Myliu tave, bet feisbuką labiau...

Moterys mieliau atsisakytų sekso nei galimybės naudotis feisbuku - tokią šokiruojančią išvadą skelbia „The Daily Mail".

Daugiau nei 1000 moterų dalyvavo žurnalo „Cosmopolitan" surengtoje apklausoje, kad išsiaiškintų, kaip virtualus bendravimas veikia žmonių seksualinius įpročius. Bene labiausiai visus šokiravo tai, kad net 57 proc. apklaustųjų, galėdamos rinktis, ko lengviau sutiktų atsisakyti dviem savaitėms - sekso ar interneto, atsisakė sekso.

Kita vertus, jas galima suprasti - seksas niekada neatstos interneto teikiamų galimybių, o štai atvirkštinis pasirinkimas leidžia turėti ir viena, ir kita. Juk norint patirti malonumą, ne visada būtinas fizinis kontaktas - flirtuoti ir netgi užsiiminėti seksu galima ir internetu.

Šis būdas mylėtis plinta net ir neverčiant atsisakyti tradicinio sekso ir vis dažniau jį pakeičia. Tai reiškinys, kurį JAV sociologai pakrikštijo sekstingu. Štai kokius jo mastus parodė minėtoji apklausa.

Du trečdaliai apklaustųjų prisipažino siuntusios seksualias nuotraukas savo partneriams. Beje, kas penktoje nuotraukoje jos buvo visiškai nuogos...

Daugiau kaip 40 proc. respondenčių feisbuke, tviteryje ar interneto pokalbių kambariuose slapta nuo savo partnerio flirtavo su svetimais vyrais; viena iš šešių dėl to patyrė nemalonumų.

Tiesa, savo antrosioms pusėms jos nebuvo tokios atlaidžios - 68 proc. prisipažino šnipinėjusios savo partnerius, 2 proc. su jais dėl tokios virtualios neištikimybės išsiskyrė.

Internetas ne tik padeda ieškoti naujų ryšių, bet ir gerokai palengvina senųjų atnaujinimą. Trečdalis apklaustųjų pasinaudojo feisbuku, kad susisiektų su savo eksu ir atnaujintų santykius.

O štai ne toks malonus dalykas - 58 proc. internete netyčia susidūrė su savo buvusio partnerio naująja mergina.

Nors IT specialistai n-tąjį kartą perspėja apie tokių virtualių žaidimų pavojus, vis dėlto dauguma juos žaidžiančių randa tvirtų kontrargumentų - anot jų, seksas internete kur kas saugesnis nei realybėje: čia niekas tavęs neišprievartaus, neužsikrėsi lytiškai plintančiomis ligomis ir nepastosi. Ir nors tikimybė sutikti savo vaikino buvusiąją feisbuke yra kur kas didesnė nei gatvėje, tačiau gali būti rami, kad ji tikrau nekibs tau į plaukus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis