Finansų Zodiakas: kambariniai augalai, kurie pritraukia pinigus

Seniai pastebėta, kad kambariniai augalai turi savo energetiką ir gali pritraukti pinigus į namus, kuriuose yra auginami.

Skaitomiausi savaitės straipsniai (kai kurie sumušę skaitomumo ir komentarų rekordus!):

- Niekada nenorėjau vaikų ir be jų esu labai laiminga

- Ryžių dieta – išeitis, norint greitai numesti svorio. Receptai!

- Savaitės ikona. E. Ghaoui išmokys visas moteris dažytis

- Milijono vertos gudrybės: kaip „pigiai“ paversti į „prabangiai“?

- Patarimai, kaip priversti orchidėją žydėti dar iki Velykų

- Virtas pyragas - vietoj įprasto „Tinginio“

Kad pritaikytume tokią naudingą augalų savybę visos šeimos labui, turime žinoti: 1. Kokie augalai pritraukia pinigus į namus, 2. Kaip augalus prižiūrėti, kad gautume tai, ko norime, ir 3. Kokie jų mums labiausiai tinka pagal Zodiako ženklą.

Avinų ir Svarstyklių augalai

Augalas, kuris pritraukia pinigus į Avino ir Svarstyklių ženklų atstovų namus, yra medėjantysis storalapis (Crassula), geriau žinomas kaip pinigų medis. Jei jūsų augalo lapeliai smulkūs – reiškia, ir jūsų piniginėje skambės smulkieji, o jei stambūs – jūsų piniginėje dažniausiai bus stambios popierinės kupiūros. Vyrauja nuomonė, kad šis augalas puikiai pritraukia pinigus. Kuo geriau storalapis auga, tuo, atitinkamai, didesnis klestėjimas namuose.

Fotolia nuotr.

Tačiau tam, kad jūsų pinigų medis savo funkcijas atliktų visu pajėgumu ir pritrauktų pinigų, reikia išpildyti pagrindinę sąlygą – pasodinti jį į žalią, o dar geriau, raudoną vazoną, nes šios spalvos taip pat pritraukia pinigus. Negalima skinti nudžiūvusių šio augalo lapelių – jie turi patys nukristi. Taip pat svarbu gerai prižiūrėti savo augalą, pritraukiantį pinigus į namus: stebėkite, kad jis nenudžiūtų. Jei pinigų medis nuvys, atitinkamai sumažės pinigų srautas į jūsų piniginę. O jei taip rūpinsitės storalapiu, kad jis net pražys, šis ženklas reiškia, kad gausite netikėtą turtą.

Jaučių ir Skorpionų augalai

Skorpiono ir Jaučio ženklų atstovų namuose pinigus pritraukia visiems gerai žinomas snaputis arba pelargonija. Snaputis ne veltui yra pelnęs daugelio šeimininkių meilę – jis gražus, maloniai kvepia, jį nesunku prižiūrėti, jis netgi naudojamas virtuvėje konservuojant produktus, be to, atbaido vabzdžius. Taip pat manoma, kad snapučio kvapas ir pats augalas sukuria namuose malonią jaukią atmosferą, o ištekėjusioms moterims padeda išlaikyti vyro meilę.

Snaputis
Snaputis
Fotolia nuotr.

Snaputis taip pat pritraukia pinigus į namus, tačiau kad taip nutiktų, reikia laikytis vienos gudrios taisyklės – šalia snapučio pastatyti vazoną su azalija. Šį reiškinį pastebėjo būtent snapučių augintojai. Nors jo paslaptis dar neatskleista, bet manoma, kad žavi kaimynė snaputyje ko gero pažadina Jaučio konkurencingumo dvasią ir Skorpiono siekį įveikti visas kliūtis. Snaputis šalia azalijos ima gausiai žydėti ir pritraukia pinigus į namus.

Dvynių ir Šaulių augalai

Į Dvynių ir Šaulių namus pinigus pritraukia kaktusai – visos jų rūšys. Kaktusai saugo materialinę gerovę namuose nuo įvairių nemalonių finansinių netikėtumų, taip pat rūpinasi, kad šeimininko turtai augtų.

Asmeninio archyvo nuotr.

Pačiam kaktusui reikia labai mažai – ryškios saulės šviesos ir vidutinio laistymo. Gyvendamas tokiomis rojaus sąlygomis, jis dosniai jums atsilygins finansine gausa. Arba šeimos pagausėjimu tiems, kurie labai to trokšta ir laukia. Taip pat tikima, kad namuose, kuriuose yra kaktusų, nesilanko vagys.

Vėžių ir Ožiaragių augalai

Į Vėžio ir Ožiaragio ženklo atstovų namus pinigus pritraukia bambukas - blyškioji dracena (Dracaena sanderiana). Bambukas simbolizuoja klestėjimą, sėkmę ir veržlų augimą visose gyvenimo sferose, o ypač materialinės gerovės srityje. Išskirtinė bambuko savybė – jo pritraukta sėkmė finansiniuose reikaluose išlieka ilgam. Taip pat papildomas privalumas šio augalo šeimininkams – jis reikalauja minimalios priežiūros.

Shutterstock nuotr.

Pagrindinė taisyklė – laiku ir gausiai laistyti, ypač vasarą. Jei namuose ėmė aktyviai augti bambuko ūgliai, leisti naujas šakas ir lapus, reiškia, kad labai greit ims augti ir jo šeimininko, arba partnerio turtai. Bambukas šeimininką vertina kaip partnerį, ir jei žmogus nuoširdžiai mylės savo augalą, rūpinsis juo ir tikėsis jo pagalbos, bambukas nedels ir dosniai apdovanos savo partnerį kuo tik gali, būtent – pritrauks turtų ir pinigų į partnerio namus. Kad padėtumėte šiam augalui pritraukti pinigus, pastatykite šalia jo varlę su moneta burnoje ar bet kokią kitą jums patikusią varlę su pinigais. Ne tikrą, žinoma, o skulptūrėlę. Arba tiesiog pastatykite šalia taupyklę ar indą su metalinėmis monetomis – geriausia, kad jos būtų iš skirtingų šalių.

Liūtų ir Vandenių augalai

Į Liūtų ir Vandenių namus pinigus pritraukia papartis (kambarinis papartis Nephrolepis, Asplenium, Polystichum). Šis drėgmę mėgstantis augalas apsaugos jūsų piniginę nuo neapgalvotų išlaidų ir taip išsaugos stabilią materialinę gerovę. Dauguma žmonių, kurie netikėtai paveldėjo turtą ar laimėjo loterijoje, prisimena, kad prieš tai įsigijo papartį.

Fotolia nuotr.

Taip pat nuo seno tikima, kad paparčio žiedas padeda pritraukti turtus. Nors mokslininkai ir nusprendė, kad paparčiai nežydi, jūs galite patys padėti savo augalui pražysti – į vazoną su paparčiu įsmeikite pačių padarytą popierinę gėlę. Arba papuoškite ja patį augalą. Papartis ilgai nedelsdamas atsidėkos savo rūpestingam šeimininkui, pritraukdamas naujų lėšų.

Mergelių ir Žuvų augalai

Į Mergelių ir Žuvų ženklų atstovų namus pinigus pritraukia vadinamasis dolerių medis arba zamiokulkas. Šis augalas nereiklus ir yra pinigų medžio giminaitis. Pakabinkite ant jo popierinių kupiūrų ir jis padės jums didinti tokių pat popierėlių kiekį piniginėje.

Shutterstock nuotr.

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis