį atkartojančias formas, reljefus ir spalvas. Be to, tai puikus būdas apsaugoti paviršius nuo purvo ar pažeidimų. Toks dekoro variantas gali tarnauti kaip ypatinga apsauga nuo karščio ar šalčio. Tai viena iš nedaugelio medžiagų, kuri nekelia papildomų reikalavimų nei architektams, nei dizaineriams, nei būsto šeimininkams.

Dekoratyvinis akmuo yra lengvas, patvarus ir lengvai montojamas. Dėl to gali būti klijuojamas ant gipso kartono plokštės, OSB plokštės, plytų mūro, betono blokų, kietos mineralines vatos ar medienos drožlių plokščių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis