Stalviršiai: į ką atkreipti dėmesį renkantis

Baldų gamybos pramonė šiandien siūlo daug įvairių sprendimų ir jei apie tam tikrus prieš daug metų nieko nebuvome girdėję, tai šiuo metu pasirinkimo galimybės yra gerokai didesnės. Dėmesio verti yra ir stalviršiai – puiku pasirinkimas kiekvienai virtuvei, voniai. Belieka tik sužinoti, ką reikia apgalvoti, norint jį išsirinkti.

Rūšis

Stalviršiai gali būti įvairių rūšių ir tik nuo jūsų pačių priklauso, koks stalviršis atsidurs jūsų namuose. Skiriama ne viena stalviršių rūšis. Tai – labai plati tema, todėl nepateiksime detalios informacijos, o tik paminėsime, kad egzistuoja atvejai, kuomet idealiai tinka tik vienos rūšies stalviršis.

Plotas

Kokį plotą užims stalviršis? Dar vienas dalykas kurį turite apgalvoti iš anksto. Tiesa reikia akcentuoti, kad yra keletas rodiklių, į kuriuos atsižvelgus bus paprasčiau suprasti, kokio ploto stalviršio jums iš tiesų reikia: visų pirma, įvertinkite, kokia yra virtuvės erdvė ir kiek jos galite skirti stalviršiui, antra – įvertinkite, kiek vietos reikia darbams atlikti. Svarbu yra ir tai, kaip dažnai lankotės virtuvėje – kuo dažnesnis svečias ten esate, tuo didesnis stalviršis turėtų būti.

Dekoracijos

Dar vienas dalykas, vertas išankstinio jūsų apmąstymo, yra stalviršio dekoracijos. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog vienas iš stalviršio gamybos etapų yra dekoravimas. Ir jei tai, kaip vyks kiti gamybos etapai, priklauso nuo gamintojo, tai dekoravimas yra tas etapas, kurio eiga priklauso ir nuo užsakovo – jei norite, galite rinktis standartinius dekoravimo sprendimus, tačiau tuo atveju, jei panorėsite, kad jūsų namuose atsidurtų išskirtiniai atrodantis stalviršis, patiems teks nurodyti, kaip ir kuo jis turėtų būti dekoruojamas. Beje, ši procesą ne būtinai turi atlikti profesionalai – galite dekoruoti savarankiškai.

Fotolia nuotr.

Aukštis

Svarbus yra ir kitas elementas – kokiame aukštyje bus stalviršis? Bene svarbiausias dalykas, į kurį reikėtų atsižvelgti, šiuo atveju, yra toks – stalviršis turėtų būti tokiame aukštyje, kokiame jums patogu dirbti.

Priežiūra

Ko gero, ne kartą teko girdėti, kad kiekvienas baldas ar pirkinys ilgai tarnauja tik tuo atveju, jei yra tinkamai prižiūrimas, o stalviršis – ne išimtis. Būtent todėl iš anksto verta pasidomėti ir tuo, kaip reikės prižiūrėti stalviršį, kurį planuojate pasidomėti – tikėtina, kad sužinoję svarbiausius priežiūros ypatumus, pakeisite nuomonę, t.y., nuspręsite įsigyti tokį stalviršį, kurio priežiūra yra paprastesnė.

Kur ir kaip įsigysite?

Stalviršiai yra viena iš tų prekių, kurią įsigyti galima įvairiais būdais. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šį gaminį įsigyti galite tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Galimas įsigijimas ir internetu. Na, o ką daryti tuo atveju, jei stalviršį norite įsigyti užsienio šalyje? Tokiu atveju beliks tik apgalvoti, kaip šią prekę parsigabenti.

Tikėtina, kad sprendimų šiai situacijai pasiūlys ir pats stalviršio pardavėjas, o jei ne – teks ieškoti kitų išeičių. Įmonės, kurių veikla yra siuntos į Angliją, Lietuvą ar kitas šalis, galbūt padės išspręsti ir šią problemą. Apmokėjimo galimybės taip pat svarbios – jei už pirkinius mėgstate atsiskaityti išsimokėtinai, iš anksto pasidomėkite, ar tokia galimybė bus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis