Vilnietis savo gyvenimą apvertė aukštyn kojomis... lieknėdamas

Vilniečio Konstantino Daunaro gyvenimas pastarąjį pusmetį keitėsi 180 laipsnių kampu tikrąja šių žodžių prasme – 32-ejų vyras rugpjūtį sukūrė šeimą, o vos per kelis mėnesius atsikratė per 23 kg ir išmoko aktyviai gyventi bei sveikai maitintis.

Kaip vienintelį šių pokyčių minusą Konstantinas mini faktą, kad jam teko dukart keisti drabužinės turinį, nes dar šių metų balandį tikę džinsai šiandien nebetinka net ūkio darbams.

Organizatorių nuotr.

21 lieknėjimo diena neprailgo

Praėjusį pavasarį Konstantinas dalyvavo lieknėjimo projekte „Mes tikim – tu gali!“ Kodėl 98,3 kilogramus svėręs Konstantinas ryžosi tokiam žingsniui? „Visų pirma dėl geresnės savijautos, be to, per pastaruosius metus priaugau apie 8 kilogramus ir tai geriausiai supratau, kai pažiūrėjusi poros metų senumo nuotraukas būsimoji žmona pastebėjo, kad tapau apkūnokas“, – prisipažįsta Konstantinas. Visada apie 90 kilogramų svėręs Konstantinas mano, kad svoris augo dėl sėdimo darbo, nereguliarios mitybos.

Gintaro Jonaičio nuotr.

Tąkart, baigiantis 21 dieną trukusiam lieknėjimo iššūkiui, Konstantinas džiūgavo: „Jaučiuosi puikiai ir tikrai ne todėl, kad šiandien paskutinė projekto diena. Džiaugiuosi, kad per tokį trumpą laiką sugebėjau numesti tiek svorio: su „Nutriless“ produktais ir mitybos specialisto Artūro Sujetos sudarytu mitybos planu numečiau net 8 kg. Manyčiau, tai nuostabu. Pats jaučiuosi geriau, yra drabužių, kurie man jau tikrai didoki. Tikrai nesiruošiu mesti visko dėl picos ar kebabo. Planuoju laikytis ir toliau. Tikiuosi po kelių mėnesių jums parašysiu ir pasidalinsiu dar geresniais rezultatais“.

Atrado vaikščiojimo ir bėgiojimo malonumą

Praėjus keliems mėnesiams vėl susitinkame su šeimą jau sukūrusiu Konstantinu. Lieknesnio ir sveikesnio gyvenimo patirtys akivaizdžiai užvaldė ne tik jį, bet ir Konstantino žmoną Iriną.

Po vestuvių jiedu įsigijo albumą, kuriame įamžina savo pasiekimus. Vienas pirmųjų įrašų – vyro dalyvavimas „Danske“ maratone. Niekada anksčiau nebėgiojęs Konstantinas šiais metais jame įveikė 4,2 km distanciją.

Organizatorių nuotr.

Kad sveikesnio gyvenimo virusu nuo Konstantino užsikrėtė ir Irina, nesunku suprasti klausantis pasakojimo, kaip ji praėjus vos kelioms dienoms po vestuvių prikalbino vyrą neatidėlioti pasiruošimo maratonui, į kurį Konstantinas buvo užsiregistravęs, ir išbėgti į treniruotę. Kitąmet pora maratone žada bėgti drauge.

Organizatorių nuotr.

Šiuo metu Konstantinas sveria 75 kg, jo svoris jau kurį laiką stabilus. Sparčiausiai jis krito dalyvaujant projekte ir porą mėnesių jam pasibaigus. Vis atidėliojęs kostiumo vestuvėms pirkimą, Konstantinas jį įsigijo likus mėnesiui iki šventės. Tačiau ir per palyginti tokį trumpą laiką sulieknėjo tiek, kad vestuvių išvakarėse teko pirkti dydžiu mažesnes kelnes, siaurinti švarką. Nuo projekto pradžios Konstantinas vilki 2-3 dydžiais mažesniais drabužiais.

Dabar „Nutriless“ batonėlį ar jogurtinį gėrimą jis renkasi kaip skanų ir sveiką užkandį, į išvykos krepšį mėgsta įsimesti užpilamos sriubos. K. Daunaras savo sėkmės istorija ir patarimais neretai pasidalina su savo artimaisiais ir pažįstamais, besidominčiais, kaip jam pavyko per trumpą laiką pasiekti tokių stulbinamų pokyčių.

Organizatorių nuotr.

Šiandien Konstantinas gyvena žymiai aktyviau nei prieš pusmetį – ryte ir per pietus eina pasivaikščioti, dažnai pėsčiomis iš sostinės Pilaitės mikrorajono, kur gyvena, iki Konstitucijos prospekto traukia ir į darbą, dalyvauja įvairiuose savaitgalių žygiuose. Tad nuo projekto pradžios jis kasdien vidutiniškai numina ne mažiau 10 tūkstančių žingsnių.

Užsakymo nr.: PT_76154349

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis