Milijonierius Benediktas Gylys: „Žinau, kam esu dėkingas už sveiką kūną ir žmones, kurie mane supa“

Gera savijauta – produktyvaus darbo variklis. Tai gali patvirtinti itin sėkmingą internetinį verslą sukūręs milijonierius Benediktas Gylys.

Jaunas profesionalas tikina, jog efektyvių rezultatų darbe jam padeda pasiekti pagarba kūnui, didelis fizinis aktyvumas ir itin atsakingas požiūris į kasdienę mitybą.


Dvasingumo ugdymas


B.Gylio teigimu, siekdamas kasdien palaikyti gerą savijautą, jis stengiasi sveikai maitintis ir visapusiškai savimi rūpintis, kad turėtų pakankamai energijos. Taip pat reguliariai sportuoja bei atlieka dvasines praktikas: „Kiekvieną dieną medituoju, ryte ir vakare nusilenkiu visatai dėkodamas už viską, kas ateina į mano pasaulį. Taip pat už tai, kad einu ten, kur turiu eiti, už sveiką kūną ir žmones, kurie mane supa“, – kalbėdamas apie savo gyvenimo būdą pasakojo B.Gylys.Asmeninio albumo nuotr.Jo teigimu, vien per pastaruosius metus jam teko susipažinti ir bendrauti su daugiau žmonių nei per visą savo gyvenimą, todėl kasdienis sportas ir meditacijos yra būtini, norint išlaikyti balansą ir užtikrinti gerą savijautą.


Ryto ritualai


Rytas man svarbiausia dienos dalis – jį pradedu paklota lova. To išmokau iš vieno karininko, kuris sakė, jog lovos klojimas yra pirmas darbas nubudus – atlikdamas jį gerai, nustatai ateinančios dienos toną. Panašiai kaip ir su dieta – suvalgęs sveikus pusryčius, stengsiesi nesugadinti sėkmingo starto“, – tęsdamas apie kasdienius sveikos gyvensenos įpročius pasakoja verslininkas.


Anot B.Gylio, jis kasdien eina į šaltą dušą, mat tai jam padeda efektyviai pabudinti organizmą. Tuomet pusvalandį skiria rytinei meditacijai, kuri moko susikaupimo ir padeda išlaikyti protą ramų. „Tik atlikęs šiuos tris rytinius veiksmus leidžiu sau išjungti prieš miegą įjungtą skrydžio rėžimą ir pasitikti manęs laukiančius reikalus. Esu įsitikinęs, jog prie sveikos gyvensenos stipriai prisideda bandymas išvengti susidūrimų su negatyviais žmonėmis bei informacija. Šie įpročiai padeda neiškristi iš vis greičiau besisukančio pasaulio“, – tvirtina B.Gylys.Asmeninio albumo nuotr.Teisinga mityba ir sveika gyvensena


Pasakodamas apie kasdienius įpročius ir rutiną, verslininkas tvirtina, jog darbingiausias jis jaučiasi apie vidurdienį. Budrumą jam padeda išlaikyti kava ir maistas, kuris nereikalauja skirti daugybės kūno energijos jį virškinant.


B.Gylys jau ne vienerius metus yra vegetaras, gerai savijautai užtikrinti valgo daug kruopų, ypač grikių, riešutų, avokadų, sėklų, sojos produktų ir daržovių. „Vegetarinės mitybos teikiamas lengvumas, švarumas ir papildoma proto ramybė yra stiprūs konkurenciniai pranašumai. Būdamas vegetaru aš einu prieš smurtą ir skausmą, prisidedu prie planetos tausojimo, einu išvien su visata ir tuomet ji noriai eina išvien su manimi“, – teigia B.Gylys ir pabrėžia jog vegetariška mityba smarkiai prisidėjo siekiant tikslų.


B.Gylys taip pat kasdien geria vitaminus bei vartoja maisto papildus sportui. Pats ilgus metus dirba su maisto papildais, tad įvairių vitaminų bandymai yra tapę kasdienybe. „Jaučiu maisto papildų įtaką mano gerai savijautai. Esu įsitikinęs, kad šių produktų vartojimas prisideda prie sveiko žmogaus identiteto formavimo sau. Vitaminų ir kitų maistinių medžaigų teisingas ir pakankamas vartojimas gali padėti išlaikyti gerą savijautą“, – šypsosi sveiką gyvenseną praktikuojantis verslininkas. Gerą savijautą palaikyti pastaruoju metu jam padeda „SmartHit Curcumin“, kuris dar gali būti drąsiai vadinamas sveikatos eliksyru, nes turi priešuždegiminį, antioksidazinį poveikį, saugo ląsteles nuo rimtesnių pakitimų. Skystas kurkuminas tai apsauga visai virškinimo sistemai. Ypač tai svarbu keliaujant, kai kelionėse mėgstu išbandyti kitų šalių virtuves.Asmeninio albumo nuotr.Kelionės ir nauji įspūdžiai


Nepaisant didelio atsidavimo darbui, B.Gylys taip pat daug keliauja. Geros savijautos palaikymas bei sportas kelionių metu kartais tampa nelengva užduotimi ir reikalauja išradingumo. „Kartais, neradus geresnių galimybių, kelionių metu prisitraukimus darau tiesiog viešbučių kambariuose. Indijoje vieną viešbutį sportuodamas visai neblogai apgrioviau, buvo nemalonumų“, – juokiasi verslininkas.


Reziumuodamas B.Gylys teigia, jog jo sėkmės paslaptis susideda iš daugiau nei keliolikos dalių. Žiūrint į kiekvieną iš jų atskirai, galima pagalvoti, jog jie nėra svarbūs. Tačiau šiems elementams pradėjus veikti kartu, atsiranda sėkmė. Sveika gyvensena ir visapusiškas rūpinimasis savimi buvo bene viena iš svarbiausių dalių, nors pripažįsta, jog siekiant sėkmės buvo ir nemažai bemiegių naktų. Būtent dėl to, produktyvumui išlaikyti, svarbu ranka darbo knygoje užrašyti svarbiausius tikslus, nes tai leidžia teisingai paskirstyti veiklas.Asmeninio albumo nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis