Legendinis aktorius I. Kalninis vaidins Lietuvoje

Gražiausias Latvijos ir Sovietų Sąjungos vyras, sekso simbolis ir svajonių jaunikis – tokios etiketės prilipdytos prieš gerus 30 metų vis dar persekioja aktorių Ivarą Kalninį (Ivars Kalniņš). Netgi garbaus 65 metų amžiaus sulaukusio vyro šie praeities įvaizdžiai neapleidžia ir šiomis dienomis.

Aktorius netrukus lankysis Lietuvoje ir vaidins provokuojančiame spektaklyje „Seks, brak i razvod po amerikanski“, kurį jau antrą kartą Lietuvos žiūrovams atveža „Domino“ teatras.

Per savo gyvenimą aktorius I. Kalninis yra atlikęs daugiau nei 120 vaidmenų kine, televizijoje ir teatre. O su Lietuva latvių aktorių sieja ne tik trumpi apsilankymai spektaklių gastrolių metu. Antroji vyro žmona buvo gražuolė lietuvių aktorė Aurelija Anužytė, kurios tėvų namuose Druskininkuose dažnai lankydavosi I. Kalninis.

Organizatorių nuotr.
Spektaklio, kuriame I. Kalninis atlieka pagrindinį vaidmenį, siužetas puikiai pažįstamas „Domino“ teatro gerbėjams. Tai pagal Vudžio Aleno (Woody Allen) pjesę pastatyta komedija „Nuodėmių miestas“. Tai jau antrasis kartas, kada ši pjesė rusų kalba yra atvežama į Lietuvą. Be I. Kalninio spektaklyje pasirodys Latvijos nacionalinio dramos teatro ir Rygos dramos teatro aktoriai: Svetlana Ivanikova, Tatjana Lukašenkova, Romanas Aronsonas, Elina Mazkalne.

Spektaklyje gausu tik V. Alenui būdingų gilaus humoro detalių, netikėtų posūkių ir meistriškai išryškintų personažų. Ultra modernaus stiliaus Niujorko butas, pro langus matomas Centrinis parkas, prabanga ir žaižaruojančios ryškios spalvos, ypatingą aurą kuriantys Niujorko garsai, puiki muzika, dinamiškas ir kurioziškas siužetas – tokiame pasaulyje aktoriai privers pasijausti komedijos „Seks, brak i razvod po amerikanski“ žiūrovus.

„Seks, brak i razvod po amerikanski“ „Domino“ teatre Vilniuje – sausio 10 dieną, 19 valandą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis