Kovotojas Dominykas Dirkstys pranešė, kad išsiskyrė su mylimąja, verslininke, nuomonės formuotoja bei atlikėja Oksana Pikul.
Apie tai D.Dirkstys prakalbo socialiniame tinkle „Facebook“.

„Noriu pasakyti, kad mūsų su Oksana keliai išsiskyrė. Tai, kas buvo tarp mūsų, baigėsi. Gerbiu ją kaip žmogų ir esu labai dėkingas už laiką, kurį praleidome kartu.
Kartais žmonės ateina į mūsų gyvenimą ne visam laikui, bet tai nereiškia, kad tas laikas buvo mažiau tikras ar svarbus.
Viskas, kas gražu, turi savo pradžią ir pabaigą. Linkiu jai tik gero. Ačiū už viską“, – rašė D.Dirkstys.
Apie sprendimą nutraukti santykius socialiniame tinkle „Instagram“ prabilo ir pati Oksana Pikul. Ji teigė, kad ilgai ruošėsi viešai apie tai pranešti, o galutinį sprendimą priėmė po pasirodymo Rolando Mackevičiaus laidoje. Pasak jos, santykiai baigėsi todėl, kad jų su Dominyku požiūris į gyvenimą ir ateitį išsiskyrė.
„Nusprendžiau nutraukti mūsų santykius su Dominyku, nes nematau ateities kartu. Mūsų požiūriai į gyvenimą ir supratimai visgi išsiskyrė“, – sakė O. Pikul.
Ji pridūrė nemananti, kad tam įtakos turėjo amžiaus skirtumas. Anot jos, santykiai vystėsi labai greitai, todėl kai kurių dalykų iš pradžių nepastebėjo, tačiau nepaisant to, šį gyvenimo etapą vadina gražia kelione.
