Šeštadienio horoskopas: Avinams patartina atitrūkti nuo reikalų, Vandeniai pildys visų norus

Lapkričio 17-oji - Tarptautinė studentų diena. Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena.

1941 metais Londone vykusiame tarptautiniame studentų susitikime prieš fašizmą nuspręsta lapkričio 17-ąją laikyti Tarptautine studentų diena. 1939 metų lapkričio 17-ąją tuometėje Čekoslovakijoje vyko studentų pasipriešinimas prieš vokiečių okupaciją. Tą dieną daug studentų buvo areštuota ir sušaudyta, o daugiau nei 1000 jų išsiųsta į koncentracijos stovyklas.


Per kasmet lapkričio 17-ąją minimą Studentų dieną siekiama suvienyti viso pasaulio studentus, nepaisant rasės, kalbos ir tradicijų. Skatinama rengti studentų koncertus, švęsti studentiškosios visuomenės šventę.


Nuo 2011 metų lapkričio 17-ąją minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena.


Lapkričio septynioliktoji, šeštadienis - 321-oji metų diena (šeštoji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 44 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Erta, Everardas, Getautas, Getautė, Gilvilė, Klotilda, Kobutas, Kodravas, Kodravė, Koglandas, Koglandė, Nemira, Salė, Salomėja, Viktorija.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.50, leidžiasi 16.16. Dienos ilgumas - 08.26.


Šiandien - trečioji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Skorpiono ženkle.


***************


Astrologinė prognozė lapkričio 17-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Ši diena palankesnė apmąstymams nei kokiai nors praktinei veiklai. Būtų gerai, jei galėtumėte visiškai atitrūkti nuo darbų, problemų, atsipalaiduoti, pastiprinti sveikatą, nervus. Nevartokite svaigalų, neįprasto maisto.


JAUTIS. Nepradėkite šio ryto ginčais apie pinigus. Jeigu artimieji pernelyg išlaidūs, aiškiai jiems pasakykite, kiek galima sau leisti. Sakykite be pykčio, gudravimų, remkitės racionaliais argumentais. Nesileiskite manipuliuojami. Vakaro renginys turbūt nenuvils.


DVYNIAI. Daug emocijų ir mažai konkretumo, aiškumo. Kai kuriems jūsų planams nepritariama ir tai skatina veidmainiauti, gudrauti. Galbūt gausite anoniminį laišką, žinutę ar susidursite su sukčiais. Saugokitės vagių.


VĖŽYS. Būsite linkę filosofuoti, domėtis kelionėmis, politika. Šiandieniai pokalbiai gali sujaukti jūsų požiūrį, vertybes ar išankstinę nuostatą. Bus nelengva susigaudyti, kas tikra, o kas išgalvota.


LIŪTAS. Vaikų, augintinių arba jūsų poreikiai yra nemaži, tačiau nebūtina jų visų tenkinti. Būkite išrankesni daiktams, paslaugoms, kurios nemažai kainuoja, sudėliokite prioritetus.


MERGELĖ. Šiandieniai kontaktai bus gana keisti. Staiga galite nebesuprasti, kas jums sakoma. Regis, nenorėsite suprasti. Arba atvirkščiai - sugebėsite surasti bendrą kalbą su tais, kurių niekas nesupranta. Tik nebūkite patiklūs, neužkibkite ant sukčių masalo.


SVARSTYKLĖS. Šiandien noriai tvarkysitės savo ūkyje, rūpinsitės gyvūnais. Gali būti, kad jūsų aplinkoje atsiras žmogus, su kuriuo jus susies bendri reikalai ar laisvalaikio užsiėmimai, pomėgiai.


SKORPIONAS. Sustiprės kūrybinės ambicijos, noras pasirodyti, sublizgėti. Galite vykti į pramoginį renginį, teatrą, parodą, meno saloną bei tikėtis intriguojamų pokalbių, viliojamų pasiūlymų. Nesuklyskite rinkdamiesi ir pasitikėdami.


ŠAULYS. Iš pat ryto aplinkiniams atrodysite ne ta koja išlipę iš lovos. Galbūt jums tereikia ilgiau pamiegoti, pailsėti, kad pasijustumėte geriau ir nesikabinėtumėte dėl smulkmenų. Saugokitės vagių.


OŽIARAGIS. Galite sulaukti netikėto svečio ar telefono skambučio. Jeigu iš ryto esate numatę kažkur vykti, būkite labai atidūs už vairo bei kelyje. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, pinigus.


VANDENIS. Tikriausiai jums rūpės kuo smagiau praleisti laisvalaikį. Negailėsite pinigų, kad įgyvendintumėte savo, vaikų ar mylimo žmogaus norus. Deja, besaikis išlaidavimas ir neišrankumas prekėms gali tapti šiokia tokia problema.


ŽUVYS. Šiandien būsite arba labai įtarūs, arba neįtikėtinai naivūs. Tikriausiai neadekvačiai vertinsite bet kokius pasiūlymus. Per išsiblaškymą galite kažką sugadinti, pamesti, o per nesaikingumą - pakenkti sveikatai. Saugokitės vagių.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis