Dvi lietuvės sėkmę rado, kai ėmėsi neįprasto verslo

Kurti jaukumą ir džiuginti aplinkinius – dalykai, kuriuos beprotiškai mėgsta Erika Vyšniauskaitė ir Jolita Talaikė. Kada prasidėjo jų meilė dekorui, draugės ir kolegės vargiai prisimena, nes neprašytos to visada imdavosi pačios – ar tai būtų namai, ar svarbiausios gyvenimo šventės. Prieš daugiau nei metus prie arbatos puodelio viena kitai išsipasakoję, jog rūpinosi savų vestuvių dekoru, kad ramiai nepreina pro lempučių girliandas ir, kad valandų valandas gali ieškoti įkvėpimo Pinterest’e, draugiškai nusprendė: reikia galvoje kirbančias idėjas paversti kūnu – ėmėsi dekoratyvinių raidžių kūrimo ir nuomos projekto „Lights&Letters“.

Pradėję nuo draugų vestuvių ir gimtadienių puošimo, merginos jau skaičiuoja pusšimtį švenčių ir renginių, kuriuose sužibėjo jų raidės. Šios vilioja ir jaunuosius, ir įmonių švenčių organizatorius, ir reklamų ar didžiųjų renginių kūrėjus.

„Kaip kitos, taip ir dekoro mados į Lietuvą atkeliauja iš užsienio. Jau ne vienus metus lietuviai vestuvėms ir kitoms šventėms mielai renkasi gausų gėlių, šviečiančių girliandų ar vėliavėlių dekorą. Džiaugiamės, kad kuriant šventinę atmosferą ėmė populiarėti nauja tendencija – dekoratyvinės tūrinės raidės. Žinoma, pačios populiariausios – didžiosios raidės su antikvarines primenančiomis lemputėmis, išsiskiriančios jaukia šviesa“, – sako „Lights&Letters“ bendraįkūrėja Erika.

Pasak jos kolegės Jolitos, jaunavedžiai mieliausiai renkasi tradicinius žodžius MYLIU, LOVE, atsiranda norinčių žodžių KARTU, MES ar GERA KARTU, o šią vasarą ypač išpopuliarėjo jaunųjų vardų inicialai – pvz.: G&M, S&J ir kt. Merginos džiaugiasi, kad kai kurios poros leidžia sau improvizuoti ar papokštauti – nori matyti jiems svarbią reikšmę turinčių raidžių kombinaciją ar kokį nors linksmą žodį, pvz.: MIAU.“

„Lights&Letters“ šviečiančios raidės
„Lights&Letters“ šviečiančios raidės
Gamintojo nuotr.

Tiek šviečiančios, tiek kito tipo dekoratyvinės raidės gali tapti puikiu akcentu ne tik vestuvėse. Gimtadieniams šventės organizatoriai renkasi jubiliato vardą ar pirmąją raidę, įvairių įmonių šventėse sudedamas kompanijos pavadinimas ar jo trumpinys. Populiarėja ir įvairūs žodžiai, kurie asociuojasi su šventės tematika, pvz.: PARTY, SKANAUS, CIRKAS, CHICAGO, #LAISVĖ.

„Kuriant raides įdėjome daug meilės ir darbo. Su dizaineriu rinkome tinkamiausius šriftus, užrašų dydžius, spalvas, ilgai ieškojome patvarių medžiagų, tinkamų lempučių, kurios ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų praktiškos – nekaistų, būtų atsparios lietuviškam orui, tad tikrai neapsiėjome be vyriškų rankų“, – pasakoja Erika ir Jolita.

„Lights&Letters“ šviečiančios raidės
„Lights&Letters“ šviečiančios raidės
Gamintojo nuotr.

Merginos priduria, kad iki akimirkos, kol užrašas sužiba šventėje, tenka pavargti: „Nors mūsų veikla iš pirmo žvilgsnio skamba labai romantiškai, tik švenčių organizatoriai supranta, kad romantikos čia ne tiek ir daug. Didžiausią laiko ir jėgų dalį atima raidžių priežiūra, gabenimas, pastatymas šventės vietoje. Mūsų komandos vaikinai, pristatantys klientams raides, jau išmaišę visą Lietuvą – dėl raidžių jiems kartais tenka keltis paryčiais arba nemiegoti iki vėlumos, tačiau visą vargą atperka neįkainojamos žmonių emocijos. Nepaprastai smagu, kai švenčių organizatoriai ar dalyviai dėkoja, dalinasi fantastiškomis nuotraukomis, kuriose svečiai pozuoja prie raidžių ar žada būtinai susisiekti ateityje.“

Papuoškite savo šventę: www.lightsletters.lt

Užsakymo nr.: PT_72080730

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis