Pirmadienio horoskopas: Šauliai trokš populiarumo, Skorpionai supras, ko reikia, kad būtų laimingesni

Gruodžio trečioji, pirmadienis - 337-oji metų diena (pirmoji 49-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 28 dienos.

Gruodžio 3-ioji - Tarptautinė neįgaliųjų diena. Lietuvos advokatūros diena.


1992 m. pabaigoje Jungtinės Tautos paskelbė gruodžio 3-iąją Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena, kurios metu būtų organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems.


Savo vardadienius šiandien švenčia Atalija, Audinga, Audingas, Gailintas, Ksavera, Ksaveras, Ksaverija, Linvyda, Linvydas, Linvydė;


rytoj: Airė, Barbė, Barbora, Barė, Bušė, Liutaurė, Liutauras, Nadruvė, Nadruvis, Osmundas, Vainota, Vainotas, Vainotė;


poryt: Eimilas, Eimilė, Eimina, Eiminė, Eiminta, Eimintas,, Eimintė, Geisvinė, Grata, Gratas, Sabas, Svaigaudas.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.19, leidžiasi 15.57. Dienos ilgumas - 07.38.


Šiandien - ketvirtoji Mėnulio delčios diena.


Saulė Šaulio ženkle.


****************


Astrologinė prognozė gruodžio 3-iajai, pirmadieniui


AVINAS. Kai kurie kontaktai vargins labiau nei tikėjotės. Jūsų nepakantumas gali nutolinti artimą žmogų. Jeigu jaučiatės supančioti nemaloniais pančiais, gali kilti noras juos sutraukyti. Verčiau būkite kantrūs ir leiskite pasireikšti kitiems.


JAUTIS. Būsite nusiteikę kritiškai vertinti savo ir artimųjų gyvenimą, buitį, analizuoti finansines ir profesines galimybes. Jeigu bandysite kitiems ką nors primesti, įrodyti, malonaus bendravimo nesitikėkite.


DVYNIAI. Jeigu naktį ar iš pat ryto daug ko nesugadinsite, tai įdienojant jau darysis smagiau. Net jausdami kai kurių asmenų priešiškumą, turbūt nebeprarasite geros nuotaikos ir į daug ką gebėsite reaguoti su humoru. Atsargiai su technika, ugnimi.


VĖŽYS. Šiandien galite būti pernelyg reiklūs ir savavališki. Mėginsite piršti savo nuomonę arba tai darys kiti, o jūs demonstratyviai ignoruosite. Tačiau vėlyvas vakaras gana palankus romantiškam vakarojimui, meilės pasimatymui.


LIŪTAS. Tikėtina, kad daug bendrausite su giminaičiais, draugais, kaimynais. Impulsyviai galite leptelėti ką nors nederama ir sukelti kitų priešiškumą. Atsargiai prie vairo, kelyje.


MERGELĖ. Regis, susirūpinimo sukels turtiniai reikalai, finansiniai dokumentai. Galbūt pretenzijas reikš nepatenkinti klientai ar partneriai. Kad skubiau sutvarkytumėte svarbų reikalą, gali tekti pakrapštyti piniginę.


SVARSTYKLĖS. Būsite labai jautrūs ir impulsyvūs. Kiekvieną pastabą priimsite kaip asmeninį įžeidimą. Dėl jūsų ar artimo žmogaus išlaidumo, neapdairumo gali kilti materialinė problema, nuostolis.


SKORPIONAS. Šiandien kažkodėl nepasitikėsite kitais žmonėmis, viską vertinsite itin kritiškai. Visgi vakare širdyje atsiras daugiau meilės, kilnumo. Intuityviai jausite, ko reikia, kad būtumėte laimingesni.


ŠAULYS. Padidės noras bendrauti, ieškoti bendraminčių, sąjungininkų, siekti populiarumo. Beje, tai galite daryti nelabai pagirtinais būdais. Pernelyg neišlaidaukite.


OŽIARAGIS. Su didelėmis ambicijomis šiandien toli nenuvažiuosite. Jeigu leisitės į diskusijas, ginčus, pasistenkite objektyviai vertinti oponentus. Regis, įspūdžių suteiks žinia ar skambutis iš toli.


VANDENIS. Turėsite nemažų socialinių ambicijų, noro pasireikšti diskusijose. Tačiau neatsargus poelgis, nesantūri frazė gali niekais paversti visus planus. Galimi nesusipratimai kelionėje ar bendraujant su užsieniečiais.


ŽUVYS. Įmanomos derybos dėl kreditavimo, paramos, investicijų. Tačiau gali būti, kad išlaidausite, norėdami tik pasipuikuoti ar pataikaudami savo įgeidžiams. Į vakarą augs noras smagiai atsipalaiduoti, paieškoti romantikos.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis