Žymios mamos ir dukros – ne tik stulbinantis panašumas...

Obuolys nuo obels netoli rieda, byloja liaudies išmintis. Šou pasaulyje tai akivaizdžiai matyti. Žymių mamų dukros sėkmingai žengia motinų pėdomis arba neretai pasirenka ir kitą sritį, kurioje sulaukia ne mažesnio pripažinimo.

Vanessa Paradis ir Lily Rose Depp

AP / Scanpix

Vyriausioji aktorės ir daininkės Vanessos Paradis bei aktoriaus Johny Deppo dukra Lily Rose patraukė mados pasaulio dėmesį savo panašumu į motiną. Ji pasirašė stulbinantį kontraktą su „Chanel“ ir akimirksniu išgarsėjo. Reikia paminėti, kad merginos mama taip pat nuo labai jaunų dienų bendradarbiauja su šiais mados namais ir yra buvusi jų kvepalų veidu. Lily Rose nusitaikė ir į kino aktorės karjerą. Tėvų genai, matyt, daro savo.

Cindy Crawford ir Kaia Gerber

AFP / Scanpix

Mados pasaulis negali atsistebėti stulbinančiu supermodelio Cindy Crawford ir jos dukros Kaia'os panašumu. Tarsi kas būtų atsukęs laiką atgal. Šiuo metu paauglė mergina itin geidžiama madų šou dalyvė ir fotomodelis. Jai pranašaujama svaiginanti karjera. Ypač jei tuo dar papildomai pasirūpina ir kiekvieną žingsnį akylai stebi rūpestinga mama.

Demi Moore ir Rumer, Tallulah bei Scout Willis

AP / Scanpix

Aktoriai Demi Moore ir Bruce'as Willis užaugino net tris dukras. Ir visos jos apdovanotos savais talentais. Kol kas labiausiai pasižymėjo vyriausioji Rumer. Ji jau nuo ankstyvos vaikystės su motina pasirodydavo bendrose kino juostose, dalyvavo įvairiuose TV šou.

AP / Scanpix

Tuo tarpu jaunėlės garsėja kaip aplinkosaugos aktyvistės.

Robin Wright ir Dylan Penn

AFP / Scanpix

Dar vienų aktorių, Robin Wright ir Seano Penno, dukra mina tėvų pramintu karjeros keliu. Mergina mėgina savo jėgas kine ir jau yra suvaidinusi ne viename filme. Žymi pavardė dažnai tampa savotišku šešėliu, tačiau Dylan pasiryžusi savo talentu įrodyti, kad yra verta pripažinimo.

Meryl Streep ir Mamie, Grace bei Louisa Gummer

Reuters / Scanpix

Tris dukras užauginusi aktorė jau džiaugiasi savo atžalų sėkme. Vyresnėlės, Mamie ir Grace, pasuko motinos pėdomis ir tapo aktorėmis.

AP / Scanpix

Tuo tarpu jaunylė Louisa dirba modeliu. Mamos perduotas grožis ir talentas neliko nepastebėti.

Goldie Hawn ir Kate Hudson

AFP / Scanpix

Gimusi žymioje Holivudo šeimoje, Kate buvo tiesiog užprogramuota tapti aktore. Kito kelio mergina ir neįsivaizdavo. Ir jos pasirinkimas nenuvylė. Būdama vos 21-erių mergina pirmą kartą buvo nominuota prestižiniam „Oskaro“ kino apdovanojimui. Šiuo atveju dukros karjera jau pranoko motinos sėkmę. Moterys puikiai sutaria ir drauge mėgaujasi šlove.

Melanie Griffith ir Dakota Johnson

Reuters / Scanpix

Dviejų aktorių, Melanie Griffiths ir Dono Johnsono, meilės vaisius dukra Dakota apdovanota ir grožiu, ir talentu. Mergina išgarsėjo vaidmeniu skandalingoje erotinėje kino juostoje „50 pilkų atspalvių“. Jos veidas puošia žurnalų viršelius bei puikuojasi įvairių mados namų reklaminėse fotosesijose.

Andie Macdowell ir Rainey Qualley

Sipa / Scanpix

Žymios aktorės dukra suvaidino serialo „Mad Men“ epizode ir pajuto potraukį aktorės profesijai. Mergina po truputį skinasi kelią kino pasaulyje. Ir nors kol kas rimtesniais vaidmenis dar negali pasigirti, tikėtina, kad paveldėti motinos genai ir talentas leis pasiekti svaiginančių aukštumų. Tuo tarpu Rainey neabejinga ir muzikos pasauliui. Ji kuria dainas ir pati jas atlieka.

Annie Lennox ir Tali Lennox

Annie Lennox (viduryje) su dukterimis Lola Fruchtmann (kairėje) ir Tali Lennox
Annie Lennox (viduryje) su dukterimis Lola Fruchtmann (kairėje) ir Tali Lennox
AP / Scanpix

Žymi dainininkė, buvusi grupės „Eurythmics“ narė perdavė kūrybiškumo geną ir savo dukrai. Tiesai mergina pasuko kiek kitokiu keliu nei motina. Tali dirba modeliu ir yra baigusi meno studijas. Ji laikoma perspektyvia menininke. Neseniai jos darbai buvo eksponuojami Niujorko galerijoje. Jos tapybos drobėse atsispindi socialinių medijų ir savimeilės temos.

Blythe Danner ir Gwyneth Paltrow

Reuters / Scanpix

Grožio ir talento geną savo dukrai perdavė ir aktorė Blythe Danner. Jos dukra Gwyneth Paltrow ne tik padarė stulbinančią karjerą Holivude, bet ir sukūrė savo sveikos gyvensenos imperiją „Goop“.

Jada Pinkett Smith ir Willow Smith

AP / Scanpix

Paauglė aktorių Jados ir Willo Smithų dukra kuria stebėtinai gerą muziką ir sparčiai populiarėja. Negana to mergina drauge su broliu dirba modeliais ir aktyviai kovoja už aplinkosaugą ir planetos gerovę.

Isabella Rossellini ir Elettra Wiedemann

AP / Scanpix

Šios moterys gali pasigirti ištisa žvaigždžių dinastija. Isabellos mama – žymi švedų kino aktorė Ingrid Bergman. Rossellini buvo žymus 1990-ųjų metų modelis, vėliau puoselėjo aktorės karjerą. Motinos pėdomis žengia ir jos dukra Elettra. Mergina sėkmingai dirba modeliu ir kuria savo maisto blogą ir rašo knygas.

Lisa Bonet ir Zoe Kravitz

Reuters / Scanpix

Aktorės Lisos Bonet ir muzikos žvaigždės Lenny Kravitzo dukra apdovanota abiejų tėvų talentais. Mergina gali pasigirti ne vienu reikšmingu vaidmeniu kine. Be to ji puoselėja ir dainininkės ambicijas. Zoe drauge su grupe „Lolawolf“ sėkmingai koncertuoja ir brandina naujo albumo idėją.

Reese Witherspoon ir Ava Phillippe

AP / Scanpix

Jos stebėtinai panašios. Aštuoniolikmetė žymios aktorės dukra kol kas dar neapsisprendė dėl savo karjeros, bet jau turi tūkstančius sekėjų savo „Instagram“ profilyje. Merginos stiliaus pojūtį ir grožį liaupsina amerikeitiškas „VOGUE Teen“ žurnalas. Vis dėlto daugelis gerbėjų gerokai nustebo, kai iš turtingos šeimos kilusi mergina nusprendė vasarą padirbėti picerijoje. Į tai žymi mama atsakė: „tai ugdo charakterį ir leidžia suprasti realų gyvenimą. Avai reikės viską susikurti savomis rankomis.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis