Patarimai, kaip paprastomis priemonėmis efektingai ir šiek tiek kitaip supakuoti dovanas

Štai ir atėjo paskutinioji savaitė prieš šv. Kalėdas. Dovanas reikia kuo greičiau supakuoti ir sudėti į Kalėdų senelio maišą. Čia pateiksime kelis naudingus patarimus, kaip paprastomis priemonėmis labai efektingai ir šiek tiek kitaip supakuoti dovanas.

* Pačią paprasčiausią pakuotę dizainerio kūriniu paversite priklijavę kelias patrauklias „mt washi“ lipnias juosteles. „Washi“ juostele tinka galima dovanų popierių, maišelius ir dėžutes. Derinkite įvairias juosteles, klijuokite jas viena šalia kitos arba kryžiuokite ir sukurkite nepakartojamus raštus.

Gamintojo nuotr.

* Vienspalvis pakavimo popierius arba maišelis iš karto taps linksmesniu, jeigu juos dekoruosite „Aladine“ antspaudais. Per akimirką antspaudais sukursite nuostabių raštų pakuotę.

Gamintojo nuotr.

* Retro dvasios ir unikalumo pakuotei suteiks vaškinis antspaudas. „Manuscript“ asortimente rasite antspaudų su paveikslėliais bei monogramomis ir įvairių spalvų vaško.

Gamintojo nuotr.

NAUDINGAS PATARIMAS: Jeigu vienu kartu reikia padaryti daug antspaudų, paruoštus antspaudus galite sudėti ant kepimo popieriaus. Vėliau juos galėsite nesunkiai nuimti ir ant pakuotės priklijuoti dvipuse lipnia juostele.

* Įdomius paviršius ant pakuotės galite sukurti ir naudodami marmuro efekto techniką. Tiesiog kelias popieriaus juosteles nudažykite marmuro efektą sukuriančiais dažais „Marabu Easy Marble“. Iš išdžiūvusio nudažyto popieriaus iškirpkite norimos formos motyvus ir priklijuokite juos prie pakuotės.

Gamintojo nuotr.

* Visi žinome, kad lengviausia dovanas yra supakuoti į dėžutes. Su laiku namuose susikaupia nenaudojamų dėžučių. Norėdami joms suteikti naują gyvenimą, apklijuokite jas įvairiu Nepalo popieriumi ir „washi“ juostelių likučiais. Taip paruošite tikrai stilingas ir unikalias pakuotes, kurias vėliau bus galima panaudoti įvairiems vertingiems daiktams laikyti.

Gamintojo nuotr.

* Perdirbimui sukauptas dėžutes galima nudažyti norimais dažais. Tam idealiai tinka purškiami dažai „Marabu Do-it“ ir kreidiniai dažai „Chalky Chick“. Šventiškumo vienspalvėms pakuotėms suteiks 3D šablonai ir balta arba metalo spalvos struktūrinė pasta.

Gamintojo nuotr.

* Minkštas ir beformes dovanas patogu pakuoti į medžiaginius maišelius. Maišelius efektingai dekoruosite purškiamais „Marabu Fashion Spray“ tekstilės dažais ir šablonais. Prieš dovanojant dekoruotą maišelį būtina išlyginti, tuomet jį bus galima skalbti. Aplinką tausojantis sprendimas – vėliau medžiaginį maišelį bus galima panaudoti pirkiniams arba šlepetėms sudėti.

Gamintojo nuotr.

* Prabangų dovanų maišelį galite pasiūti iš šilko. Maišelį galite nudažyti šilko dažais ir dekoruoti antspaudais arba kontūriniais dažais.

* Įdomią tinkamo dydžio ir formos pakuotę nedidelėms dovanoms per akimirką pagaminsite iš specialaus „MT washi“ popieriaus su lipniais kraštais.

Gamintojo nuotr.

Be to, dovanų pakuotes galima auksuoti, dekoruoti kvilingo technika, priklijuoti kontūrinius lipdukus, papuošti kitais įdomiais priedais. Nepamirškite prie gražios dovanų pakuotės pridėti to pats stiliaus sveikinimo atvirukų. Efektinga ir originali dovanų pakuotė visada nustebina ir pradžiugina.

Kūrybiškos Kalėdinės dovanos ir "pasidaryk pats" dirbtuvės kūrybingiems žmonėms Skizze parduotuvėse. Daugiau informacijos www.skizze.lt ir Facebook Skizze Lietuva.

Užsakymo nr.: PT_73241866

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis