Sekmadieniui - detektyvas

Detektyvinės minklės, linksmos užduotys, sukti ir ne visai klausimai, paieškos. Tokią programą lapkričio 10 d. jauniausiems žiūrovams ruošia šeimoms su vaikais skirtas „Karlsono kinas“.

Sekmadienio popietę „Skalvijos“ kino centre jie galės pasižiūrėti detektyvinę istoriją „Nono, berniukas Zigzagiukas“, o po jos – savo kailiu išbandyti detektyvo profesiją. Kartu su kino edukacijos specialiste Ginte Žulyte vaikai narplios įvairias užduotis, ieškos palėptų atsakymų ir dalyvaus kino viktorinoje.

„Prireiks ne tik galvą pasukti, bet ir kojas pamiklinti“, – intriguoja detektyvinę programą rengianti G. Žulytė.

Surengti judrų žaidimą vaikams „Karlsono kino“ rengėjus įkvėpė dinamiškas belgų režisieriaus Vincento Balio pasakojimas apie dvylikametį filmo „Nono, berniukas Zigzagiukas“ herojų. Nono idealas – jo tėtis, policijos inspektorius. Nieko stebėtino, kad Nono svajoja tapti geriausiu policininku pasaulyje. Tačiau kol kas jam sunkiai sekasi susidoroti su įprastomis 12-mečio užduotimis. Likus dviem dienoms iki 13-ojo gimtadienio, Nono išsiunčiamas pas dėdę ir tada siužetas pasisuka netikėta linkme.

"Skalvijos" nuotr.
„Nuo šiol aš užduodu klausimus, į kuriuos atsakysite jūs“, – griežtai ištaria detektyvo kailyje atsidūręs Nono. Tačiau jis dar nė iš tolo neįsivaizduoja, su kokiais sunkumais ir iššūkiais jam teks susidurti. Nono turi išsiaiškinti, kas buvo jo motina, pradingusi, kai šis buvo dar visai vaikas.

Filmo anonsas: http://www.youtube.com/watch?v=K_JEZExGYmg

Nuotaikingasis filmas „Nono, berniukas Zigzagiukas“ į „Skalviją“ atkeliauja kartu su Šiaurės šalių kino forumu „Scanorama“. Jį galima bus pasižiūrėti lapkričio 10 d. bei lapkričio 17 d., o specialus detektyvinis žaidimas vyks po lapkričio 10 d. seanso.

Įdomu tai, kad „Nono, berniukas Zigzagiukas“ šiemet įvertintas Europos kino akademijos prizu už geriausią filmą, skirtą jaunajai auditorijai. Daugiau nei 600 jaunuolių iš Danijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Italijos bei kitų šalių savo simpatijas skyrė Nono.

"Skalvijos" nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis