Tarp vaikams skirtų knygų - ir pripažinti bestseleriai

„Mums jau vieni metai!“ – tokiu šūkiu šiemet Vilniaus knygų mugės lankytojus pasitinka leidykla „Debesų ganyklos“. Ir pasitinka net dviem renginiais – Danguolės Kandrotienės naujausios knygos „Pasaiba“ pristatymu ir diskusija apie pasaulinio populiarumo sulaukiančių knygų sėkmę.

Susipažinkite su Pasaiba

Vasario 19 d. (ketvirtadienį) Vaikų scenoje (4 salėje) mažieji smalsuoliai kviečiami susipažinti su Pasaiba – naujuoju knygos vaikams „Pasaiba“ veikėju. Vaikų mylimas aktorius Sigutis Jačėnas kalbins knygos autorę, Prano Mašioto premijos laureatę, už knygą „Spintos istorijos“ apdovanotą rašytoją Danguolę Kandrotienę, padainuos dainelių, aiškinsis, iš kur namuose atsiranda pasaibų ir kokius pokštus krečia šie išdykėliai. Renginio metu vaikai galės kurti paveikslus iš kojinių ir savo akimis išvysti, kaipgi atrodo tas Pasaiba... Laukia daug gerų emocijų, prizų ir siurprizų!

Visiems norintiems autorė Danguolė Kandrotienė knygelėje suraitys gražų autografą. Jei nespėsite atvykti, rašytoja visų skaitytojų lauks „Debesų ganyklų“ stende sekmadienį 11–13 val. ir 14–16 val. Šeštadienį 11–13 val. autografus dalys ir kitas mylimas leidyklos autorius Selemonas Paltanavičius.

Kaip gimsta bestseleriai?

Kaip gimsta pasaulinio populiarumo sulaukę leidiniai? Kaip knyga tampa bestseleriu? Kokia šių knygų sėkmės paslaptis? Vasario 21 d. (šeštadienį) 17 val. Vaikų scenoje (4 salėje) apie tai kalbėsis leidyklų „Dwie Siostry“ (Lenkija) ir „Debesų ganyklos“, Modernaus meno centro, Lenkijos instituto Vilniuje ir „Knygų šalies“ atstovai. Užsienio skaitytojų širdis jau užkariavę leidiniai bus pristatomi ir šio renginio dalyviams.

Tai Lietuvą pasiekusios žymių Lenkijos dailininkų Aleksandros ir Danieliaus Mizielinskių iliustruotos knygos „Pasaulio atlasas“, „Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui“, „D.I.Z.A.I.N.A.S“, „M.E.N.A.S“ ir „N.A.M.U.K.A.S“. Renginys vyks lietuvių ir lenkų kalbomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis