Kaip šiemet puošime šv. Velykų stalą

„C&D Style” jau ruošiasi gražiausiai pavasario šventei Šv. Velykoms! Bundanti gamta, pirmoji žaluma, kutentantys saulės spinduliai ir glostantis švelnus vėjas – tai ženklai, pranašaujantys pavasarį.

„C&D Style” padės jums atrasti pavasario gaivą, rafinuotą lengvumą, gamtos natūralumą. Šv. Velykų stalas mus turėtų stebinti šviesiomis pavasario spalvomis, nesvarbu ar jūs susėsitė vėlyvų pusryčių, pietų ar vakarienės.

„C&D Style“ nuotr.

Šv. Velykų stalą siūlome dabinti ne tik ryškiažiedėmis gėlėmis. Stalą dekoruokite įvairių dizainų vazomis, kuriose merkite tulpes arba dideles besprogstančias vyšnių šakas. Jas puoškite dekoratyviniais kiaušinukais, kurie šventiniam stalui suteiks žaismingumo. Per stalą straksintys porcelianiniai zuikučiai pieš jūsų ir svečių lūpose šypseną.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Šiais metais į jūsų namus norime įnešti natūralumo, tad pristatome matinės glazūros šalavijų ir pilkų atspalvių indus, dubenėlius ir vazonus, į kuriuos sodinkite rozmarinus, mėtas ar eukaliptus.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Pagrindiniai akcentai – indai. Nebijokite ekspermentuoti ir dekoruoti stalą kiaušinių formos indais. Jie įneš gyvybės ir pavasario žavesio. Lengvumą kurkite stilingomis prancūziško stiliaus taurėmis.

Gamintojo nuotr.

Pagal nuotaiką, emociją „C&D Style“ salonuose galite atrasti ir storo stiklo graviruotas stiklines bei čekiško krištolo tviskesį ir rafinuotumą. Beliko namų atmosferą užburti magiškais aromatais, kuriuos įneš kvepiančios žvakės. Pasirūpinome, kad jos derėtų prie indų, tad įvairi spalvų gama atitiks kiekvieno skonį ir poreikius. Tegul jaukūs namai dovanoja jums stilingą pavasarį! Lauksime jūsų „C&D Style“ salonuose arba www.cdstyle.lt

Gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_70574300

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis