Žinomų vilniečių atžalos demonstravo puošnių drabužėlių kolekciją

Sekmadienio vakarą į sostinėje esantį vaikų restoraną rinkosi žinomų vilniečių šeimos. Mamos ir tėčiai ruošė savo atažalas puošnių drabužių kolekcijos pristatymui.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Kaip rengsimės šį pavasarį? 7 populiariausios tendencijos
- Baltos spalvos interjeras - idealus pasirinkimas mažos erdvės būstuose
- A. Kriščiūnas: neįtikėtina, bet varguolio laimė yra bene tikriausia
- Marsas Avine: atsivers vyriškosios savybės
- Purios varškės spurgos

Nuotaikingą renginį vedė atlikėja ir televizijos laidų vedėja Rūta Lukoševičiūtė. Ji negailėjo padrąsinančių žodžių kievienam modeliukui, be to, ir jos pačios dukelė Lėja tąvakar tapo modeliu. Savo šeimos damų į renginį atvyko palaikyti ir R.Lukoševičiūtės gyvenimo draugas Alvidas Kavaliauskas.

Organizatorių nuotr.

Ne tik R. Lukoševičiūtės dukrelė, bet ir kitų žinomų žmonių įvairaus amžiaus vaikai bei studijos „Mažoji Mis“ modeliukai demonstravo puošnių drabužių „Angelo Kids“ pavasario kolekciją.

Organizatorių nuotr.

Ant scenos lipo įmantrių aksesuarų kūrejos Agnės Byčiūtės-Jankauskienės vaikai Ditė ir Gantas, šokėjos Jurgitos Česnavičiūtės-Jančorienės sūnus Jurgis, verslininkų Erikos ir Algimanto Jablonskų vaikai Aleksija bei Tajus, aktorės Linos Bražinskaitės-Tupikovskienės sūnus Dominykas, advokatės Eglės Mockienės atžalos Deira ir Airidas.

Organizatorių nuotr.

„Ši kolekcija turėtų sužavėti klasikos mėgėjas mamytes, nes suknelės mergaitėms sukurtos iš švelnių audinių, žaismingos, o kartu ir elegantiškos, - apie ispanų kūrėjų drabužius kalbėjo „Angelo Kids“ įkūrėja Živilė Morkūnaitė-Pargaliauskienė. - Berniukai - tėvelių kopijos, tad nuo mažų dienų skatiname juos būti džentelmenais, ir stilingai atrodyti ne tik švenčių metu, bet ir kasdien darželyje ar mokykloje“.

Organizatorių nuotr.

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis