Ką reikėtų valgyti, siekiant nuolat išlikti seksualiai pajėgiam?

„Dažnai vyrai galvoja, kad lytinė funkcija turi savaime veikti ir tam nereikia jokių pastangų. Bet jie klysta", - teigia seksologas V.Šapurovas.

Daugiau nei trečdalis vyresnių nei 40 metų vyrų patiria erekcijos sutrikimų. Dažnai ši problema kamuoja ir jaunesnius, net pačiame jėgų žydėjime esančius vyrus. Tokių sutrikimų pasekmės psichologiškai gniuždančios, tad dauguma vyrų tuoj pat griebiasi tablečių. Tačiau seksologai tvirtina, kad dažnai vaistai nepadeda, nes jie psichologinių problemų nepanaikina.

„Dažnai vyrai galvoja, kad lytinė funkcija turi savaime veikti ir tam nereikia jokių pastangų. Bet jie klysta. Kai kuriais atvejais tenka ilgai įtikinėti pacientus, kad lytinė funkcija sutriko dėl asmeninių ypatybių ar psichologinių bėdų. Tuomet vaistai nepadeda", - sako Viktoras Šapurovas, individualios psichologijos analitikas, seksologas. Jo teigimu, dažniau pacientai mini tokias psichologines priežastis, kai seksualinis sutrikimas išsivysto po išsiskyrimo su mylimąja.

Susilpnėjusios erekcijos ar sumažėjusio seksualinio potraukio priežastimi gali būti ir netinkama mityba. Taip tvirtina neseniai Lietuvos knygynuose pasirodžiusios knygos „4 valandos kūnui" autorius Timothy Ferriss. Jis teigia suradęs įvairiausių būdų, kaip vyrui tapti tikra „sekso mašina".

Atlikęs įvairius eksperimentus ir išbandęs netgi hormonų injekcijas T. Ferriss ypatingą dėmesį skiria maisto racionui, kuriame dominuoja braziliški (bertolijų) riešutai.

Pirmiausia, autorius pateikia patarimą, kaip „užtaisyti" trumpalaikį seksualinio potraukį ir paskatinti testosterono gamybą. Likus trims valandoms iki nakties miego, patariama suvalgyti ne mažiau nei 800 miligramų cholesterolio, t.y. keturis didelis kiaušinius. Šį maistą vartoti stulbinančios sekso nakties išvakarėse.

Papildomai, likus keturioms valandoms iki sekso, siūloma pasistiprinti:

- keturiais braziliškais riešutais,

- 20 migdolų ir

- dviem kapsulėmis iš fermentuotų menkių ir sviesto mišinio.

O ką reikėtų valgyti siekiant nuolat išlikti seksualiai pajėgiam? Į šį klausimą T. Ferriss taip pat turi atsakymą, kurį suformulavo iš savo kūnu atliktų eksperimentų.

Knygoje jis rašo, kad reguliariai reikia vartoti:

* vitaminą D,

* fermentuotų menkių kepenėlių aliejų,

* braziliškus riešutus,

* nepamiršti trumpalaikių ledo vonių - 10 minučių pabudus ryte ir prieš miegą.

Knygos autorius tikina, kad tai pagerins ne tik seksualinį gyvenimą, bet ir savijautą.

Be patarimų apie seksualinį gyvenimą greitų pokyčių vadovu pakrikštytoje knygoje „4 valandos kūnui" T. Ferriss, atlikęs šimtus eksperimentų, pateikia praktinius patarimus, kaip atsikratyti antsvorio, kūno riebalų pertekliaus, pagerinti miego kokybę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis