Mielos išskirtinio dizaino dovanos šv. Valentino dienai – iš „C&D Style“

Jan Philippi – vokiečių dizaineris gražius dalykus paverčia meno kūriniais. Nuolat besikeičiančiame pasaulyje šis dizaineris kelia sau kūrybinius iššūkius ir pristato stiliaus avantiūrą, stilistinę ikoną.

Šiais metais dovanų ir interjero salonai „C&D Style“ kviečia jus atrasti išskirtinių dovanų jūsų mylimiesiams. Pristatome dizainerio Jan Philippi kurtus pakabukus, modernius aksesuarus, rėmelius, vazas, kurios sukurs apie jus prisiminimus, puikias emocijas! Nors pakabukai, rėmeliai, vazos sukurti iš šaltos medžiagos - aukštos kokybės poliruoto nikelio ar stiklo – tačiau išskirtiniai aksesuarai, jų dizainas dovanotojui sukuria pačius šilčiausius įspūdžius! Kiekvieną dovaną ir detalę galėsite personalizuoti, nes aukštos kokybės gaminius galėsite graviruoti. Dovanokite meilę, dovanokite dėmesį!

* Prisiminimus atrakinantis, širdelės formos raktų pakabukas "Memory Hertz"

Gamintojo nuotr.

Leiskite širdžiai plakti dar greičiau! Šis raktų pakabukas gali tapti jūsų draugu, kuris keliaus visur kartu su Jumis! Šis aksesuaras puoš jūsų raktus, o viduje galėsite saugoti prisiminimus apie brangų žmogų, nes galėsite įsidėti jo nuotraukėlę. Šalia nuotraukos nedidelis veidrodukas, kuris jums padės visur ir visada jaustis ir atrodyti puikiai! Dovanokite jaukų prisiminimą, praktišką, mažytį daiktą,kuriame telpa sentimentai ir funkcionalumas!

Gamintojo nuotr.

http://www.cdstyle.lt/verslo-aksesuarai/raktu-pakabukai/raktu-pakabukas-memory-hertz.html

* Raktų pakabukas-angelas sargas „Angelo“

Gamintojo nuotr.

Tai tarsi talismanas, keliaujantis su jumis! Dailios formos aksesuaras veide pieš šypseną ir sušildys širdį. Dizainerės Eberhard Woike estetiškas , modernaus dizaino raktų pakabukas jau tapo klasika. Dovanokite ramybę, linkėjimą, dovanokite savo brangiausiems angelą sargą, kuris saugos gražius prisiminimus apie jus!

Gamintojo nuotr.

http://www.cdstyle.lt/verslo-aksesuarai/raktu-pakabukai/raktu-pakabukas-angelo.html

* Raktų pakabukas – rėmelis "Medaillon"

Gamintojo nuotr.

Praktiška ir taip gražu! Šio aksesuaro forma – lyg medalionas! Gražaus, elegantiško dizaino pakabukas yra puiki dovana, kuri paslaptingai saugos viduje išgyventas akimirkas. Galėsite visada su savimi turėti dvi jums brangias nuotraukas. Nors iš išorės tai lyg niekuo neišsiskiriantis, metalinis raktų pakabukas, tačiau tai lyg prabangi, mažutė jausmų dėželė, kuri saugo jausmus ir išgyventas akimirkas.

Gamintojo nuotr.

http://www.cdstyle.lt/verslo-aksesuarai/raktu-pakabukai/raktu-pakabukas-medaillon.html

* Skambantis raktų pakabukas "Herz"

Gamintojo nuotr.

Leiskite jūsų širdžiai suskambėti! Tai nebus sunku, jei savo artimam žmogui dovanosite skambantį, širdelės formos raktų pakabuką. Dailios, klasikinės formos širdelė ne tik trauks aplinkinių akį, tačiau ją bus malonu laikyti rankome, o pajudinus dar ir maloniai suskambės. Tai lyg jauki meditacija, kuri ramins, mažins įtampą. Dovanokite skambią meilės melodiją!

http://www.cdstyle.lt/verslo-aksesuarai/raktu-pakabukai/raktu-pakabukas-herz.html

* Rankinės laikiklis "Heart"

Gamintojo nuotr.

Sukurta iš širdies! Šis rankinės laikiklis žavi savo neįprasta forma, aptakiomis asimetriškomis linijomis. Supakuotas prabangiame juodo aksomo maišelyje, bus ideali ir netikėta dovana bet kuriai moteriai. Lengvai pasukus širdelę, ji transformuojasi į patogų rankinės laikiklį, kuris saugiai laikys rankinę prie stalo krašto. Dovanokite dailų, praktišką aksesuarą, jūsų meilės prisipažinimą!

Gamintojo nuotr.

http://www.cdstyle.lt/verslo-aksesuarai/keliaujant/rankines-laikiklis-heart.html

* Rėmeliai „Pablo“

Gamintojo nuotr.

„Kuklumas yra dorybė!“ Paprastas ir nepriekaištingas, dvelkiantis elegancija, aukščiausios kokybės, pagamintas iš chromuoto plieno – tai subtilusis rėmelis „Pablo“. Meilės dieną dovanokite sustabytas akimirkas, amžinai gyvus prisiminimus!

http://www.cdstyle.lt/interjero-detales/nuotraukoms/remelis-pablo-3-dydziai.html

* Rėmeliai „Teatro“

Gamintojo nuotr.

Išskirtinis rėmelis, pagamintas sudėtingos technikos būdu, kuomet tamsus nikelis yra dengtas specializuotais milteliais. Rėmelio paviršius lyg matinis, tarytum būtų puoštas šerkšnu. Viduje esantis trijų sluoksnių pasportas koncentruoja ir išryškina įrėmintą jūsų nuotrauką. Tai ypatinga, rafinuota dovana jūsų brangiam žmogui!

http://www.cdstyle.lt/interjero-detales/remai-ir-remeliai/remelis-teatro-dvieju-dydziu.html

* Vaza „Bouquet Black“

Gamintojo nuotr.

Šiais metais dizaineris Christian von Ahn sukūrė ir pasauliui pristatė stilingą, aliuminiu bei juodu stiklu puoštą vazą gėlių žiedams merkti. Štai kokiais žodžiai apie šią vazą kalba pats dizaineris: „Juoda vaza – tai ne tik vaza. Tai tarsi gėlių pieva, kurioje svarbus kiekvienas, skirtingomis kryptimis augantys gėlių žiedai. Tai kažkas nepaprasto! Net ir be gėlių, šis juodo stiklo aksesuaras gali tapti jūsų namų interjero akcentu puošmena, kuri suteiks jūsų namams išskirtinumo ir stiliaus. Svarbu paminėti, kad ši vaza – meninis unikalumas. Tai ribotos gamybos kūrinys, nes jų viso buvo pagaminta tik 500 gaminio vienetų.“ Meilės dieną dovanokite meno ir stiliaus ikoną!

Gamintojo nuotr.

http://www.cdstyle.lt/interjero-detales/vazos-ir-vazonai/vaza-bouquet-juodos-sp.html

* Vaza „Circle“

Gamintojo nuotr.

Vaza "Circle" traukia žvilgsnius kaip magnetas. Apskritimas simbolizuoja saulę, visatą ir ištikimybę. Ši neįprasto ir tobulo silueto vaza - tai tikras gyvenimo aksesuaras. Ši vaza pagaminta iš stiklo ir stovi tarsi ant dviejų pėdų, kurios pagamintos iš aliuminio.

Gamintojo nuotr.

http://www.cdstyle.lt/interjero-detales/vazos-ir-vazonai/circle-vaza.html

Užsakymo nr.: PT_70210754

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis