Interjero detalės kuriantiems namų istoriją unikaliu braižu

Užsukus į daugelio Niujorko ar Paryžiaus gyventojų apartamentus, užuostumėte neįkyrų ir labai malonų kvapą – sužadinantį pačius intymiausius prisiminimus, svajones, bei atveriantį duris į tolimiausius pasaulio kraštus.

„Candelaria Home Fragrances boutique“, tai – žvakių ir namų kvapų skleidžiami aromatai, juvelyriškai kuriami parfumerijos meistrų tam, kad kiekvieni namai taptų karališkais, pilnais prabangaus aromato ir jaukios žvakių šviesos žaidžiančios šešėliais.

Gamintojo nuotr.

Vaizduotę išlaisvinantys, subtiliai žongliruojantys intymiais santalmedžio, jaukios vanilės, bambuko, aistrą žadinančio muskuso, gėlių bei sultingų vaisių akordais kvapai ir interjero detalės skirtos tikriems estetams ir gyvenimo gurmanams, ieškantiems jausmingo akcento ne tik savo namams, bet ir išskirtinės dovanos gražiausioms šventėms įprasminti: įkurtuvėms, vestuvėms, gimtadieniams-jubiliejams…o galbūt tobulam savaitgaliui su draugais, kai juokas ir pokalbiai tęsiasi iki paryčių!

Gamintojo nuotr.

„Candelaria Home Fragrances Boutique“ – tai vieta, kur susitinka pačios įvairiausios žvakės, namų kvapai, aksesuarai ir žmonės, kuriantys savo namų istoriją unikaliu braižu.

Gamintojo nuotr.

Candelaria Home Fragrances boutique“, Pylimo g. 19, Vilnius (šalia "Lietuva" kino teatro) www.facebook.com/Candelaria.lt/

Užsakymo nr.: PT_71095488

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis