Penktadienio horoskopas: Jaučiams teks prisiimti netikėtą vaidmenį, Svarstyklėms kils gerų idėjų

Lapkričio 16-oji - Tarptautinė tolerancijos diena. Lietuvos pašto diena.

Tarptautinė tolerancijos diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. 1996 m. šią šventę minėti paskatino ir Jungtinės Tautos. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų (alkoholio, narkomanijos) toleranciją. Tolerancija (lot. tolerantia - kantrybė). Įvairūs socialiniai tyrimai rodo, kad lietuviai labiausiai jaučiasi diskriminuojami dėl amžiaus, lyties ir fizinės bei psichinės negalios.


Lietuvos paštas - pašto paslaugas teikianti valstybės valdoma įmonė Lietuvoje, įsteigta 1918 m. lapkričio 16-ąją, kuri minima kaip Lietuvos pašto diena.


Lapkričio šešioliktoji, penktadienis - 320-oji metų diena (penktoji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 45 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Margarita, Vaišvydas.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.49, leidžiasi 16.17. Dienos ilgumas - 08.28.


Šiandien - antroji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Skorpiono ženkle.


***************


Astrologinė prognozė lapkričio 16-ajai, penktadieniui


AVINAS. Ši diena leis intuityviai suvokti, ko galite tikėtis iš besiklostančios situacijos. Be abejonės, netrūks patarėjų iš aplinkinių, bet jie nebūtinai bus teisūs ir nuoširdūs. Laimei, puikiai jausite, kuo verta pasikliauti.


JAUTIS. Galite gauti netikėtą žinią apie savo draugą ar pažįstamą asmenį. Arba jums teks prisiimti lyderio, tarpininko vaidmenį viešoje situacijoje, kolektyve. Derinti interesus bus nelengva, tačiau reikiamus argumentus turėtumėte rasti.


DVYNIAI. Galite sėkmingai pristatyti savo veiklą, dalyvauti svarbiuose renginiuose. Jus labiausiai domins finansiniai jūsų pastangų rezultatai. Galbūt išgirsite viliojamų pasiūlymų papildomai užsidirbti. Realiai vertinkite savo galimybes ir jėgas.


VĖŽYS. Kūrybiniai sumanymai gana lengvai virs tikrove. Jeigu laukiate žmogaus, atvykstančio iš užsienio arba patys ketinate išvykti, tai galimi netikėti incidentai. Per didelis greitis kelyje atneš rimtų pasekmių, tad laikykitės taisyklių.


LIŪTAS. Šiandien daugiau dėmesio sulauksite iš tų, kurie šiaip jau nelinkę būti dosnūs ir paslaugūs. Galbūt jie pasiūlys kažką abipusiai naudinga. Labai svarbu sugebėti bendradarbiauti, derinti veiksmus, interesus.


MERGELĖ. Nuo pat ryto tykos konfliktinės situacijos, rizika kelyje ir pan. Nelabai seksis susikalbėti su kolegomis, klientais. Po pietų situacija turėtų pagerėti. Turbūt pavyks susitarti dėl pagrindinių dalykų, nors malonus bendravimas mažai tikėtinas.


SVARSTYKLĖS. Kils idėjų, susijusių su dalykiniais planais, namų modernizavimu, įvaizdžio keitimu. Išties galite pakeisti ar kažkaip atnaujinti, pakoreguoti darbo vietą ar stilių. Nedelsdami kibkite į svarbiausius darbus. Saugokitės gamybinių traumų.


SKORPIONAS. Kils noras rizikuoti, dalyvauti neįprastuose projektuose, įgyvendinti drąsias idėjas. Nestatykite ant kortos viso, ką turite. Abejotinų pramogų, avantiūrų geriau būtų atsisakyti.


ŠAULYS. Iš pat ryto kibirkščiuos emocijos, tad lengva susipykti su tais, kurie šalia. Stenkitės nekurstyti nei savo, nei kitų pykčio. Išeidami iš namų, būtinai patikrinkite, ar nepalikote priežasties gaisrui kilti ir pan.


OŽIARAGIS. Noriai bendrausite su giminaičiais, bendradarbiais, verslo partneriais. Tikriausiai sulauksite įvairių pasiūlymų, pastabų. Galite užsidirbti iš prekybos, reklamos, tarpininkavimo. Atsargiai kelyje, nes gresia avarijos.


VANDENIS. Išeidami iš namų, nepamirškite saugiai užrakinti durų ir pasiimti reikalingus dokumentus ar kt. Į kitų žmonių reiškiamą nepasitenkinimą dėl jų gyvenimo ar darbo sąlygų reaguokite ramiai, bet nelikite abejingi. Jeigu galite, padėkite.


ŽUVYS. Erzins didelis įvykių, darbų tempas, konfliktinės situacijos, netikėti techniniai gedimai. Antrosios pusės arba bendros jūsų problemos trukdys įgyvendinti kai kuriuos planus. Impulsyvus poelgis, rizika gali nuvesti jus į ligoninę.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis