Penktadienio horoskopas: Avinų laukia itin harmoninga diena, Šauliai bus nusiteikę ginti savo interesus

Vasario dvidešimt antroji, penktadienis - 53-ioji metų diena (penktoji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 312 dienų.

Vasario 22-oji - Nusikaltimų aukų rėmimo diena.


1990 m. vasario 22-ąją Anglijoje buvo paskelbta nusikaltimų aukų chartija. Šią dieną visame pasaulyje skatinama paremti tuos, kurie nukentėję.


Savo vardadienius šiandien švenčia Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.28, leidžiasi 17.38. Dienos ilgumas - 10.10.


Šiandien - ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Žuvų ženkle.


***************


Astrologinė prognozė vasario 22-ajai, penktadieniui


AVINAS. Diena bus ne itin harmoninga. Jausite kai kurių žmonių priešiškumą, nepasitenkinimą. Stenkitės išlikti diplomatiški, pareigingi ir neišpūskite smulkių nesklandumų.


JAUTIS. Šiandien daug reikalausite iš kitų ir savęs. Nuotaiką gadins suvokimas, kad negalite pakeisti įprastos tvarkos. Regis, darbovietėje ir namie reikalai nejudės taip sklandžiai, kaip norėtųsi.


DVYNIAI. Rūpesčių patirsite per vaikus, artimuosius. Pasistenkite nereikalauti neįmanomų dalykų. Neverta imtis darbų, kurių negalėsite šiandien užbaigti. Branginkite kitų jausmus, bet tuo pačiu gerbkite save.


VĖŽYS. Būsite dirglūs, neramūs. Tačiau sėkmingai užbaigta veikla gali praplėsti jūsų galimybes. Pasistenkite įveikti sunkumus, nenuleiskite rankų. Šeimos narių neverskite jaustis kaltais, jei jums kažkas nesiseka.


LIŪTAS. Galite turėti problemų dėl neteisingai suprastų taisyklių, įstatymų. Daug lems sugebėjimas pasinaudoti naujausia informacija. Būkite itin dėmesingi vaikams, artimiesiems.


MERGELĖ. Nuosavybės, šeimos, būsto, remonto klausimai gali pareikalauti daug dėmesio, laiko ir pinigų. Tikriausiai būsite priversti reikalauti to, kad kiti laikytųsi sutarčių, įsipareigojimų.


SVARSTYKLĖS. Pasistenkite būti susikaupę, nesivadovaukite emocijomis bei prielaidomis, antraip susigadinsite savo įvaizdį. Galite susitikti žmogų, kurį anksčiau laikėte savo partneriu ar draugu.


SKORPIONAS. Tikriausiai šiandien veltui švaistysite laiką, nežinodami, ko konkrečiai griebtis. Gerai apmąstykite situaciją, įsiklausykite į savo vidinį balsą. Jei savyje išgirsite stabdymo signalą, neskubėkite priimti sprendimų, išvadų.


ŠAULYS. Būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti pritariančių ir palaikančių. Daug patarimų sulauksite iš draugų, pažįstamų ar socialinių tinklų publikos, bet ne visais jais bus įmanoma pasinaudoti ir pasitikėti.


OŽIARAGIS. Jūsų šiandieninis reiklumas ne visiems patiks. Galbūt išties nebūtina visų muštruoti darbe, namuose ir net meilės srityje tikėtis eigos pagal jūsų „scenarijų“. Savo gilius jausmus, aistrą stenkitės perteikti mylimam žmogui priimtinu būdu.


VANDENIS. Jūsų mintys bus sutelktos į mokslo, kultūros, politikos, tarptautines aktualijas. Daugiausiai veiklos turės tie, kurie ruošiasi vykti ar jau išvyko į konferenciją, tolimą kelionę, viešnagę, renginį.


ŽUVYS. Bus dalykų, dėl kurių nerimausite. Galbūt paaštrės kai kurios finansinės, skolų problemos. Prisiimdami naują įsipareigojimą, turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis