Pirmadienio horoskopas: Dvynių laukia sėkmė kūrybinėje sferoje, Vandeniai sulauks gerų žinių arba svečių iš toli

Liepos aštuntoji, pirmadienis - 189-oji metų diena (pirmoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 176 dienos.

Liepos 8-oji paskelbta Tarptautine alergijos diena.


Ši diena skirta atkreipti dėmesį į alergijos priežastis, organizuojamos įvairios visuotinės akcijos. Manoma, kad alergija - civilizacijos liga. Alergijos atvejų nuolat daugėja. Alergizuoti gali įvairūs augalai, žiedadulkės, maistas, netgi šaltis. Alergijas skatina didėjanti aplinkos tarša, nenatūralūs maisto produktai, vaistų ir buitinės chemijos medžiagų vartojimas, stresas. Alergija gali išsivystyti ir tuomet, jei stengiamasi gyventi pernelyg steriliai, jei mama kūdikį saugo nuo bet kokių dulkių ir bakterijų. Tuomet jo imunitetas nuo pirmų dienų neišmoksta kovoti.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Amarilė, Arnas, Arnoldas, Audrius, Elzė, Elžbieta, Vaitautas, Valmantė, Virginija.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.52, leidžiasi 21.55. Dienos ilgumas - 17.03.

Šiandien - paskutinė Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************


Astrologinė prognozė liepos 8-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Jaudulį kels išaugęs priešingos lyties dėmesys. Išdrįskite išsakyti savo jausmus bei viltis. Jeigu tai ir nepasuks likimo rato norima kryptimi, tai vis tiek taps aiškiau, ko galite tikėtis ir ką planuoti.


JAUTIS. Būsite pareigingi, lengvai tvarkysite kasdieninius reikalus, stengsitės daug suspėti. Galimos naujienos, jei mėginate įsidarbinti, modernizuoti verslą, keičiate stilių, gyvenimo būdą.


DVYNIAI. Šiandien staiga prisiminsite, kad esate reikalingi ne tik kolegoms, draugams, bet ir vaikams, mylimiesiems. Būsite nusiteikę žaisti, sportuoti, flirtuoti. Galite pasižymėti kūrybinėje sferoje.


VĖŽYS. Gali kilti minčių apie gyvenamosios vietos keitimą, nuomą, stambius pirkinius, remontą ar pan. Daug dėmesio skirsite materialinėms vertybėms. Jeigu atostogaujate, pravartu būtų aplankyti seniai matytus artimus žmones, pamirštas vietas.


LIŪTAS. Aktyvi ir kūrybinga diena. Jausite poreikį pasimatyti su brangiais jums žmonėmis, kalbėtis su kaimynais, draugais. Tapsite artimesni seserims, broliams. Nusimato netolima kelionė, viešnagė ar netikėtas svečias.


MERGELĖ. Ši diena žada energijos, kūrybinį polėkį, originalumą. Dosniai žarstysite kitiems savo dėmesį, noriai dalinsitės patarimais, patirtimi. Geras metas spręsti bei tvarkyti pinigines, turtines problemas.


SVARSTYKLĖS. Turtiniai, materialiniai reikalai arba artimo žmogaus negalavimai, nepasitenkinimas kels susirūpinimą. Būtinas taktas ir dėmesys, bendraujant su aplinkiniais, šeimos nariais. Pamėginkite susitaikyti su jų trūkumais ar reikalavimais.


SKORPIONAS. Šiandieną pravartu fiziškai ir protiškai pailsėti, pasidomėti dvasiniu penu, menu. Tegul atsipalaidavimas būna prasmingas. Galima nauda iš labdaringai nusiteikusių žmonių ar socialinių institucijų. Venkite svaigalų.


ŠAULYS. Šiandien būsite aktyvūs, visuomeniški, viskuo domėsitės. Jūsų ryšiai su draugais, aplinkiniais visais atžvilgiais bus geri, todėl galėsite laisvai mėgautis turiningu bendravimu.


OŽIARAGIS. Galimas įsimintinas susitikimas, svarbus pokalbis. Tačiau bus nelengva atsikratyti įkyrių minčių, susijusių su darbo situacija, sveikata, o galbūt su numatomu viešu įvykiu, organizuojamu renginiu.


VANDENIS. Diena bus aktyvi, jeigu jūsų veikla susijusi su mokslu, kelionėmis, tarptautiniais reikalais. Visa, kas tolima ir dar tik siektina, atrodys žymiai pakiliau už tai, kas yra dabar. Galima netikėta ir turbūt džiugi žinia arba svečias iš toli.


ŽUVYS. Tikėtinos derybos, savų ir svetimų nuopelnų skaičiavimas, skolų aktualijos. Kažkokie įvykiai gali jus paskatinti atidžiau pažvelgti į savo sielos gelmes. Tikriausiai į tai pastūmės spontaniškas susitikimas, kritiška pašnekovo pastaba ar pan.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis