Pavasariu alsuojančios kolekcijos - ramiems pasteliniams sapnams

„Yves Delorme“ tekstilė – amžina, romantiška klasika. Įspūdingo grožio patalynės, elegantiškos lovatiesės, jaukumą kuriančios pagalvėlės, minkštučiai rankšluosčiai ir chalatai - preciziška estetika bei tikroji elegancija.

Kompanija po truputėlį kūrėsi, plėtojosi, kol tapo visame pasaulyje žinomu tekstilės parduotuvių tinklu. „Yves Delorme“ demonstruoja savo išskirtinumą, įgūdžius, išdidžias tradicijas jau daugiau nei 170 metų. „Yves Delorme“ kolekcijos pasižymi nepriekaištingu skoniu, rafinuota apdaila, nuostabių raštų ir siuvinėjimų įmantrumu.

Gamintojo nuotr.

„Yves Delorme“ 2016 pavasario-vasaros kolekcija pasakoja istorijas apie vasaros malonumus po atviru dangumi... Kviečiame pasižvalgyti po kolekcijas, prisiminkite ir pajuskite jausmą, kuris susijęs su tam tikru momentu gražią vasaros dieną. Prisiminkite akimirkas, kurios nuspalvintos ir nutviekstos saulės spinduliais...Vieniems – tai prisiminimas apie dangaus mėlį, dangaus platybių troškimą, pasivaikšiojimas kartu su maloniu vasaros vėju, kuris žaidžia jūsų plaukuose.

Gamintojo nuotr.

Kitus prisiminimai veda prie linksmų pasisėdėjimų ant žolės, kuomet žalias gamtos sukurtas kilimas – gražiausia interjero detalė. Visi šie prisiminimai išreiškia judėjimą, šviesos, šešėlių ir gamtos žaismą.


Audiniai puošiami keliomis dekoravimo technikomis - spauda, audimu, siuvinėjimu. Tai tik parodo aukštą „Yves Delorme“ kompetenciją. Kolekcijose dominuoja baltos, gamtos įkvėptos, pastelinės spalvos, švelni atspalvių paletė.

Gamintojo nuotr.

Pavasariu alsuojanti kolekcija „Pergola“ – tai lyg nesibaigianti kelionė, stebint žvaigždžių lietų iš vasaros terasos ar jaukios pavėsinės. Tai lyg sustabdyta akimirka, lyg ramybė po šalto lietaus, kuomet susitinka šešėliai su šviesa ir gaiva. Tarytum guašu nutapyta kolekcija alsuoja švelnumu, ramybe ir klasika.

Gamintojo nuotr.

Šią kolekciją sudaro pastelinės pagalvės, antklodės užvalkalai, minkštučiai rankšuosčiai, švelnūs chalatai, į kuriuos norisi įsisupti jaukiais vasaros vakarais. „Pergola“ kolekcijos vonios kilimėliu papuoštas vonios kambarys atrodys gaiviai ir stilingai.

Tiems, kurie mėgsta subtilias žemės spalvas, grafinį, modernų vaizdą, „C&D Style“ salonuose ieškokite „Hugo Boss“ 2016 pavasario-vasaros kolekcijos, kurioje atrasite aukščiausios kokybės satino švelnumo patalynes, pagalves, rankšluosčius ir chalatus. Tai moderniai atrodantys, klasikinio stiliaus gaminiai. Išskirtinis dizainas atspindi „Hugo Boss“ gaminiams būdingą eleganciją ir dėmesį detalėms, kokybei ir medžiagoms.

Gamintojo nuotr.

Įvairiaspalviais rankšluosčiais ir chalatais galėsite puošti ne tik savo vonios kambarį. Tai puiki dovana įkurtuvių, vestuvių, metinių, gimtadienių progoms.

Gamintojo nuotr.

Dovanodami „Yves Delorme“ ar „Hugo Boss“ tekstilės gaminius, dovanosite prabangą, eleganciją, parodysite aukšto skonio toną. Tekstilės gaminių ieškokite „C&D Style“ salonuose.

Gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_70844242

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis