Susižadėjo Jazzu ir Tadas Gryn: aktorius pasipiršo per koncertą Vilniuje

Jazzu koncerte Vilniuje sulaukė ypatingos staigmenos – aktorius Tadas Gryn scenoje pasipiršo atlikėjai, o publika šią akimirką palydėjo ovacijomis.

Penktadienio vakarą Vilniaus „Twinsbet“ arenoje vykęs dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas tapo ypatingas ne tik jos gerbėjams, bet ir pačiai atlikėjai. Koncerto pabaigoje į sceną žengė aktorius Tadas Gryn ir tūkstantinės minios akivaizdoje pasipiršo savo mylimajai.


Kaip praneša LRT.lt, jautrus momentas įvyko nuskambėjus dainai „Vasara“. Tuomet Tadas Gryn užlipo į sceną, priklaupė ant kelio ir paprašė atlikėjos už jo tekėti. Nors piršlybos vyko be mikrofonų, žiūrovai aiškiai matė juodą žiedui skirtą dėžutę ir suprato, kas vyksta scenoje. Salėje nuvilnijo garsios ovacijos, o pati Jazzu neslėpė džiaugsmo. Kaip rašo LRT.lt, po piršlybų Jazzu džiaugsmingai sušuko: „She said YES.“ Šią ypatingą akimirką palydėjo griausmingi publikos plojimai ir šūksniai.


Justė Arlauskaitė-Jazzu ir aktorius Tadas Gryn jau kurį laiką puoselėja savo santykius, o dabar jų meilės istorija žengia į naują etapą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis