Juozas Statkevičius išduoda savo jaunystės ir energijos paslaptį

Išskirtiniame interviu Juozas atvers ne tik mados namų durų užkulisius, tačiau ir duos patarimų, kaip rengtis ir ką daryti, kad atrodytumėte madingi ir jaunatviški.

„Lietuvoje jau taip yra, jei pats sau nepasistatysi paminklo, tai niekas nepastatys. Po mirties visuomenė labai myli, bet iki mirties esi niekam nereikalingas... Mes juk tą visi puikiai tą žinome...“ – šį trečiadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius.


Lapkričio pabaigoje dizaineris rengia įspūdingą mados namų 30-mečiui paminėti skirtą šou, į kurį, sako Juozas, iš viso pasaulio suvažiuos garsiausios Lietuvos manekenės, jo mūzos, o publikai bus pristatyta net 180 modelių. Tuo pat metu pasirodys ir dar viena Juozo knyga, kuri, kaip išduoda dizaineris, bus net 1 tūkst. puslapių, todėl jau dabar vadinama paminklu bei būsimu antkapiu.


Išskirtiniame interviu Juozas atvers ne tik mados namų durų užkulisius, tačiau ir duos patarimų, kaip rengtis ir ką daryti, kad atrodytumėte madingi ir jaunatviški. Prieš keletą savaičių Juozas atšventė solidų jubiliejų, 50-metį. Ir nors jį sutiko su kolegomis, valgydamas cepelinus, vyras atrodo taip, kad su savo modeliais podiumu galėtų žingsniuoti ir pats.


„Mano paslaptis – aistra gyventi ir disciplina“, – teigs Juozas. Pusė amžiaus, tačiau krize, sako Juozas, net nekvepia. „Kai Italijoje manęs pasiteirauja, kiek man metų, atsakydamas perklausiu – o kiek duotumėte? Kai išgirstu 37-eri, esu pamalonintas. Širdyje jaučiuosi 25-erių, nors pase dukart tiek“.


„Stebėkite aplinką, jaunimą, ir eikite koja kojon su gyvenimo permainomis. Taip niekada nepasensite. Ir visada spintoje turėkite kokybišką juodą kostiumą“, – sakys Juozas.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis