Smagūs vasaros vakarai – prie skaniais patiekalais padengto stalo!

Pagaliau sulaukę vasaros džiaugiamės kiekviena galimybe pabūti gamtoje. Sulaukę šilto vakaro kviečiame svečius į kiemą ar susikrovę mantą judame į gamtą – prie upės, ežero ar jūros. Vienas svarbiausių akcentų – paruošti maisto, pasirūpinti, kad būtų įvairių vaišių, kad sotus bei laimingas būtų ir mažas, ir didelis.

O jam pagaminti, sutikite, ne visada yra galimybių, laiko ar noro. O ir nereikia! Kur kas svarbiau žinoti, kur jo galima įsigyti, ir ne bet kokio – o aukščiausios kokybės! O jei besiruošiant piknikui ar iškylai stinga laiko – jokia bėda, įmonė „Dargita“ visas vaišes jums pristatys nurodytu adresu.

Kaune veikianti įmonė „Dargita“ dirba jau daugiau kaip 10 metų - kauniečiams nereikia pristatinėti Samylų gatvėje 17 esančios firminės parduotuvės. Kas nežino „Kaimiško“ skilandžio, „Ambasadorių“ dešros, naminių vėdarų, cepelinų ir kt.

Reklamos užsakovų nuotr.

Iš pradžių prekiavusi aukščiausios kokybės mėsos ir kulinariniais gaminiais praėjusiais metais parduotuvė buvo rekonstruota, padidintose patalpose įrengtas kulinarijos cechas, iš kurio gaminiai patenka tiesiai į prekybos salę. Tad nuo šiol parduotuvėje – ir kulinarijos gaminių ivairovė. Čia rasite šviežių vėdarų, cepelinų su mėsa, balandėlių, kibinų su kiauliena ir kitų gėrybių. Įvairiausios picos – kiekvienam skoniui!

Reklamos užsakovų nuotr.

Viskas įmonėje gaminama iš natūralių produktų, šaldyti produktai nenaudojami.

Reklamos užsakovų nuotr.

Nauja „Dargitos“ paslauga – įmonės maisto gaminių pristatymas nurodytu adresu – beregint išpopuliarėjo. Kauno miesto ir rajono gyventojai ypač vertina greitą ir higienos normos reikalavimus atitinkančią paslaugą. Pirkėjus itin džiugina, kad šuo patogumu galima naudotis kiekvieną dieną nuo 9 val. ryto iki 21 val. vakaro.

Reklamos užsakovų nuotr.

Įmonė siekia gaminti ir tiekti produkciją, kuri atitinka vartotojų poreikius, pritaiko šiuolaikines naujausias mėsos perdirbimo technologijas, bet kartu nepamiršta ir senųjų maisto gaminimo tradicijų. Antai mėsos gaminiai vis dar rūkomi senoviškose rūkyklose, kurios kūrenamos alksninėmis malkomis. Gal todėl šie produktai – vieni populiariausių visame Kauno mieste ir rajone.

Reklamos užsakovų nuotr.

„Dargita“ visą laiką stengiasi gaminti kokybiškus, tradicinius ir Europos standartus atitinkančius gaminius. Įmonės siekis – pasiūlyti savo pirkėjams tai, kas geriausia, bei kuo įvairesnį maisto produktų asortimentą patraukliausiomis kainomis. Be mėsos ir kulinarijos gaminių galite užsisakyti ir picų, picų roletų, calzonių, mini picų, mini roletų, lietuviškų batobų focacia bei įvairių itališkų ir lietruviškų duonelių. Įsitikinsite, kad skaniai gaminti galite ir jūs!

Reklamos užsakovų nuotr.

Norėdama pirmauti rinkoje ir neužleisti pozicijų konkurentams bendrovė „Dargita“ nuolat diegia naujas technologijas, rūpinasi savo darbuotojų kvalifikacija, ieško patikimų tiekėjų, galinčių aprūpinti kokybiškomis žaliavomis. Įmonėje dirba didelę patirtį turintys specialistai. Pirkėjai tai vertina ir atsidėkoja ištikimybe.

Reklamos užsakovų nuotr.

„Dargita“ visiems linki šiltos ir kvapnios bei skanios vasaros ir kviečia užsukti į internetinę parduotuvę, adresu http://www.dargita.lt ir parduotuvę „Gita“, esančią Samylų g. 17.

Užsakymo nr.: PT_68216462

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis