Kaip nebrangiai sukurti prabangią virtuvę?

Įrenginėjant naują virtuvę arba remontuojant senąją reikia pasirūpinti ne tik naujais baldais ir buitine technika, bet taip pat ir visu bendru interjeru.

Skaitomiausi šių dienų tekstai:
- Kodėl vyrams taip svarbu mesti rūkyti
- J. Steponavičiūtė – apie modelių mitybos taisykles
- Jane Avril: paleistuvės motinos smurtas, gyvenimas bordelyje ir kabareto karalienės šlovė
- V. Baublienė: kokios yra didžiosios prancūzių paslaptys
- Virtiniai su bulvių įdaru ir jautienos troškiniu

Juk šioje patalpoje praleidžiama gana daug laiko, todėl norisi, kad virtuvė būtų jauki ir estetiška. Vis dėlto virtuvės remontas reikalauja gana didelių investicijų, todėl siekiant sutaupyti mes jums pateikiame keletą puikių patarimų, kaip nebrangiai sukurti prabanga tviskančią virtuvę stipriai netuštinant piniginės. Šioje erdvėje net ir visai mažos detalės gali reikšti ganėtinai daug.

Fotolia nuotr.

Vienas svarbiausių elementų, kuris labai smarkiai keičia erdvę – tai tinkamai parinkta sienų spalva. Jei nudažysite sienas šviesesne spalva, erdvė iš karto nušvis ir patalpa taps gerokai didesnė, o kartu ir prabangesnė. Jeigu pašviesinsite ir baldus, tai suteiks dar didesnį įspūdį. Be to, šviesios spalvos ne tik atspindi natūralią ar dirbtinę šviesą, tačiau ir paslepia daugybę trūkumų, pvz., senų spintelių įbrėžimus, dėmeles, nelygumus ir kitus defektus.

Fotolia nuotr.

Pasirūpinkite tinkamu virtuvės apšvietimu. Nors dažnam įvairūs sietynai ar kiti gana prabangiai atrodantys šviestuvai atrodo visiškai netinkami virtuvei, tačiau iš tiesų tai yra puikus pasirinkimas, net jie ne tik gerai apšvies jūsų erdvę, bet ir visuomet pakels nuotaiką. Kadangi standartinis virtuvės apšvietimas dažniausiai būna yra vienodas, nebijokite eksperimentuoti ir išdrįskite suteikti labiausiai namuose naudojamam kambariui daugiau asmeniškumo ir netikėtų elementų.

Fotolia nuotr.

Didelį dėmesį skirkite savo langų grožiui ir švarai. Juk visą virtuvę galite išgražinti iki tobulybės, tačiau jeigu neskirsite pakankamai dėmesio langams, jei jie bus neskaidrūs ir dėmėti, tuomet ir visos jūsų pastangos sukurti tobulą virtuvę bus bevertės. Nepadės net ir dizainerių sukurtas interjeras. Prie langų nepamirškite priderinti nedidelių jaukių virtuvinių užuolaidėlių.

Fotolia nuotr.

Jeigu naujų baldų pirkti nenorite ar negalite, tuomet galite pasirūpinti senųjų atnaujinimu. Visiškai pakeisti baldų išvaizdą gali furnitūra. Tinkamai panaudota ji suteiks visiškai kitokį prabangų veidą jūsų virtuvei. Taip pat drąsiai keiskite spintelių bei stalčių rankenėles. Ši smulkmena labai pakeičia erdvę, suteikia jai naujumo.

Fotolia nuotr.

Jeigu jūsų virtuvės komplektas jau senas ir susidėvėjęs, tačiau nauju keisti jo nenorite, tuomet tiesiog įstatykite naujas spintelių duris. Taip pat jas galite nušlifuoti švitriniu popieriumi ir perdažyti Po šių darbų jūsų virtuvė tikrai atrodys visiškai kitaip. Keisdami dureles naudokite stiklą ar kitus blizgančius paviršius – tai suteiks erdvei prabangos įspūdį. Keletoje vietų visiškai atsisakykite durelių, palikite atviras lentynas. Taip galėsite išryškinti savo gražiausias virtuvės paslaptis.

Fotolia nuotr.

Siekdami prabangos ir išskirtinumo virtuvės interjere drąsiai naudokite meno kūrinius. Jie ne tik puikiai atrodys, bet gali būti ir funkcionalūs. Nebijokite ryškių bei didelių kūrinių. Jie sukuria didelės erdvės įspūdį. Be to, meno kūriniai virtuvėje – tai puikus pasirinkimas savo būsto dar neturintiems ir jį besinuomojantiems asmenis, kurie negali visko keisti taip kaip iš tikrųjų nori.

Fotolia nuotr.

Atnaujinkite ne tik sienas ir baldus, bet ir buities prietaisus – nudažykite juos visus nerūdijančio plieno spalva. Jums tereikia nusipirkti uždažomo nerūdijančio plieno ir su šia medžiaga padengti visus dar veikiančius, tačiau virtuvei grožio tikrai nebesuteikiančius prietaisus. Be abejo, čia reikia būti atidiems, nes skirtingos įmonės gamina skirtingus tokio tipo dažus. Todėl įsigykite juos atsižvelgdami į prietaisą ir jo naudojimo ypatumus.

Fotolia nuotr.

Pasirūpinkite ir valgomuoju įrengdami jį stilingai, originaliai ir prabangiai. Dekoruokite šią vietą pagalvėlėmis, stalą puoškite gyvomis gėlėmis, pastatykite gražų porcelianinį indą ar subtilų padėklą su vaisių kompozicija. Visa tai suteiks jaukumo bei prabangos įspūdį.

Stenkitės, kad ant stalviršių nestovėtų jokių smulkių prietaisų. Sudėkite duonos skrudintuvą, smulkintuvus ir virtuvės kombainą į uždaras spinteles. Šis triukas nieko nekainuos, tačiau suteiks erdvumo ir lengvumo pojūtį. Juk niekas kitas erdvės neužgriozdina labiau negu netvarka ar chaosas.

„iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis